31. Mistrovství České republiky dospělých

Střelnice
Czech Republic
Sportcentrum-dům dětí a mládeže, Prostějov, Olomoucky, Czech Republic
Počet střelců
228

Základní informace

Úroveň
Local Competitions
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
February 14, 2022

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Senioři
1
9.08 after 60 2772682223 545 545 0
2
8.85 after 60 2592721723 531 531 0
3
8.83 after 60 2702601722 530 530 0
4
8.82 after 60 2652641822 529 529 0
5
8.8 after 60 2592691822 528 528 0
6
8.77 after 60 2642621526 526 526 0
7
8.75 after 60 2672581329 525 525 0
8
8.67 after 60 2502701718 520 520 0
9
8.62 after 60 2612561715 517 517 0
10
8.6 after 60 2642521321 516 516 0
11
8.5 after 60 2572531119 510 510 0
12
8.43 after 60 2402661321 506 506 0
13
8.43 after 60 2542521121 506 506 0
14
8.42 after 60 2442611120 505 505 0
15
8.37 after 60 2492531218 502 502 0
16
8.32 after 60 2712281424 499 499 0
17
8.32 after 60 2462531316 499 499 0
18
8.2 after 60 2542381417 492 492 0
19
8.17 after 60 2452451511 490 490 0
20
8.17 after 60 2372531118 490 490 0
21
8.07 after 60 243241722 484 484 0
22
8.05 after 60 2532301310 483 483 0
23
7.98 after 60 228251918 479 479 0
24
7.92 after 60 2222531717 475 475 0
25
7.83 after 60 232238812 470 470 0
26
7.78 after 60 228239514 467 467 0
27
7.72 after 60 231232216 463 463 0
28
7.68 after 60 235226812 461 461 0
29
7.55 after 60 216237518 453 453 0
30
7.18 after 60 228203510 431 431 0
31
7.02 after 60 22419746 421 421 0
32
6.42 after 60 20118477 385 385 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Seniorky
1
8.6 after 60 2562601220 516 516 0
2
8.58 after 60 2702451521 515 515 0
3
8.4 after 60 2442601221 504 504 0
4
8.02 after 60 243238718 481 481 0
5
7.95 after 60 244233721 477 477 0
6
7.77 after 60 2102561312 466 466 0
7
7.53 after 60 222230411 452 452 0
8
7.5 after 60 21923189 450 450 0
9
7.22 after 60 224209211 433 433 0
10
7.08 after 60 208217512 425 425 0
11
6.97 after 60 190228213 418 418 0
12
5.32 after 60 16715238 319 319 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Muži
1
9.73 after 60 2962884612 584 584 0
2
9.72 after 60 2892944415 583 583 0
3
9.65 after 60 2862934215 579 579 0
4
9.52 after 60 2852863620 571 571 0
5
9.52 after 60 2852863521 571 571 0
6
9.47 after 60 2792893126 568 568 0
7
9.45 after 60 2902773815 567 567 0
8
9.45 after 60 2852823321 567 567 0
9
9.42 after 60 2842812829 565 565 0
10
9.37 after 60 2842783220 562 562 0
11
9.37 after 60 2822802826 562 562 0
12
9.37 after 60 2812812434 562 562 0
13
9.35 after 60 2842773217 561 561 0
14
9.27 after 60 2812752626 556 556 0
15
9.23 after 60 2752793417 554 554 0
16
9.22 after 60 2772762722 553 553 0
17
9.18 after 60 2742772721 551 551 0
18
9.17 after 60 2702802327 550 550 0
19
9.17 after 60 2752752325 550 550 0
20
9.17 after 60 2782722129 550 550 0
21
9.15 after 60 2702792226 549 549 0
22
9.13 after 60 2722762818 548 548 0
23
9.1 after 60 2702762226 546 546 0
24
9.1 after 60 2732732128 546 546 0
25
9.08 after 60 2622832723 545 545 0
26
9.08 after 60 2662792326 545 545 0
27
9.08 after 60 2732722323 545 545 0
28
9.05 after 60 2772662421 543 543 0
29
9.02 after 60 2712702221 541 541 0
30
9.02 after 60 2752662121 541 541 0
31
8.97 after 60 2722662619 538 538 0
32
8.97 after 60 2742642225 538 538 0
33
8.95 after 60 2682692023 537 537 0
34
8.95 after 60 2662711826 537 537 0
35
8.9 after 60 2682661430 534 534 0
36
8.83 after 60 2622681527 530 530 0
37
8.8 after 60 2562722022 528 528 0
38
8.8 after 60 2652631131 528 528 0
39
8.78 after 60 2622651521 527 527 0
40
8.75 after 60 2532721824 525 525 0
41
8.75 after 60 2612641724 525 525 0
42
8.75 after 60 2632621324 525 525 0
43
8.72 after 60 2662571524 523 523 0
44
8.7 after 60 2682541930 522 522 0
45
8.67 after 60 2682521622 520 520 0
46
8.62 after 60 2692481623 517 517 0
47
8.58 after 60 2482671426 515 515 0
48
8.58 after 60 2542611223 515 515 0
49
8.53 after 60 2582541915 512 512 0
50
8.53 after 60 2532591513 512 512 0
51
8.47 after 60 2462621127 508 508 0
52
8.45 after 60 2592481816 507 507 0
53
8.3 after 60 2672311517 498 498 0
54
8.23 after 60 2422521025 494 494 0
55
8.03 after 60 2382441024 482 482 0
56
7.9 after 60 242232715 474 474 0
57
7.47 after 60 245203515 448 448 0
58
7.3 after 60 224214715 438 438 0
59
6.63 after 60 188210514 398 398 0
60
4.62 after 60 17110636 277 277 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Ženy
1
9.68 after 60 2922894119 581 581 0
2
9.47 after 60 2832853126 568 568 0
3
9.32 after 60 2802793118 559 559 0
4
9.3 after 60 2822762921 558 558 0
5
9.17 after 60 2732772423 550 550 0
6
9.08 after 60 2762692127 545 545 0
7
9.05 after 60 2762671926 543 543 0
8
9.02 after 60 2722691731 541 541 0
9
8.95 after 60 2652722022 537 537 0
10
8.93 after 60 2692671825 536 536 0
11
8.85 after 60 2582731827 531 531 0
12
8.85 after 60 2652661625 531 531 0
13
8.83 after 60 2642661823 530 530 0
14
8.7 after 60 2642581426 522 522 0
15
8.52 after 60 2582531520 511 511 0
16
8.43 after 60 2432632123 506 506 0
17
8.42 after 60 2412641424 505 505 0
18
8.38 after 60 2562471420 503 503 0
19
8.08 after 60 2322531119 485 485 0
20
8.03 after 60 2552271118 482 482 0
21
7.85 after 60 229242815 471 471 0
22
7.77 after 60 2292371314 466 466 0
23
7.72 after 60 223240916 463 463 0
24
7.18 after 60 212219515 431 431 0
25
7.1 after 60 208218813 426 426 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Senioři
1
9.4 after 60 2802842436 564 564 0
2
9.35 after 60 2812802237 561 561 0
3
9.25 after 60 2772781839 555 555 0
4
9.25 after 60 2762791741 555 555 0
5
9.23 after 60 2802741937 554 554 0
6
9.18 after 60 2722791935 551 551 0
7
9.17 after 60 2722781638 550 550 0
8
9.12 after 60 2752721439 547 547 0
9
8.73 after 60 2572671032 524 524 0
10
8.22 after 60 245248433 493 493 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Muži
1
9.72 after 60 2932904317 583 583 0
2
9.68 after 60 2902914119 581 581 0
3
9.6 after 60 2882883624 576 576 0
4
9.53 after 60 2862863228 572 572 0
5
9.52 after 60 2872843129 571 571 0
6
9.48 after 60 2842852931 569 569 0
7
9.33 after 60 2802802336 560 560 0
8
9.3 after 60 2802782137 558 558 0
9
9.3 after 60 2812771940 558 558 0
10
9.3 after 60 2782801842 558 558 0
11
9.22 after 60 2732802433 553 553 0
12
9.2 after 60 2752772035 552 552 0
13
9.07 after 60 2742701837 544 544 0
14
9.05 after 60 2642791836 543 543 0
15
9.05 after 60 271272945 543 543 0
16
8.92 after 60 2672681036 535 535 0
17
8.83 after 60 2722581337 530 530 0
18
8.83 after 60 269261838 530 530 0
19
8.82 after 60 264265637 529 529 0
20
8.78 after 60 257270837 527 527 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Ženy
1
8.93 after 60 2732631038 536 536 0
2
8.7 after 60 2552671636 522 522 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Senioři
1
8.48 after 60 2572521320 509 509 0
2
8.03 after 60 233249519 482 482 0
3
7.92 after 60 236239719 475 475 0
4
7.83 after 60 226244915 470 470 0
5
7.65 after 60 225234611 459 459 0
6
7.62 after 60 220237716 457 457 0
7
7.42 after 60 229216614 445 445 0
8
7.42 after 60 216229114 445 445 0
9
7.15 after 60 232197810 429 429 0
10
7.07 after 60 197227510 424 424 0
11
6.57 after 60 21218264 394 394 0
12
6.33 after 60 19318726 380 380 0
13
6.02 after 60 18917226 361 361 0
14
5.7 after 60 16617637 342 342 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Muži
1
8.65 after 60 2552641620 519 519 0
2
8.57 after 60 2602541418 514 514 0
3
8.53 after 60 2442681421 512 512 0
4
8.5 after 60 2532571913 510 510 0
5
8.45 after 60 2572501517 507 507 0
6
8.27 after 60 2402561514 496 496 0
7
8.22 after 60 2422511121 493 493 0
8
8.17 after 60 2442461016 490 490 0
9
8.17 after 60 248242817 490 490 0
10
8.17 after 60 238252817 490 490 0
11
8.12 after 60 238249724 487 487 0
12
8.08 after 60 237248820 485 485 0
13
7.85 after 60 2362351016 471 471 0
14
7.85 after 60 219252718 471 471 0
15
7.8 after 60 234234916 468 468 0
16
7.78 after 60 231236614 467 467 0
17
7.77 after 60 223243420 466 466 0
18
7.7 after 60 2292331013 462 462 0
19
7.7 after 60 238224814 462 462 0
20
7.5 after 60 222228511 450 450 0
21
7.42 after 60 229216620 445 445 0
22
7.4 after 60 2252191111 444 444 0
23
7.4 after 60 212232811 444 444 0
24
7.28 after 60 22621189 437 437 0
25
7.27 after 60 208228611 436 436 0
26
7.18 after 60 21721448 431 431 0
27
6.77 after 60 203203310 406 406 0
28
6.65 after 60 196203110 399 399 0
29
6.18 after 60 18019126 371 371 0
30
6.02 after 60 168193112 361 361 0
31
5.95 after 60 17018719 357 357 0
32
5.92 after 60 17218314 355 355 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Ženy
1
8.42 after 60 2562491317 505 505 0
2
8.08 after 60 246239917 485 485 0
3
7.92 after 60 245230715 475 475 0
4
7.85 after 60 234237418 471 471 0
5
7.78 after 60 230237816 467 467 0
6
7.73 after 60 230234713 464 464 0
7
7.32 after 60 217222811 439 439 0
8
7.27 after 60 21522156 436 436 0
9
6.97 after 60 222196510 418 418 0
10
6.9 after 60 212202513 414 414 0
11
6.88 after 60 20021377 413 413 0
12
6.68 after 60 190211310 401 401 0
13
6.55 after 60 19719649 393 393 0
14
6.52 after 60 194197211 391 391 0
15
6.17 after 60 17719315 370 370 0
16
6.08 after 60 17818748 365 365 0
17
5.9 after 60 18317125 354 354 0
18
5.77 after 60 14420259 346 346 0
19
5.5 after 60 14218816 330 330 0
20
4.67 after 60 14913134 280 280 0
21
4.23 after 60 12313132 254 254 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Dospělí - Muži - 18m round
1
SK Start Praha "A" BM
1494 / 1800
František Hadaš ml HL 255264 519/600
Jan Klein 238252 490/600
Milan Hladil 237248 485/600
2
Lukostřelba Olomouc BM
1458 / 1800
Michal Čech 242251 493/600
Pavel Kučera 244246 490/600
Jarmila Holicová 245230 475/600
3
TJ Sokol Vlkoš BM
1453 / 1800
Petr Hartl 260254 514/600
Lukáš Lattenberg 219252 471/600
Vít Cahlík 234234 468/600
4
LK Dominik BM
1426 / 1800
Oldřich Vodička 240256 496/600
Martin Minář 236235 471/600
Miroslav Tesař 225234 459/600
5
LK Votice "A" BM
1373 / 1800
Radek Pavlas 223243 466/600
Tomáš Veselý 229233 462/600
Tomáš Grňa 229216 445/600
6
Lukostřelba Kroměříž BM
1353 / 1800
Michal Hoffman HL 233249 482/600
Zdeněk Vaňhara 226244 470/600
Veronika Neufusová 190211 401/600
7
TJ Jiskra Humpolec BM
1341 / 1800
Miroslav Háva 257252 509/600
René Okapal 231236 467/600
Lucie Čechová 178187 365/600
8
SK Lukostřelba Libichov BM
1337 / 1800
Věra Majerová 256249 505/600
Martin Šafr 248242 490/600
Josef Jelínek 166176 342/600
9
JIM Archery club Kyšice BM
1247 / 1800
Luděk Babjak 222228 450/600
David Landa 208228 436/600
Jiří Bernard 168193 361/600
10
LK Votice "B" BM
1245 / 1800
Helena Zivčáková 246239 485/600
Lukáš Morávek 196203 399/600
Prokop Filípek 189172 361/600
11
SK Start Praha "B" BM
1202 / 1800
Tomáš Stibůrek 238224 462/600
Petr Nehasil 212182 394/600
Helena Jeřábková HL 144202 346/600
12
LK Brno 05 BM
1165 / 1800
Michaela Wičarová Štroblová 230234 464/600
Vladimír Makara 180191 371/600
Jarmila Kučerová 142188 330/600
13
LK Phoenix Kostelec BM
1153 / 1800
Roman Kolář 203203 406/600
Radka Navrátilová 197196 393/600
Lucie Hofrichter 183171 354/600
14
Bows club Chimera BM
1152 / 1800
Tomáš Ehl 257250 507/600
Monika Nymburská 194197 391/600
Sandra Hüllerová 123131 254/600
15
SK LAPAČKA Šenov BM
1143 / 1800
Karel Křibský 229216 445/600
Jana Fialová 222196 418/600
Monika Gaubová 149131 280/600
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Senioři - Muži - 18m round
1
LK CERE RM 50+
1519 / 1800
Zdeněk Mniazga 270260 530/600
Lubomír Kotek 254252 506/600
Martin Kulhánek 253230 483/600
2
Lukostřelba Ostrava "B" RM 50+
1497 / 1800
Dalimila Mališová 256260 516/600
Jana Bednářová 270245 515/600
Dana Masárová 210256 466/600
3
Lukostřelba Ostrava "A" RM 50+
1496 / 1800
Pavel Miženko 244261 505/600
Josef Pokorný 246253 499/600
Richard Kula 254238 492/600
4
Lukostřelba Kroměříž RM 50+
1488 / 1800
Jaroslav Malošík 267258 525/600
Michal Hoffman RL 257253 510/600
Miroslav Vaško 216237 453/600
5
Lukostřelba Prostějov RM 50+
1478 / 1800
Zdeněk Zapletal 264252 516/600
Tomáš Valenta 271228 499/600
Ivo Macenauer 231232 463/600
6
TJ Spartak Chrást RM 50+
1469 / 1800
Zdeněk Haber 259272 531/600
Barbora Stušová 244233 477/600
Ondřej Topinka 235226 461/600
7
TJ Sokol Kostelec na Hané RM 50+
1406 / 1800
Zdeněk Smolka 240266 506/600
Jiří František 222253 475/600
Zdeňka Hegedüsová 208217 425/600
8
LO TJ Opava RM 50+
1355 / 1800
Václav Kubný 232238 470/600
Ján Jaško 228239 467/600
Gražyna Grimová 190228 418/600
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Muži - 18m round
1
Lukostřelba Prostějov "A" RM
1699 / 1800
Michal Hlahůlek 289294 583/600
Michael Roba 282280 562/600
Josef Křesala 275279 554/600
2
1.LK Plzeň 1935 "A" RM
1681 / 1800
Erik Ebermann 286293 579/600
Tadeáš Kalvas 281275 556/600
Jan Vožech 270276 546/600
3
1.LK Plzeň 1935 "B" RM
1656 / 1800
Daniel Cajthaml 284277 561/600
Lukáš Fritsch 275275 550/600
Jaroslav Slovák 262283 545/600
4
LK Znojmo RM
1656 / 1800
Nikola Lettlová 283285 568/600
Karel Neuwirth 266279 545/600
Martin Pekárek 277266 543/600
5
LK Votice RM
1649 / 1800
Petr Heinrich 284281 565/600
Šimon Bárta 273273 546/600
Matěj Špinar 274264 538/600
6
Patriot Brno RM
1641 / 1800
Daniel Kraváček 285286 571/600
Michael Pohl 272276 548/600
Karolína Konečná 264258 522/600
7
TJ Sokol Praha Vršovice RM
1634 / 1800
Jaromír Termer 296288 584/600
Jakub Kopřiva 273272 545/600
Lucie Nevolová 241264 505/600
8
Lukostřelba Prostějov "B" RM
1629 / 1800
Václav Vybíral 285282 567/600
Terezie Moudrá 258273 531/600
Eliška Novotná 265266 531/600
9
I.KLK Praha RM
1616 / 1800
Petr Horníček 290277 567/600
Jan Šulc 268269 537/600
Nikola Tadial 258254 512/600
10
SK Start Praha RM
1616 / 1800
František Heřmánek 279289 568/600
Jonáš Čábelka 275266 541/600
Viktor Jackiv 259248 507/600
11
TJ Start Brno RM
1598 / 1800
Karel Souček 270280 550/600
Josef Podnecký 256272 528/600
Michal Dufek 268252 520/600
12
LO TJ Opava RM
1591 / 1800
Jiří Herák 274277 551/600
Petr Prašivka 253272 525/600
Tomáš Prašivka 254261 515/600
13
LK ESKA Cheb RM
1578 / 1800
Martin Hámor 281281 562/600
Martin Hámor ml. 268254 522/600
Vít Vejražka 242252 494/600
14
Lukostřelba Ostrava RM
1576 / 1800
Marcel Slavík 266271 537/600
Andriy Strelbytskyy 262265 527/600
Rostislav Páník 253259 512/600
15
TJ Spartak Chrást RM
1480 / 1800
Pavel Mudra 269248 517/600
Petr Polanský 248267 515/600
Tomáš Kuda 245203 448/600
16
Lukostřelba Olomouc RM
1313 / 1800
Adam Li 284278 562/600
Michal Žák 242232 474/600
Marek Jiruš 171106 277/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 18m round
1
1.LK Plzeň 1935 "B" RW
1644 / 1800
Monika Továrnická 282276 558/600
Andrea Louvarová 276269 545/600
Kristýna Řezáčová 272269 541/600
2
SK Start Praha RW
1607 / 1800
Jindřiška Vaněčková 280279 559/600
Tereza Veverková 265272 537/600
Alice Nádherná 258253 511/600
3
LK ARCUS Plzeň RW
1583 / 1800
Marie Horáčková 292289 581/600
Johana Horáčková 269267 536/600
Aneta Bolehovská 229237 466/600
4
1.LK Plzeň 1935 "A" RW
1411 / 1800
Jana Cimická 256247 503/600
Eliška Beránková 255227 482/600
Kateřina Hamanová 208218 426/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Compound - Dospělí - Muži - 18m round
1
Patriot Brno CM
1695 / 1800
Jakub Habásko 287284 571/600
Zdeněk Mejzlík 284285 569/600
Svatopluk Tšpon 276279 555/600
2
I.KLK Praha CM
1691 / 1800
Filip Reitmeier 286286 572/600
Oskar Kišš 280284 564/600
Osvald Celman 277278 555/600
3
SK Start Praha CM
1668 / 1800
Martin Vaněk 293290 583/600
Jaroslav Humpál 281277 558/600
Miroslav Stuchlý 257270 527/600
4
JIM Archery Kyšice CM
1651 / 1800
Miroslav Dušek 281280 561/600
Filip Mužík 280280 560/600
Ladislav Černý 272258 530/600
5
Lukostřelba Klecany CM
1646 / 1800
Jakub Ečer 278280 558/600
Martin Dufek 273280 553/600
Lukáš Immer 267268 535/600
6
LK ESKA Cheb CM
1576 / 1800
Jaroslav Zikmund 280274 554/600
Michal Bařina 264265 529/600
Josef Petr 245248 493/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL