88. mistrovství České republiky dospělých reflexních luků v terčové lukostřelbě - 2022

Střelnice
Czech Republic
Sportovní střelecký stadion Plzeň-Lobzy, Plzeň, Plzensky, Czech Republic
Počet střelců
100

Základní informace

Úroveň
Local Competitions
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 8, 2022

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Senioři 60+ WA720 60m
1
Miroslav Grohmann (23D) 88. MČR dospělých RL
8.13 after 72 304281412 585 585 0
2
8 after 72 29428265 576 576 0
3
Ján Švantner (22D) 88. MČR dospělých RL
7.89 after 72 29027835 568 568 0
4
7.89 after 72 27928917 568 568 0
5
7.83 after 72 27928525 564 564 0
6
7.75 after 72 27528325 558 558 0
7
7.68 after 72 28726625 553 553 0
8
Zdeněk Haber (25C) 88. MČR dospělých RL
7.67 after 72 28127146 552 552 0
9
7.5 after 72 26427631 540 540 0
10
7.14 after 72 26524953 514 514 0
11
Ján Jaško (28D) 88. MČR dospělých RL
6.75 after 72 25323304 486 486 0
12
6.42 after 72 22323913 462 462 0
13
Zdeněk Kocura (26C) 88. MČR dospělých RL
0 after 0 0000 0 0 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Senioři WA720 60m
1
František Lněnička (24A) 88. MČR dospělých RL
8.31 after 72 30329519 598 598 0
2
8.22 after 72 30328948 592 592 0
3
Pavel Vlček (28C) 88. MČR dospělých RL
8.17 after 72 29729109 588 588 0
4
7.86 after 72 29327325 566 566 0
5
7.82 after 72 28328017 563 563 0
6
Radomír Boháček (22A) 88. MČR dospělých RL
7.64 after 72 25829235 550 550 0
7
7.6 after 72 28026706 547 547 0
8
7.57 after 72 29125417 545 545 0
9
Ivan Šembera (28A) 88. MČR dospělých RL
7.29 after 72 26625909 525 525 0
10
6.75 after 72 24823825 486 486 0
11
Martin Kýr (26A) 88. MČR dospělých RL
6.38 after 72 22523413 459 459 0
12
František Hanza (23A) 88. MČR dospělých RL
6.35 after 72 24321414 457 457 0
13
Ondřej Topinka (27A) 88. MČR dospělých RL
6.35 after 72 23222511 457 457 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Seniorky WA720 60m
1
8.5 after 72 30530777 612 612 0
2
Jitka Rádlová (29D) 88. MČR dospělých RL
8.21 after 72 30328818 591 591 0
3
7.14 after 72 24726705 514 514 0
4
7.03 after 72 24925702 506 506 0
5
Barbora Stušová (29A) 88. MČR dospělých RL
6.63 after 72 24623113 477 477 0
6
6.46 after 72 23622903 465 465 0
7
Marcela Kozáková (30C) 88. MČR dospělých RL
5.64 after 72 21219403 406 406 0
QUALIFICATION
1 / 32
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Muži WA720 70m
1
8.99 after 72 319328715 647 647 0
2
Adam Li (9D) 88. MČR dospělých RL
8.92 after 72 308334912 642 642 0
3
Karel Neuwirth (12D) 88. MČR dospělých RL
8.76 after 72 316315614 631 631 0
4
8.76 after 72 315316515 631 631 0
5
Tadeáš Kalvas (10B) 88. MČR dospělých RL
8.75 after 72 316314510 630 630 0
6
Filip Pertlík (4C) 88. MČR dospělých RL
8.72 after 72 322306311 628 628 0
7
Jan Vožech (13B) 88. MČR dospělých RL
8.67 after 72 304320213 624 624 0
8
Erik Ebermann (8B) 88. MČR dospělých RL
8.65 after 72 315308412 623 623 0
9
Petr Heinrich (5C) 88. MČR dospělých RL
8.63 after 72 313308411 621 621 0
10
8.6 after 72 299320814 619 619 0
11
Martin Hámor (1A) 88. MČR dospělých RL
8.56 after 72 302314312 616 616 0
12
8.5 after 72 302310310 612 612 0
13
Jiří Herák (6B) 88. MČR dospělých RL
8.46 after 72 30530478 609 609 0
14
Vít Vejražka (3A) 88. MČR dospělých RL
8.38 after 72 298305510 603 603 0
15
Adam Východský (3C) 88. MČR dospělých RL
8.24 after 72 29829507 593 593 0
16
Matěj Jech (9B) 88. MČR dospělých RL
8.17 after 72 293295211 588 588 0
17
Milan Šustr (14B) 88. MČR dospělých RL
8.15 after 72 30028748 587 587 0
18
Jan Šulc (14C) 88. MČR dospělých RL
8.08 after 72 280302310 582 582 0
19
Petr Polanský (2D) 88. MČR dospělých RL
8.08 after 72 299283012 582 582 0
20
Martin Hámor ml. (2A) 88. MČR dospělých RL
8.07 after 72 29129057 581 581 0
21
Pavel Mudra (1D) 88. MČR dospělých RL
7.96 after 72 27929479 573 573 0
22
Josef Podnecký (12A) 88. MČR dospělých RL
7.96 after 72 27829547 573 573 0
23
Martin Ondra (11A) 88. MČR dospělých RL
7.96 after 72 29427937 573 573 0
24
Ondřej Zela (5B) 88. MČR dospělých RL
7.94 after 72 28129124 572 572 0
25
Petr Kotík (6C) 88. MČR dospělých RL
7.9 after 72 27729219 569 569 0
26
7.83 after 72 27528926 564 564 0
27
František Hadaš ml. RL (12C) 88. MČR dospělých RL
7.83 after 72 27928516 564 564 0
28
Tomáš Valenta (8D) 88. MČR dospělých RL
7.78 after 72 27128925 560 560 0
29
Son Hai Nguyen (10D) 88. MČR dospělých RL
7.75 after 72 27328527 558 558 0
30
Pavel Stejskal (2C) 88. MČR dospělých RL
7.74 after 72 26928814 557 557 0
31
Martin Pekárek (13D) 88. MČR dospělých RL
7.72 after 72 26828846 556 556 0
32
Filip Hoška (14A) 88. MČR dospělých RL
7.68 after 72 28426935 553 553 0
33
Michal Čech RL (11D) 88. MČR dospělých RL
7.64 after 72 27527522 550 550 0
34
Marek Sivák (11B) 88. MČR dospělých RL
7.56 after 72 28126334 544 544 0
35
Karel Souček (13A) 88. MČR dospělých RL
7.53 after 72 27127145 542 542 0
36
7.51 after 72 26427742 541 541 0
37
Petr Čelikovský (5A) 88. MČR dospělých RL
7.49 after 72 27426525 539 539 0
38
Jakub Hradil (4B) 88. MČR dospělých RL
7.46 after 72 25228515 537 537 0
39
Adam Čapoun (14D) 88. MČR dospělých RL
7.43 after 72 24928643 535 535 0
40
Martin Vaněk (13C) 88. MČR dospělých RL
7.35 after 72 27225717 529 529 0
41
Pavel Stupka (3D) 88. MČR dospělých RL
7.11 after 72 25026234 512 512 0
42
6.97 after 72 24226025 502 502 0
43
Daniel Cajthaml (7B) 88. MČR dospělých RL
6.83 after 72 23226003 492 492 0
44
Jakub Gabčo (10A) 88. MČR dospělých RL
6.79 after 72 24624312 489 489 0
45
Jan Vlachovský (12B) 88. MČR dospělých RL
6.74 after 72 25323223 485 485 0
46
Michal Hodač (1C) 88. MČR dospělých RL
6.69 after 72 25223003 482 482 0
47
Marek Jiruš (7D) 88. MČR dospělých RL
6.65 after 72 23324613 479 479 0
48
Zdeněk Vokůrka (9A) 88. MČR dospělých RL
6.54 after 72 24222921 471 471 0
49
Luděk Brettl (7A) 88. MČR dospělých RL
6.42 after 72 22523713 462 462 0
50
Roman Vítek (1B) 88. MČR dospělých RL
5.85 after 72 18223933 421 421 0
51
Tomáš Prašivka (2B) 88. MČR dospělých RL
5.47 after 72 20818612 394 394 0
52
Pavel Smažík ml. (6A) 88. MČR dospělých RL
5.32 after 72 18919405 383 383 0
53
Filip Matys (8A) 88. MČR dospělých RL
4.82 after 72 17017701 347 347 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Ženy WA720 70m
1
Marie Horáčková (19A) 88. MČR dospělých RL
8.76 after 72 314317613 631 631 0
2
Iveta Zahrádková (17A) 88. MČR dospělých RL
8.44 after 72 29731117 608 608 0
3
8.24 after 72 28031325 593 593 0
4
8.07 after 72 28929217 581 581 0
5
Kristýna Řezáčová (17D) 88. MČR dospělých RL
7.68 after 72 27627708 553 553 0
6
Klára Grapová (18D) 88. MČR dospělých RL
7.61 after 72 26528337 548 548 0
7
Karolína Konečná (16A) 88. MČR dospělých RL
7.57 after 72 26927607 545 545 0
8
Tereza Boudová (16B) 88. MČR dospělých RL
7.38 after 72 26027134 531 531 0
9
Tereza Veverková (16C) 88. MČR dospělých RL
7.33 after 72 25527307 528 528 0
10
Eva Šebestová (15A) 88. MČR dospělých RL
7.1 after 72 25026113 511 511 0
11
7 after 72 26224212 504 504 0
12
Tereza Mundlová (17C) 88. MČR dospělých RL
6.83 after 72 24724512 492 492 0
13
Helena Jeřábková (18C) 88. MČR dospělých RL
6.46 after 72 23722824 465 465 0
14
6.44 after 72 23522906 464 464 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Senioři - Muži - 60m round
1
Lukostřelba Kroměříž (R50+M)
1628 / 2160
Jaroslav Malošík 294282 576/720
Michal Hoffman RL 293273 566/720
Tomáš Krutil 248238 486/720
2
Lukostřelba Prostějov (R50+M)
1625 / 2160
Robert Reichl st. 279285 564/720
Zdeněk Zapletal 280267 547/720
Ivo Macenauer 265249 514/720
3
LK ESKA Cheb (R50+M)
1605 / 2160
František Lněnička 303295 598/720
Radomír Boháček 258292 550/720
František Hanza 243214 457/720
4
SK Slavia Praha (R50+M)
1560 / 2160
Jan Toul 275283 558/720
Ladislav Svoboda 264276 540/720
František Preclík 223239 462/720
5
TJ Spartak Chrást (R50+M)
1534 / 2160
Zdeněk Haber 281271 552/720
Ivan Šembera 266259 525/720
Ondřej Topinka 232225 457/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Senioři - Mixed-tým - Team Mix S
1
LK ARCUS Plzeň (R50+X)
1179 / 1440
Pavel Vlček 0297
291
588/720
Jitka Rádlová 0303
288
591/720
2
Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory (R50+X)
1157 / 1440
Josef Pokorný 0291
254
545/720
Jana Bednářová 0305
307
612/720
3
SK Bystřice (R50+X)
1106 / 1440
Miroslav Háva RL 0303
289
592/720
Hana Chlupsová 0247
267
514/720
4
Lukostřelba Kroměříž (R50+X)
1072 / 1440
Michal Hoffman RL 0293
273
566/720
Dana Masárová 0249
257
506/720
5
Lukostřelba Prostějov (R50+X)
1012 / 1440
Zdeněk Zapletal 0280
267
547/720
Dalimila Mališová 0236
229
465/720
6
TJ Spartak Chrást (R50+X)
1002 / 1440
Ivan Šembera 0266
259
525/720
Barbora Stušová 0246
231
477/720
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Muži - 70m round
1
Lukostřelba Prostějov (RM)
1878 / 2160
Michal Hlahůlek 319328 647/720
Petr Horníček 299320 619/720
Josef Křesala 302310 612/720
2
1.LK Plzeň 1935 A (RM)
1835 / 2160
Jan Vožech 304320 624/720
Erik Ebermann 315308 623/720
Matěj Jech 293295 588/720
3
LK Votice (RM)
1818 / 2160
Filip Pertlík 322306 628/720
Petr Heinrich 313308 621/720
Petr Kotík 277292 569/720
4
LK ESKA Cheb A (RM)
1800 / 2160
Martin Hámor 302314 616/720
Vít Vejražka 298305 603/720
Martin Hámor ml. 291290 581/720
5
1.LK Plzeň 1935 B (RM)
1761 / 2160
Tadeáš Kalvas 316314 630/720
Milan Šustr 300287 587/720
Marek Sivák 281263 544/720
6
Lukostřelba Olomouc (RM)
1760 / 2160
Adam Li 308334 642/720
Tomáš Valenta 271289 560/720
Son Hai Nguyen 273285 558/720
7
LK Znojmo (RM)
1722 / 2160
Karel Neuwirth 316315 631/720
Martin Pekárek 268288 556/720
Adam Čapoun 249286 535/720
8
LO TJ Opava (RM)
1718 / 2160
Jiří Herák 305304 609/720
Ondřej Zela 281291 572/720
Jakub Hradil 252285 537/720
9
TJ Start Brno (RM)
1688 / 2160
Martin Ondra 294279 573/720
Josef Podnecký 278295 573/720
Karel Souček 271271 542/720
10
SK Start Praha (RM)
1675 / 2160
Jan Šulc 280302 582/720
František Hadaš ml. RL 279285 564/720
Martin Vaněk 272257 529/720
11
TJ Spartak Chrást (RM)
1667 / 2160
Petr Polanský 299283 582/720
Pavel Mudra 279294 573/720
Pavel Stupka 250262 512/720
12
LK Rokycany (RM)
1632 / 2160
Adam Východský 298295 593/720
Pavel Stejskal 269288 557/720
Michal Hodač 252230 482/720
13
Lukostřelba Kroměříž (RM)
1607 / 2160
František Pospíšil 275289 564/720
Bohuslav Kadrnka 264277 541/720
Karel Böhm 242260 502/720
14
LK ESKA Cheb B (RM)
1384 / 2160
Petr Čelikovský 274265 539/720
Luděk Brettl 225237 462/720
Pavel Smažík ml. 189194 383/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 70m round
1
LK ARCUS Plzeň (RW)
1820 / 2160
Marie Horáčková 314317 631/720
Iveta Zahrádková 297311 608/720
Johana Horáčková 289292 581/720
2
SK Start Praha (RW)
1613 / 2160
Jindřiška Vaněk Vaněčková 280313 593/720
Tereza Veverková 255273 528/720
Tereza Mundlová 247245 492/720
3
1.LK Plzeň 1935 (RW)
1588 / 2160
Kristýna Řezáčová 276277 553/720
Tereza Boudová 260271 531/720
Michaela Eisenreichová 262242 504/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Mixed-tým - Team Mix S
1
Lukostřelba Olomouc (RX)
1190 / 1440
Adam Li 308334 642/720
Klára Grapová 265283 548/720
2
LK ARCUS Plzeň (RX)
1184 / 1440
Filip Hoška 284269 553/720
Marie Horáčková 314317 631/720
3
1 LK Plzeň 1935 (RX)
1183 / 1440
Tadeáš Kalvas 316314 630/720
Kristýna Řezáčová 276277 553/720
4
SK Start Praha (RX)
1175 / 1440
Jan Šulc 280302 582/720
Jindřiška Vaněk Vaněčková 280313 593/720
5
LK Znojmo (RX)
1142 / 1440
Karel Neuwirth 316315 631/720
Eva Šebestová 250261 511/720
6
TJ Start Brno (RX)
1118 / 1440
Josef Podnecký 278295 573/720
Karolína Konečná 269276 545/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL