30. mistrovství České republiky žactva v terčové lukostřelbě 2021 - reflexní luk

Střelnice
Czech Republic
Pionýrská louka, Kroměříž, Olomoucky, Czech Republic
Počet střelců
103

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 30, 2021

Kontaktní informace

Webová stránka

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Reflexní luk Starší žáci ŽWA720 40/30m
1
8.65 after 72 311312416 623 623 0
2
8.53 after 72 311303210 614 614 0
3
8.36 after 72 30829483 602 602 0
4
8.22 after 72 29929339 592 592 0
5
8.17 after 72 29629216 588 588 0
6
Adam Paulenka (27D) 30. MČR žactva
8.08 after 72 29728527 582 582 0
7
7.94 after 72 298274212 572 572 0
8
7.92 after 72 29827227 570 570 0
9
7.89 after 72 30326549 568 568 0
10
Daniil Petrikin (28B) 30. MČR žactva
7.79 after 72 28527647 561 561 0
11
Tadeáš Paleček (26D) 30. MČR žactva
7.79 after 72 28927207 561 561 0
12
7.6 after 72 28626174 547 547 0
13
7.5 after 72 26927143 540 540 0
14
7.46 after 72 26227511 537 537 0
15
7.17 after 72 28822827 516 516 0
16
7.06 after 72 25825014 508 508 0
17
7.03 after 72 26923714 506 506 0
18
Jonáš Nekl (25B) 30. MČR žactva
6.65 after 72 23024914 479 479 0
19
Ondřej Zach (24B) 30. MČR žactva
6.61 after 72 25721903 476 476 0
20
6.33 after 72 23622006 456 456 0
21
6.33 after 72 24521104 456 456 0
22
Simon Kulička (28D) 30. MČR žactva
5.51 after 72 21118611 397 397 0
23
4.76 after 72 15818501 343 343 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Reflexní luk Starší žákyně ŽWA720 40/30m
1
Edita Dufková (20D) 30. MČR žactva
8.79 after 72 314319511 633 633 0
2
Michaela Adámková (17A) 30. MČR žactva
8.46 after 72 30630377 609 609 0
3
8.31 after 72 308290310 598 598 0
4
Eliška Dohnalová (19A) 30. MČR žactva
8.14 after 72 304282313 586 586 0
5
Anna Dudová (21B) 30. MČR žactva
8 after 72 28728924 576 576 0
6
7.69 after 72 29825618 554 554 0
7
Sofie Axmannová (18A) 30. MČR žactva
7.68 after 72 28127228 553 553 0
8
7.64 after 72 29825223 550 550 0
9
7.61 after 72 30324539 548 548 0
10
Dominika Bílíková (19D) 30. MČR žactva
7.51 after 72 27027114 541 541 0
11
7.47 after 72 28425427 538 538 0
12
7.39 after 72 26826423 532 532 0
13
7.33 after 72 26925916 528 528 0
14
7.32 after 72 26825942 527 527 0
15
Linda Lacová (20A) 30. MČR žactva
6.92 after 72 24425403 498 498 0
16
6.88 after 72 26323232 495 495 0
17
6.86 after 72 25424032 494 494 0
18
6.79 after 72 23925003 489 489 0
19
6.75 after 72 25123536 486 486 0
20
6.49 after 72 24622132 467 467 0
21
6.43 after 72 22723614 463 463 0
22
6.43 after 72 22623711 463 463 0
23
6.4 after 72 24022111 461 461 0
24
6.38 after 72 23122824 459 459 0
25
6.03 after 72 21122331 434 434 0
26
5.94 after 72 22620212 428 428 0
27
5.79 after 72 20521203 417 417 0
28
2.61 after 72 1206810 188 188 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Reflexní luk Mladší žáci ŽWA720 30/20m
1
9 after 72 318330519 648 648 0
2
8.65 after 72 311312711 623 623 0
3
8.47 after 72 30330719 610 610 0
4
8.22 after 72 29629639 592 592 0
5
8.19 after 72 28630455 590 590 0
6
8.18 after 72 28730253 589 589 0
7
8.17 after 72 29029838 588 588 0
8
8.06 after 72 29728315 580 580 0
9
7.97 after 72 28728708 574 574 0
10
7.96 after 72 287286311 573 573 0
11
7.92 after 72 274296210 570 570 0
12
7.81 after 72 28527733 562 562 0
13
7.78 after 72 28127947 560 560 0
14
7.75 after 72 28827029 558 558 0
15
7.67 after 72 28127172 552 552 0
16
7.61 after 72 26428435 548 548 0
17
7.53 after 72 26927335 542 542 0
18
7.38 after 72 26926225 531 531 0
19
6.88 after 72 22826731 495 495 0
20
6.88 after 72 25623913 495 495 0
21
6.85 after 72 24824525 493 493 0
22
6.18 after 72 20324204 445 445 0
23
5.88 after 72 20521803 423 423 0
24
5.76 after 72 21719811 415 415 0
25
5.75 after 72 17823601 414 414 0
26
5.51 after 72 20918811 397 397 0
27
4.92 after 72 17717702 354 354 0
28
4.89 after 72 18316900 352 352 0
29
Vít Pavlas (6D) 30. MČR žactva
3.79 after 72 2383512 273 273 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Reflexní luk Mladší žákyně ŽWA720 30/20m
1
8.99 after 72 330317420 647 647 0
2
8.92 after 72 326316418 642 642 0
3
8.76 after 72 323308611 631 631 0
4
8.69 after 72 30931768 626 626 0
5
8.28 after 72 28531127 596 596 0
6
8.25 after 72 30329149 594 594 0
7
8.19 after 72 30328738 590 590 0
8
8.01 after 72 28729024 577 577 0
9
7.89 after 72 27229627 568 568 0
10
7.31 after 72 27824831 526 526 0
11
7.15 after 72 27024504 515 515 0
12
6.82 after 72 22326805 491 491 0
13
6.78 after 72 23025808 488 488 0
14
6.36 after 72 22523315 458 458 0
15
6.15 after 72 22521812 443 443 0
16
6.04 after 72 20822712 435 435 0
17
6 after 72 18724501 432 432 0
18
5.61 after 72 21618802 404 404 0
19
Žaneta Berková (15C) 30. MČR žactva
5.61 after 72 19520901 404 404 0
20
5.43 after 72 18620511 391 391 0
21
5.18 after 72 16221112 373 373 0
22
5.07 after 72 18418111 365 365 0
23
4.65 after 72 18515000 335 335 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 30m20m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Muži - WA 720 30m 20m
1
Lukostřelba Ostrava "A" (U13M)
1806 / 2160
Alexandr Nosek 318330 648/720
Martin Česelský 290298 588/720
Václav Přeček 274296 570/720
2
LK Votice "A" (U13M)
1785 / 2160
Filip Veselý 311312 623/720
Antonín Peterka 303307 610/720
Teodor Zaujec 281271 552/720
3
LK ARCUS Plzeň (U13M)
1729 / 2160
Julie Krettová 326316 642/720
Antonín Vlasák 296296 592/720
Michal Štefl 256239 495/720
4
SK Bystřice (U13M)
1728 / 2160
Tea Večerková 285311 596/720
Ondřej Chlupsa 287287 574/720
Radek Tomis 288270 558/720
5
LK Votice "B" (U13M)
1715 / 2160
Alžběta Tichá 309317 626/720
Viktorie Budínová 303291 594/720
Tomáš Veselý ml. 228267 495/720
6
Lukostřelba Prostějov (U13M)
1696 / 2160
Štěpán Marke 286304 590/720
Jindřich Kopecký 297283 580/720
Zuzana Křečková 278248 526/720
7
TJ Sokol Šanov (U13M)
1537 / 2160
Natali Bulínová 287290 577/720
Alena Miková 270245 515/720
Kamil Klepáček ml. 203242 445/720
8
Lukostřelba Ostrava "B" (U13M)
1535 / 2160
Ondřej Kološ 287286 573/720
Tadeáš Valčík 264284 548/720
Ondřej Gubanec 178236 414/720
9
Lukostřelba Kroměříž (U13M)
1485 / 2160
Jáchym Ciprys 287302 589/720
Tomáš Velísek 269273 542/720
David Sebastian Cveček 177177 354/720
10
MKM Odolena Voda (U13M)
1447 / 2160
Daniel Růžička 269262 531/720
Jáchym Lohniský 248245 493/720
Zdeněk Sádovský 205218 423/720
11
TJ Spartak Chrást (U13M)
1164 / 2160
Daniel Čechura 217198 415/720
Luděk Kasinec 209188 397/720
Matěj Topinka 183169 352/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 30m20m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Ženy - WA 720 30m 20m
1
Lukostřelba Kroměříž "A" (U13W)
1725 / 2160
Libuše Ondrušková 330317 647/720
Anna Kadrnková 303287 590/720
Veronika Klímková 230258 488/720
2
JIM archery club Kyšice (U13W)
1642 / 2160
Veronika Doleželová 323308 631/720
Rozárie Krobová 272296 568/720
Magdaléna Prokopová 225218 443/720
3
Lukostřelba Ostrava (U13W)
1381 / 2160
Barbora Mikesková 223268 491/720
Sofie Pokorná 225233 458/720
Zuzana Blažová 187245 432/720
4
Lukostřelba Kroměříž "B" (U13W)
1191 / 2160
Thea Malcharová 208227 435/720
Sophie Javoříková 186205 391/720
Sofie Vaško 184181 365/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Mixed-tým - Team Mix S
1
LK Votice (U13X)
1249 / 1440
Filip Veselý 0311
312
623/720
Alžběta Tichá 0309
317
626/720
2
Lukostřelba Kroměříž (U13X)
1236 / 1440
Jáchym Ciprys 0287
302
589/720
Libuše Ondrušková 0330
317
647/720
3
LK ARCUS Plzeň (U13X)
1234 / 1440
Antonín Vlasák 0296
296
592/720
Julie Krettová 0326
316
642/720
4
SK Bystřice (U13X)
1170 / 1440
Ondřej Chlupsa 0287
287
574/720
Tea Večerková 0285
311
596/720
5
Lukostřelba Ostrava (U13X)
1139 / 1440
Alexandr Nosek 0318
330
648/720
Barbora Mikesková 0223
268
491/720
6
Lukostřelba Prostějov (U13X)
1116 / 1440
Štěpán Marke 0286
304
590/720
Zuzana Křečková 0278
248
526/720
7
TJ Sokol Šanov (U13X)
1022 / 1440
Kamil Klepáček ml. 0203
242
445/720
Natali Bulínová 0287
290
577/720
8
LK ESKA Cheb (U13X)
966 / 1440
Vojtěch Baláž 0285
277
562/720
Alžběta Brettlová 0216
188
404/720
9
MKM Odolena Voda (U13X)
904 / 1440
Daniel Růžička 0269
262
531/720
Marie Magdaléna Luňáková 0162
211
373/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 40m30m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Muži - WA 720 40m 30m
1
MKM Odolena Voda (U15M)
1756 / 2160
Matěj Rambousek 311303 614/720
Martin Matějka 308294 602/720
Matěj Tintěra 269271 540/720
2
LK Znojmo (U15M)
1752 / 2160
Michaela Adámková 306303 609/720
Adam Paulenka 297285 582/720
Tadeáš Paleček 289272 561/720
3
LK CERE (U15M)
1735 / 2160
Edita Dufková 314319 633/720
Daniil Petrikin 285276 561/720
Dominika Bílíková 270271 541/720
4
Lukostřelba Ostrava (U15M)
1646 / 2160
Ondřej Křižák 298274 572/720
Rudolf Vojvodík 303265 568/720
Sebastian Kula 269237 506/720
5
SK Bystřice (U15M)
1548 / 2160
Dalibor Křivánek 311312 623/720
Matyáš Křivánek 258250 508/720
Johana Filípková 205212 417/720
6
TJ Sokol Kostelec na Hané (U15M)
1548 / 2160
Natálie Fagošová 284254 538/720
Jiří Kába 288228 516/720
Barbora Palánková 254240 494/720
7
LK Votice (U15M)
1531 / 2160
Anna Dudová 287289 576/720
Jonáš Nekl 230249 479/720
Ondřej Zach 257219 476/720
8
Lukostřelba Prostějov (U15M)
1500 / 2160
Marek Hajnyš 298272 570/720
Zita Pechanová 246221 467/720
Vendula Látalová 226237 463/720
9
LO TJ Opava (U15M)
1481 / 2160
Eliška Dohnalová 304282 586/720
Linda Lacová 244254 498/720
Simon Kulička 211186 397/720
10
TJ Sokol Šanov (U15M)
1479 / 2160
Patrik Weiser 262275 537/720
Lucie Klepáčková 251235 486/720
Daniel Kovář 245211 456/720
11
1.LK Plzeň 1935 (U15M)
1476 / 2160
Ondřej Kilian 299293 592/720
Petr Stehlík 236220 456/720
Sára Anna Havlíčková 226202 428/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 40m30m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Ženy - WA 720 40m 30m
1
LK ARCUS Plzeň (U15W)
1674 / 2160
Eliška Fialová 308290 598/720
Natálie Saxlová 303245 548/720
Zuzana Francová 269259 528/720
2
Lukostřelba Ostrava (U15W)
1567 / 2160
Adéla Hladíková 298256 554/720
Anna Kýrová 298252 550/720
Anna Vítková 227236 463/720
3
LK Votice (U15W)
1461 / 2160
Štěpánka Grňová 268264 532/720
Anna Peterková 263232 495/720
Andrea Kuželová 211223 434/720
4
Lukostřelba Kroměříž (U15W)
1136 / 2160
Amélie Malcharová 239250 489/720
Karolína Hoffmanová 231228 459/720
Lucie Smrečková 12068 188/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Mixed-tým - Team Mix S
1
LK CERE (U15X)
1194 / 1440
Daniil Petrikin 0285
276
561/720
Edita Dufková 0314
319
633/720
2
LK Znojmo (U15X)
1191 / 1440
Adam Paulenka 0297
285
582/720
Michaela Adámková 0306
303
609/720
3
MKM Odolena Voda (U15X)
1141 / 1440
Matěj Rambousek 0311
303
614/720
Karolína Turková 0268
259
527/720
4
Lukostřelba Ostrava (U15X)
1126 / 1440
Ondřej Křižák 0298
274
572/720
Adéla Hladíková 0298
256
554/720
5
LK Votice (U15X)
1055 / 1440
Jonáš Nekl 0230
249
479/720
Anna Dudová 0287
289
576/720
6
TJ Sokol Kostelec na Hané (U15X)
1054 / 1440
Jiří Kába 0288
228
516/720
Natálie Fagošová 0284
254
538/720
7
SK Bystřice (U15X)
1040 / 1440
Dalibor Křivánek 0311
312
623/720
Johana Filípková 0205
212
417/720
8
Lukostřelba Prostějov (U15X)
1037 / 1440
Marek Hajnyš 0298
272
570/720
Zita Pechanová 0246
221
467/720
9
TJ Sokol Šanov (U15X)
1023 / 1440
Patrik Weiser 0262
275
537/720
Lucie Klepáčková 0251
235
486/720
10
1.LK Plzeň 1935 (U15X)
1020 / 1440
Ondřej Kilian 0299
293
592/720
Sára Anna Havlíčková 0226
202
428/720
11
LO TJ Opava (U15X)
983 / 1440
Simon Kulička 0211
186
397/720
Eliška Dohnalová 0304
282
586/720
12
Lukostřelba Kroměříž (U15X)
832 / 1440
Petr Dvořák 0158
185
343/720
Amélie Malcharová 0239
250
489/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL