30. Mistrovství České republiky dorostu v halové lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
Sportovní hala Kostelce na Hané, Kostelec na Hané, Olomoucky, Czech Republic
Počet střelců
115

Základní informace

Úroveň
Local Competitions
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
January 19, 2020

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Junioři
1
9.22 after 60 2792742033 553 553 0
2
9.18 after 60 2752762425 551 551 0
3
9.18 after 60 2722792032 551 551 0
4
9.02 after 60 2722692222 541 541 0
5
8.98 after 60 2712681928 539 539 0
6
8.95 after 60 2622752125 537 537 0
7
8.63 after 60 2552631621 518 518 0
8
8.33 after 60 2382621218 500 500 0
9
8.32 after 60 254245724 499 499 0
10
8.23 after 60 2362581318 494 494 0
11
8.02 after 60 2522291122 481 481 0
12
7.7 after 60 222240619 462 462 0
13
7.45 after 60 211236720 447 447 0
14
7.42 after 60 249196517 445 445 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Juniorky
1
9.4 after 60 2822822632 564 564 0
2
9.07 after 60 2762682027 544 544 0
3
8.97 after 60 2712671827 538 538 0
4
8.87 after 60 2652671822 532 532 0
5
8.85 after 60 2662651623 531 531 0
6
8.77 after 60 2702561428 526 526 0
7
8.67 after 60 2612591529 520 520 0
8
8.55 after 60 2582551916 513 513 0
9
8.42 after 60 2602451318 505 505 0
10
8.37 after 60 2562461716 502 502 0
11
8.35 after 60 2412601220 501 501 0
12
8.17 after 60 2412491211 490 490 0
13
7.83 after 60 2252451018 470 470 0
14
7.73 after 60 2322321018 464 464 0
15
7.07 after 60 217207713 424 424 0
16
6.23 after 60 21815698 374 374
8
0
17
6.23 after 60 221153711 374 374
9
0
18
5.83 after 60 169181310 350 350 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Kadeti
1
Jan Pluhař (11B) Skupina 2
9.53 after 60 2812913719 572 572 0
2
9.33 after 60 2742863119 560 560 0
3
9.33 after 60 2762842924 560 560 0
4
9.25 after 60 2752802527 555 555 0
5
9.23 after 60 2722822920 554 554 0
6
9.22 after 60 2762772131 553 553 0
7
9.13 after 60 2672812722 548 548 0
8
9.12 after 60 2702772128 547 547 0
9
8.98 after 60 2732662025 539 539 0
10
8.92 after 60 2692661924 535 535 0
11
8.6 after 60 2542621224 516 516 0
12
8.58 after 60 2672481416 515 515 0
13
8.55 after 60 2472662217 513 513 0
14
8.48 after 60 2582511521 509 509 0
15
8.48 after 60 2552541520 509 509 0
16
8.42 after 60 2542511618 505 505 0
17
8.35 after 60 2532481520 501 501 0
18
8.17 after 60 2562341220 490 490 0
19
8.1 after 60 249237821 486 486 0
20
8.08 after 60 2392461116 485 485 0
21
8.02 after 60 2352461118 481 481 0
22
7.87 after 60 2362361314 472 472 0
23
7.78 after 60 2382291118 467 467 0
24
7.3 after 60 210228810 438 438 0
25
7.22 after 60 212221615 433 433 0
26
7.2 after 60 208224115 432 432 0
27
7.12 after 60 207220916 427 427 0
28
6.98 after 60 206213316 419 419 0
29
6.6 after 60 200196513 396 396 0
30
6.53 after 60 207185612 392 392 0
31
6.52 after 60 212179514 391 391 0
32
6.5 after 60 199191711 390 390 0
33
6.48 after 60 18020937 389 389 0
34
5.98 after 60 185174510 359 359 0
35
5.78 after 60 175172313 347 347 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Kadetky
1
9.17 after 60 2802702918 550 550 0
2
9.07 after 60 2652792423 544 544 0
3
9.07 after 60 2752692125 544 544 0
4
8.92 after 60 2622732023 535 535 0
5
8.92 after 60 2732621923 535 535 0
6
8.87 after 60 2652672321 532 532 0
7
8.82 after 60 2742551826 529 529 0
8
8.7 after 60 2722501718 522 522 0
9
8.58 after 60 2542611822 515 515 0
10
8.57 after 60 2582561120 514 514 0
11
8.53 after 60 2522601423 512 512 0
12
8.45 after 60 2512561124 507 507 0
13
8.43 after 60 2572491218 506 506 0
14
8.4 after 60 2432611223 504 504 0
15
8.12 after 60 2442431318 487 487 0
16
8.08 after 60 235250820 485 485 0
17
7.9 after 60 240234614 474 474 0
18
7.87 after 60 2202521215 472 472 0
19
7.73 after 60 2482161215 464 464 0
20
7.72 after 60 2092541115 463 463 0
21
7.67 after 60 233227914 460 460 0
22
7.3 after 60 216222108 438 438 0
23
6.67 after 60 20020059 400 400 0
24
6.28 after 60 206171812 377 377 0
25
6.1 after 60 164202411 366 366 0
26
5.72 after 60 144199312 343 343 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Juniorky
1
6.75 after 60 213192511 405 405 0
2
6.55 after 60 200193612 393 393 0
3
5.07 after 60 14715734 304 304 0
4
4.82 after 60 16112817 289 289 0
5
4.35 after 60 13612516 261 261 0
6
3.3 after 60 1089003 198 198 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Kadeti
1
7.77 after 60 232234714 466 466 0
2
6.98 after 60 207212611 419 419 0
3
6.2 after 60 18019238 372 372 0
4
5.57 after 60 16816625 334 334 0
5
5.45 after 60 16016704 327 327 0
6
5.42 after 60 18414146 325 325 0
7
5.23 after 60 14217253 314 314 0
8
4.6 after 60 14513114 276 276 0
9
2.87 after 60 6610600 172 172 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Kadetky
1
7.23 after 60 210224515 434 434 0
2
6.1 after 60 16919776 366 366 0
3
5.73 after 60 19215228 344 344 0
4
5.42 after 60 17814717 325 325 0
5
4.93 after 60 14215414 296 296 0
6
4.93 after 60 14515112 296 296 0
7
4.77 after 60 15413224 286 286 0
QUALIFICATION
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Junioři - Muži - 18m round
1
BJM Lapačka Šenov
928 / 1800
Nicole Šafářová 178147 325/600
Adam Majer 142172 314/600
Nikol Ježková 161128 289/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Barebow - Kadeti - Muži - 18m round
1
BCM SK Lukostřelba Libichov
1219 / 1800
Eliška Šafrová 210224 434/600
Jerry Stegenga 207212 419/600
Julie Pořízková 169197 366/600
2
BCM Lapačka Šenov
1077 / 1800
Tomáš Klimsza 232234 466/600
Petr Kühnel 184141 325/600
Gabriela Slívová 154132 286/600
3
BCM Juventus Karviná
899 / 1800
Kryštof Čavrnoch 160167 327/600
Karolína Miczková 142154 296/600
Janis Bojko 145131 276/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Junioři - Muži - 18m round
1
RJM Lukostřelba Prostějov
1631 / 1800
Michael Roba 275276 551/600
Josef Křesala 272269 541/600
Lukáš Preclík 271268 539/600
2
RJM LK Znojmo
1584 / 1800
Eva Šebestová 276268 544/600
Nikola Lettlová 262273 535/600
Martin Pekárek 254251 505/600
3
RJM 1. LK Plzeň 1935 "A"
1569 / 1800
Jaroslav Slovák 272279 551/600
Patrik Dimov 262275 537/600
Jan Vlachovský 252229 481/600
4
RJM Lukostřelba Ostrava
1505 / 1800
Martina Bartošová 260245 505/600
Aneta Wágnerová 241260 501/600
Ondřej Pekárek 254245 499/600
5
RJM TJ Sokol Vršovice
1479 / 1800
Filip Choděra 255263 518/600
Jakub Kopřiva 254262 516/600
Petr Černý 249196 445/600
6
RJM 1. LK Plzeň 1935 "B"
1428 / 1800
Monika Továrnická 273262 535/600
Kristýna Řezáčová 233227 460/600
Ondřej Pašek 212221 433/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Junioři - Ženy - 18m round
1
RJW Lukostřelba Ostrava
1586 / 1800
Klára Grapová 282282 564/600
Aneta Venhudová 261259 520/600
Hana Baková 256246 502/600
2
RJW 1. LK Plzeň 1935
1460 / 1800
Martina Vojtová 270256 526/600
Eliška Honzíková 225245 470/600
Michaela Eisenreichová 232232 464/600
3
RJW TJ Sokol Šanov
1422 / 1800
Zuzana Škarková 265267 532/600
Iveta Zifčáková 241249 490/600
Adéla Šibalová 200200 400/600
4
RJW TJ Sokol Vršovice
1288 / 1800
Lucie Nevolová 258256 514/600
Lucie Podracká 217207 424/600
Zuzana Rabochová 169181 350/600
5
RJW LK ARCUS Plzeň
1279 / 1800
Johana Horáčková 266265 531/600
Markéta Bednářová 218156 374/600
Petra Bednářová 221153 374/600
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Kadeti - Muži - 18m round
1
RCM SK Start Praha "A"
1663 / 1800
Jonáš Čábelka 276284 560/600
František Heřmánek 275280 555/600
Richard Krejčí 267281 548/600
2
RCM LK Votice
1616 / 1800
Matěj Špinar 272282 554/600
Šimon Bárta 276277 553/600
Zdeněk Kužel ml. 258251 509/600
3
RCM Lukostřelba Ostrava "A"
1612 / 1800
Jan Ohnoutek 274286 560/600
Vojtěch Chyla 273266 539/600
Miroslav Přeček 247266 513/600
4
RCM LK CERE
1547 / 1800
Jan Pluhař 281291 572/600
David Palyza 256234 490/600
Daniel Amler 239246 485/600
5
RCM Lukostřelba Prostějov
1542 / 1800
Václav Vybíral 270277 547/600
Ondřej Martinek 255254 509/600
David Šmíd 249237 486/600
6
RCM LO TJ Opava
1415 / 1800
Denisa Tomanová 235250 485/600
Jakub Hradil 238229 467/600
Aneta Tomanová 209254 463/600
7
RCM SK Start Praha "B"
1385 / 1800
Jakub Štětka 267248 515/600
Viktor Jackiv 235246 481/600
Tomáš Prokop 180209 389/600
8
RCM Lukostřelba Ostrava "B"
1359 / 1800
Lukáš Liberda 269266 535/600
Jakub Juras 208224 432/600
Radim Kokeš 207185 392/600
9
RCM TJ Spartak Chrást
1133 / 1800
Pavel Stupka 200196 396/600
Jakub Stuš 199191 390/600
Roman Bystřický 175172 347/600
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Kadeti - Ženy - 18m round
1
RCW Lukostřelba Prostějov
1623 / 1800
Eliška Novotná 280270 550/600
Eliška Koleňáková 265279 544/600
Terezie Moudrá 274255 529/600
2
RCW Lukostřelba Ostrava "B"
1548 / 1800
Zuzana Cholevová 265267 532/600
Natálie Kuczová 252260 512/600
Anna Tomášková 243261 504/600
3
RCW SK Start Praha
1485 / 1800
Meda Čapková 254261 515/600
Tereza Veverková 257249 506/600
Adéla Čížková 248216 464/600
4
RCW Lukostřelba Ostrava "A"
1468 / 1800
Adéla Karásková 251256 507/600
Josefa Nerudová 244243 487/600
Zuzana Adámková 240234 474/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL