Chrástecké šípy 2020 - 5.kolo

Střelnice
Czech Republic
Tělocvična TJ Spartak Chrást, Chrást, Czech Republic
Počet střelců
118

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
February 25, 2020

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Senioři - Muži - 18m round
1
8.73 after 60 2662581129 524 524 0
2
Robert Reichl st. (33C) 3.Skupina (pátek 15:45)
8.57 after 60 2522621520 514 514 0
3
Petr Kašprák (23D) 2. Skupina (sobota)
8.12 after 60 2412461116 487 487 0
4
6.85 after 60 187224712 411 411 0
5
Josef Kopecký (47C) 4. Skupina (pátek 19:00)
6.28 after 60 19018746 377 377 0
6
Jan Ženíšek (47B) 4. Skupina (pátek 19:00)
5.98 after 60 17518454 359 359 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Erik Ebermann (41C) 4. Skupina (pátek 19:00)
9.52 after 60 2862853719 571 571 0
2
Milan Šustr (43C) 4. Skupina (pátek 19:00)
9.27 after 60 2762802624 556 556 0
3
Tadeáš Kalvas (42C) 4. Skupina (pátek 19:00)
9.13 after 60 2652833122 548 548 0
4
Marek Janout (22B) 2. Skupina (sobota)
9.1 after 60 2812652423 546 546 0
5
Martin Novák (41A) 4. Skupina (pátek 19:00)
9.02 after 60 2742672121 541 541 0
6
8.98 after 60 2692701433 539 539 0
7
Pavel Mudra (12C) 1. Skupina (sobota)
8.97 after 60 2732651926 538 538 0
8
8.95 after 60 2672702320 537 537 0
9
Valentin Papazian (48D) 4. Skupina (pátek 19:00)
8.5 after 60 2632471325 510 510 0
10
David Bárta (45B) 4. Skupina (pátek 19:00)
8.22 after 60 2472461220 493 493 0
11
Jiří Buňata (31D) 3.Skupina (pátek 15:45)
8.05 after 60 2392441216 483 483 0
12
Petr Noháč (24C) 2. Skupina (sobota)
7.97 after 60 2322461020 478 478 0
13
7.93 after 60 2282481015 476 476 0
14
Martin Kronďák (42A) 4. Skupina (pátek 19:00)
7.92 after 60 232243719 475 475 0
15
Pavel Smažík ml. (21A) 2. Skupina (sobota)
7.73 after 60 218246924 464 464 0
16
Miloš Bárta (41B) 4. Skupina (pátek 19:00)
7.6 after 60 2362201118 456 456 0
17
7.52 after 60 223228615 451 451 0
18
Ondřej Topinka (32C) 3.Skupina (pátek 15:45)
7.3 after 60 216222910 438 438 0
19
Filip Hoška (45A) 4. Skupina (pátek 19:00)
6.83 after 60 182228513 410 410 0
20
Matěj Tyrpekl (45C) 4. Skupina (pátek 19:00)
5.63 after 60 13919958 338 338 0
21
Luděk Brettl (21B) 2. Skupina (sobota)
4.27 after 60 11414208 256 256 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
Jana Cimická (31C) 3.Skupina (pátek 15:45)
9.27 after 60 2832732822 556 556 0
2
Tereza Brandová (41D) 4. Skupina (pátek 19:00)
9.03 after 60 2712711829 542 542 0
3
Aneta Bolehovská (46D) 4. Skupina (pátek 19:00)
8.9 after 60 2702641821 534 534 0
4
Klára Nechutná (24A) 2. Skupina (sobota)
8.15 after 60 248241624 489 489 0
5
Tereza Boudová (43B) 4. Skupina (pátek 19:00)
8.02 after 60 238243919 481 481 0
6
Eliška Beránková (43A) 4. Skupina (pátek 19:00)
7.97 after 60 2282501119 478 478 0
7
Barbora Stušová (34A) 3.Skupina (pátek 15:45)
7.33 after 60 216224914 440 440 0
8
Veronika Lebowski (49D) 4. Skupina (pátek 19:00)
7.2 after 60 208224715 432 432 0
9
7.15 after 60 200229817 429 429 0
10
Kamila Štruncová (45D) 4. Skupina (pátek 19:00)
6.77 after 60 198208412 406 406 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Junioři - Muži - 18m round
1
Patrik Dimov (12A) 1. Skupina (sobota)
9.07 after 60 2752692419 544 544 0
2
Jaroslav Slovák (12B) 1. Skupina (sobota)
8.93 after 60 2662702026 536 536 0
3
Jakub Bešta (48A) 4. Skupina (pátek 19:00)
8.5 after 60 2482621517 510 510 0
4
Jan Vlachovský (43D) 4. Skupina (pátek 19:00)
8.13 after 60 233255921 488 488 0
5
7.67 after 60 2322281012 460 460 0
6
Adam Bárta (48C) 4. Skupina (pátek 19:00)
7.47 after 60 251197913 448 448 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Junioři - Ženy - 18m round
1
Johana Horáčková (46C) 4. Skupina (pátek 19:00)
8.8 after 60 2712571522 528 528 0
2
Petra Bednářová (32A) 3.Skupina (pátek 15:45)
7.65 after 60 246213819 459 459 0
3
Eliška Honzíková (48B) 4. Skupina (pátek 19:00)
7.2 after 60 211221621 432 432 0
4
6.13 after 60 184184411 368 368 0
5
5.92 after 60 18117418 355 355 0
6
Martina Vojtová (42D) 4. Skupina (pátek 19:00)
5.67 after 60 24694514 340 340 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
Pavel Stupka (17D) 1. Skupina (sobota)
7.68 after 60 234227715 461 461 0
2
Daniel Cajthaml (15A) 1. Skupina (sobota)
6.58 after 60 19020546 395 395 0
3
Ondřej Boťa (14A) 1. Skupina (sobota)
6.5 after 60 20118945 390 390 0
4
Jakub Stuš (16A) 1. Skupina (sobota)
6.37 after 60 185197312 382 382 0
5
Ondřej Pašek (46A) 4. Skupina (pátek 19:00)
5.98 after 60 181178414 359 359 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 18m round
1
6.92 after 60 206209810 415 415 0
2
Kateřina Krátká (46B) 4. Skupina (pátek 19:00)
2.87 after 60 5811416 172 172 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Muži - 18m round
1
Lukáš Fritsch (26C) 2. Skupina (sobota)
9.17 after 60 2672832031 550 550 0
2
Filip Schulz (26A) 2. Skupina (sobota)
8.82 after 60 2672621228 529 529 0
3
Tomáš Smaha (35B) 3.Skupina (pátek 15:45)
8.28 after 60 248249819 497 497 0
4
Daniel Bouřil (27A) 2. Skupina (sobota)
8.23 after 60 243251920 494 494 0
5
Simon Gabriel (49A) 4. Skupina (pátek 19:00)
7.9 after 60 236238911 474 474 0
6
Ondřej Kilian (17C) 1. Skupina (sobota)
7.28 after 60 22121675 437 437 0
7
František Hrubý (34D) 3.Skupina (pátek 15:45)
4.85 after 60 11217933 291 291 0
8
Josef Neumann (34B) 3.Skupina (pátek 15:45)
4.22 after 60 13212112 253 253 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
Monika Továrnická (35C) 3.Skupina (pátek 15:45)
9.33 after 60 2822783119 560 560 0
2
9.3 after 60 2772812724 558 558 0
3
Barbora Brettlová (27C) 2. Skupina (sobota)
9.08 after 60 2702751831 545 545 0
4
8.48 after 60 2522571025 509 509 0
5
Natálie Saxlová (35A) 3.Skupina (pátek 15:45)
8.22 after 60 244249622 493 493 0
6
7.73 after 60 22823699 464 464 0
7
7.57 after 60 240214916 454 454 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Muži - 18m round
1
Jiří Kába (28A) 2. Skupina (sobota)
7.15 after 60 22220759 429 429 0
2
Jakub Bystřický (37C) 3.Skupina (pátek 15:45)
6.93 after 60 21120559 416 416 0
3
Matěj Topinka (36D) 3.Skupina (pátek 15:45)
6.68 after 60 197204010 401 401 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Ženy - 18m round
1
Eliška Fialová (37A) 3.Skupina (pátek 15:45)
8.77 after 60 2602661329 526 526 0
2
Zuzana Francová (37B) 3.Skupina (pátek 15:45)
8.75 after 60 2662591916 525 525 0
3
Julie Krettová (36A) 3.Skupina (pátek 15:45)
7.6 after 60 229227714 456 456 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Žáci do 10 let - Muži - 2x10m
1
Josef Janda (38C) 3.Skupina (pátek 15:45)
6.77 after 60 195211210 406 406 0
2
Antonín Vlasák (38A) 3.Skupina (pátek 15:45)
6.07 after 60 19516934 364 364 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Žáci do 10 let - Ženy - 2x10m
1
Ellen Rybínová (39C) 3.Skupina (pátek 15:45)
6.83 after 60 20620445 410 410 0
2
Alžběta Brettlová (29C) 2. Skupina (sobota)
6 after 60 19017014 360 360 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Žáci do 8 let - Ženy - 2x10m
1
Viktorie Šímová (39B) 3.Skupina (pátek 15:45)
7.42 after 60 230215610 445 445 0
2
Daniela Kopecká (39A) 3.Skupina (pátek 15:45)
4.82 after 60 14414521 289 289 0
3
Barbora Pechová (39D) 3.Skupina (pátek 15:45)
4.08 after 60 9714812 245 245 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Senioři - Muži - 18m round
1
9.27 after 60 2792771939 556 556 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Junioři - Muži - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Senioři - Muži - 18m round
1
Miloš Milfait (25C) 2. Skupina (sobota)
8.08 after 60 241244619 485 485 0
2
Pavel Smažík st. (24B) 2. Skupina (sobota)
6.37 after 60 19418824 382 382 0
3
Zbyněk Ambrož (47A) 4. Skupina (pátek 19:00)
6.23 after 60 19817617 374 374 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
8.33 after 60 2462541421 500 500 0
2
Michal Skramlík (23C) 2. Skupina (sobota)
8.1 after 60 252234615 486 486 0
3
Vít Míka (25D) 2. Skupina (sobota)
7.3 after 60 223215712 438 438 0
4
Michal Krynický (14B) 1. Skupina (sobota)
6.83 after 60 214196110 410 410 0
5
Jaroslav Šmejkal (23A) 2. Skupina (sobota)
6.78 after 60 19920848 407 407 0
6
Marek Bednář (33A) 3.Skupina (pátek 15:45)
6.12 after 60 18118613 367 367 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
7.52 after 60 215236811 451 451 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Junioři - Ženy - 18m round
1
4.75 after 60 13415116 285 285 0
2
4.23 after 60 13611813 254 254 0
3
4.02 after 60 10713413 241 241 0
4
3.85 after 60 12510611 231 231 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
Jan Dobrý (13D) 1. Skupina (sobota)
6.48 after 60 210179512 389 389 0
2
6.13 after 60 20616235 368 368 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Kadeti - Ženy - 18m round
1
5.93 after 60 17618027 356 356 0
2
5.83 after 60 16318742 350 350 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Starší žáci - Muži - 18m round
1
5.77 after 60 17617026 346 346 0
2
2.93 after 60 878911 176 176 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
Kristýna Drapáková (27D) 2. Skupina (sobota)
8.07 after 60 237247819 484 484 0
2
Ivona Altmanová (27B) 2. Skupina (sobota)
7.88 after 60 243230819 473 473 0
3
5.83 after 60 17717335 350 350 0
4
5.07 after 60 13716704 304 304 0
5
Denisa Krynická (18C) 1. Skupina (sobota)
4.18 after 60 14510615 251 251 0
6
Jana Šmejkalová (26D) 2. Skupina (sobota)
3.62 after 60 10111613 217 217 0
7
1.95 after 60 117000 117 117 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Mladší žáci - Ženy - 18m round
1
7.68 after 60 24122058 461 461 0
2
5.68 after 60 16517622 341 341 0
3
5.53 after 60 16117129 332 332 0
4
Kamila Krynická (19A) 1. Skupina (sobota)
5.5 after 60 17815208 330 330 0
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL