31. mistrovství České republiky v terénní lukostřelbě dospělých a dorostu

Shooting places
Czech Republic
Alfrédov, Kostelec, Plzensky, Czech Republic
Okruh, Plzeň, Czech Republic
Number of archers
107

Základné informácie

Trieda
Local Competitions
Asociácia
WA - World Archery Federation
Obmedzenie
Open

Info o dátume

Začiatok
Ukončenie
finálna prihláška
September 5, 2022

Attached File

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow UnmarkedMarked 65 Finále
Reflexní luk Senioři - Červený kolík
1
Michal Heřman (16A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.63 after 72 1661671820 333 333 0
2
Vlastimil Krejčí (13A) 31. MČR dospělých a dorostu
3.81 after 72 1331411013 274 274 0
3
Robert Reichl st. (13C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.43 after 72 124123412 247 247 0
4
Pavel Vlček (13D) 31. MČR dospělých a dorostu
3.35 after 72 109132512 241 241 0
5
2.29 after 72 887704 165 165 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow UnmarkedMarked 65 Finále
Reflexní luk Muži - Červený kolík
1
Tadeáš Kalvas (15A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.76 after 72 1701731725 343 343 0
2
Petr Heinrich (14B) 31. MČR dospělých a dorostu
4.51 after 72 1581671615 325 325 0
3
4.31 after 72 1541561216 310 310 0
4
Ondřej Kníže (15B) 31. MČR dospělých a dorostu
4.26 after 72 1491581416 307 307 0
5
Josef Křesala (16B) 31. MČR dospělých a dorostu
4.26 after 72 1471601117 307 307 0
6
Jakub Laciga (16D) 31. MČR dospělých a dorostu
4.21 after 72 1401631019 303 303 0
7
Filip Hoška (14D) 31. MČR dospělých a dorostu
4.17 after 72 1431571312 300 300 0
8
Petr Polanský (16C) 31. MČR dospělých a dorostu
4.01 after 72 133156914 289 289 0
9
Petr Kotík (15C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.79 after 72 132141413 273 273 0
10
David Henžlík (14A) 31. MČR dospělých a dorostu
3.51 after 72 12512857 253 253 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow UnmarkedMarked 65 Finále
Reflexní luk Ženy - Červený kolík
1
Jindřiška Vaněk Vaněčková (15D) 31. MČR dospělých a dorostu
4.21 after 72 1601431310 303 303 0
2
Johana Horáčková (19B) 31. MČR dospělých a dorostu
3.75 after 72 131139812 270 270 0
3
Jana Holásková (19A) 31. MČR dospělých a dorostu
3.26 after 72 11811748 235 235 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow UnmarkedMarked 65 Finále
Reflexní luk Junioři - Červený kolík
1
Michael Roba (17A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.39 after 72 1531631717 316 316 0
2
František Heřmánek (18B) 31. MČR dospělých a dorostu
4.19 after 72 143159423 302 302 0
3
Daniel Cajthaml (18A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.03 after 72 1431471116 290 290 0
4
Jonáš Čábelka (17B) 31. MČR dospělých a dorostu
3.74 after 72 126143613 269 269 0
5
David Palyza (28B) 31. MČR dospělých a dorostu
3.54 after 72 122133412 255 255 0
6
Viktor Jackiv (28A) 31. MČR dospělých a dorostu
3.24 after 72 10612747 233 233 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow UnmarkedMarked 65 Finále
Reflexní luk Juniorky - Červený kolík
1
Monika Továrnická (17D) 31. MČR dospělých a dorostu
4.25 after 72 156150820 306 306 0
2
Nikola Svobodná (17C) 31. MČR dospělých a dorostu
4.01 after 72 143146519 289 289 0
3
Eliška Koleňáková (18D) 31. MČR dospělých a dorostu
3.6 after 72 11814196 259 259 0
4
Tereza Mundlová (19D) 31. MČR dospělých a dorostu
3.24 after 72 96137311 233 233 0
5
Kristýna Řezáčová (19C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.07 after 72 112109316 221 221 0
6
Adéla Čížková (28C) 31. MČR dospělých a dorostu
2.18 after 72 1045323 157 157 0
7
Kateřina Herdová (28D) 31. MČR dospělých a dorostu
1.86 after 72 795545 134 134 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow UnmarkedMarked 65 Finále
Reflexní luk Kadeti - Modrý kolík
1
Richard Krejčí (9D) 31. MČR dospělých a dorostu
5 after 72 1831772328 360 360 0
2
Matyáš Mlíka (10B) 31. MČR dospělých a dorostu
4.47 after 72 1551671322 322 322 0
3
Lukáš Fritsch (9A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.31 after 72 1571531513 310 310 0
4
Mikuláš Kastl (9C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.92 after 72 143139109 282 282 0
5
Jan Stiegler (10C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.44 after 72 11613249 248 248 0
6
Tomáš Lapský (10A) 31. MČR dospělých a dorostu
2.79 after 72 85116312 201 201 0
7
Tomáš Chaloupek (9B) 31. MČR dospělých a dorostu
2.56 after 72 889635 184 184 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow UnmarkedMarked 65 Finále
Reflexní luk Kadetky - Modrý kolík
1
Andrea Louvarová (12C) 31. MČR dospělých a dorostu
4.32 after 72 1581531320 311 311 0
2
Tereza Veverková (8A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.26 after 72 147160924 307 307 0
3
Edita Dufková (27B) 31. MČR dospělých a dorostu
4.21 after 72 1511521116 303 303 0
4
Alice Nádherná (11C) 31. MČR dospělých a dorostu
4.15 after 72 1481511113 299 299 0
5
Kateřina Krninská (12A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.1 after 72 133162920 295 295 0
6
Natálie Saxlová (12D) 31. MČR dospělých a dorostu
3.79 after 72 140133714 273 273 0
7
Barbora Solnická (27D) 31. MČR dospělých a dorostu
3.43 after 72 115132315 247 247 0
8
Běla Kupková (12B) 31. MČR dospělých a dorostu
3.4 after 72 125120313 245 245 0
9
Nikola Perlíková (11B) 31. MČR dospělých a dorostu
2.96 after 72 1159824 213 213 0
10
Denisa Česneková (27A) 31. MČR dospělých a dorostu
2.67 after 72 1058744 192 192 0
11
Hana Ptáčková (11D) 31. MČR dospělých a dorostu
2.65 after 72 8910229 191 191 0
12
Sandra Vacková (8B) 31. MČR dospělých a dorostu
2.18 after 72 748313 157 157 0
13
Kateřina Levá (11A) 31. MČR dospělých a dorostu
0.76 after 72 411401 55 55 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow UnmarkedMarked 65 Finále
Kladkový luk Senioři - Červený kolík
1
Aleš Vankát (21C) 31. MČR dospělých a dorostu
4.85 after 72 1781712620 349 349 0
2
Pavel Šrut (21B) 31. MČR dospělých a dorostu
4.72 after 72 1781621923 340 340 0
3
Ladislav Krumpolec (20B) 31. MČR dospělých a dorostu
4.67 after 72 1691671721 336 336 0
4
4.65 after 72 1721632018 335 335 0
5
Miroslav Dušek (20A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.63 after 72 1741591620 333 333 0
6
Ivo Solnický (21A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.5 after 72 1601641124 324 324 0
7
4.32 after 72 1671441226 311 311 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow UnmarkedMarked 65 Finále
Kladkový luk Muži - Červený kolík
1
5.5 after 72 1962004324 396 396 0
2
Martin Vaněk (22B) 31. MČR dospělých a dorostu
5.4 after 72 1951944119 389 389 0
3
Pavel Zaoral (22A) 31. MČR dospělých a dorostu
5.25 after 72 1881903226 378 378 0
4
Martin Dufek (23C) 31. MČR dospělých a dorostu
4.97 after 72 1731852425 358 358 0
5
David Špinar (22D) 31. MČR dospělých a dorostu
4.89 after 72 1761762029 352 352 0
6
Karel Böhm (22C) 31. MČR dospělých a dorostu
4.74 after 72 1701711827 341 341 0
7
Ladislav Černý (23A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.72 after 72 1711691827 340 340 0
8
Lukáš Immer (24D) 31. MČR dospělých a dorostu
4.49 after 72 1561671323 323 323 0
9
Martin Kronďák (24A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.43 after 72 1601591222 319 319 0
10
Tomáš Budín (23D) 31. MČR dospělých a dorostu
4.28 after 72 141167924 308 308 0
11
Jan Černý KL (23B) 31. MČR dospělých a dorostu
4.08 after 72 147147621 294 294 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow UnmarkedMarked 65 Finále
Holý luk Senioři - Modrý kolík
1
Miroslav Krticka (2D) 31. MČR dospělých a dorostu
3.69 after 72 128138615 266 266 0
2
Pavel Cimpl (1B) 31. MČR dospělých a dorostu
3.54 after 72 126129106 255 255 0
3
3.42 after 72 112134811 246 246 0
4
3.28 after 72 12710978 236 236 0
5
3 after 72 9711949 216 216 0
6
2.72 after 72 979925 196 196 0
7
Zbyněk Ambrož (1A) 31. MČR dospělých a dorostu
2.69 after 72 9210228 194 194 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow UnmarkedMarked 65 Finále
Holý luk Muži - Modrý kolík
1
Jan Dobrý (25D) 31. MČR dospělých a dorostu
4.56 after 72 1601681523 328 328 0
2
4.35 after 72 1571561614 313 313 0
3
Petr Macák (4D) 31. MČR dospělých a dorostu
4.31 after 72 1551551416 310 310 0
4
Tomáš Ehl (25A) 31. MČR dospělých a dorostu
4.31 after 72 1551551023 310 310 0
5
Jiří Březina (3B) 31. MČR dospělých a dorostu
4.26 after 72 144163818 307 307 0
6
František Hadaš ml HL (25C) 31. MČR dospělých a dorostu
4.08 after 72 1411531218 294 294 0
7
Michal Čech (4A) 31. MČR dospělých a dorostu
3.68 after 72 132133713 265 265 0
8
Milan Hladil (3C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.57 after 72 110147317 257 257 0
9
Pavel Kučera (3D) 31. MČR dospělých a dorostu
3.54 after 72 131124712 255 255 0
10
Tomáš Grňa (25B) 31. MČR dospělých a dorostu
3.53 after 72 130124311 254 254 0
11
Václav Bláha (3A) 31. MČR dospělých a dorostu
3.43 after 72 125122711 247 247 0
12
Jan Klein (4B) 31. MČR dospělých a dorostu
3.36 after 72 12012279 242 242 0
13
Tomáš Veverka (26C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.25 after 72 13010428 234 234 0
14
René Król (4C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.14 after 72 10811857 226 226 0
15
Radek Pavlas (26B) 31. MČR dospělých a dorostu
2.76 after 72 8511415 199 199 0
16
Miroslav Urda (26D) 31. MČR dospělých a dorostu
1.9 after 72 667104 137 137 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow UnmarkedMarked 65 Finále
Holý luk Ženy - Modrý kolík
1
Zuzana Müllerová (7C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.4 after 72 12112438 245 245 0
2
Martina Macková (1D) 31. MČR dospělých a dorostu
3.24 after 72 11411937 233 233 0
3
Veronika Neufusová (5C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.11 after 72 10511929 224 224 0
4
Helena Jeřábková HL (6C) 31. MČR dospělých a dorostu
3.06 after 72 10511557 220 220 0
5
Radka Navrátilová (5A) 31. MČR dospělých a dorostu
3.04 after 72 1209937 219 219 0
6
2.93 after 72 98113312 211 211 0
7
2.88 after 72 9910883 207 207 0
8
Jarmila Holicová (6B) 31. MČR dospělých a dorostu
2.69 after 72 989636 194 194 0
9
Kateřina Metelková (7B) 31. MČR dospělých a dorostu
2.57 after 72 899627 185 185 0
10
2.54 after 72 988526 183 183 0
11
Denisa Hrušková (6D) 31. MČR dospělých a dorostu
2.21 after 72 788127 159 159 0
12
Markéta Čechurová (6A) 31. MČR dospělých a dorostu
1.5 after 72 416702 108 108 0
13
Klára Mužíková (5D) 31. MČR dospělých a dorostu
0.06 after 72 4000 4 4 0
QUALIFICATION
FINAL
Pos. Športovec Average arrow UnmarkedMarked 65 Finále
Holý luk Kadetky - Žlutý kolík
1
Ema Navrátilová (8D) 31. MČR dospělých a dorostu
3.38 after 72 121122412 243 243 0
2
Kristýna Mužíková (8C) 31. MČR dospělých a dorostu
1.89 after 72 627412 136 136 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Pos. Tím UnmarkedMarked Sum Finále
Field - Any bow - Dospelí - Universal - FITA Field - 1 day
1
I. KLK Praha
1019 / 1296
Filip Reitmeier 196200 396/432
Petr Nižnanský 157156 313/432
Michal Hlahůlek 154156 310/432
2
1.LK Plzeň 1935
990 / 1296
Tadeáš Kalvas 170173 343/432
Jan Dobrý 160168 328/432
Martin Kronďák 160159 319/432
3
SK Start Praha
986 / 1296
Martin Vaněk 195194 389/432
Jindřiška Vaněk Vaněčková 160143 303/432
František Hadaš ml HL 141153 294/432
4
LK Votice I
981 / 1296
Aleš Vankát 178171 349/432
Petr Heinrich 158167 325/432
Jiří Březina 144163 307/432
5
LK Votice III
895 / 1296
David Špinar 176176 352/432
Nikola Svobodná 143146 289/432
Tomáš Grňa 130124 254/432
6
Lukostřelba Prostějov
881 / 1296
Karel Böhm 170171 341/432
Michael Roba 153163 316/432
Veronika Neufusová 105119 224/432
7
TJ Sokol Praha Vršovice
858 / 1296
Martin Dufek 173185 358/432
Vlastimil Krejčí 133141 274/432
René Król 108118 226/432
8
TJ Slavia Karlovy Vary
839 / 1296
Petr Macák 155155 310/432
Jan Černý KL 147147 294/432
Jana Holásková 118117 235/432
9
LK Votice II
780 / 1296
Tomáš Budín 141167 308/432
Petr Kotík 132141 273/432
Radek Pavlas 85114 199/432
QUALIFICATION
Pos. Tím UnmarkedMarked Sum Finále
Field - Recurve - Juniori - Muž - FITA Field - 1 day
1
1.LK Plzeň 1935 (RU21M)
817 / 1296
Monika Továrnická 156150 306/432
Daniel Cajthaml 143147 290/432
Kristýna Řezáčová 112109 221/432
2
SK Start Praha (RU21M)
804 / 1296
František Heřmánek 143159 302/432
Jonáš Čábelka 126143 269/432
Viktor Jackiv 106127 233/432
QUALIFICATION
Pos. Tím UnmarkedMarked Sum Finále
Field - Recurve - Kadeti - Muž - FITA Field - 1 day
1
LK CERE A (RU18M)
920 / 1296
Matyáš Mlíka 155167 322/432
Edita Dufková 151152 303/432
Kateřina Krninská 133162 295/432
2
SK Start Praha (RU18M)
912 / 1296
Richard Krejčí 183177 360/432
Tereza Veverková 147160 307/432
Běla Kupková 125120 245/432
3
1.LK Plzeň 1935 (RU18M)
869 / 1296
Andrea Louvarová 158153 311/432
Lukáš Fritsch 157153 310/432
Jan Stiegler 116132 248/432
4
LK CERE B (RU18M)
532 / 1296
Hana Ptáčková 89102 191/432
Tomáš Chaloupek 8896 184/432
Sandra Vacková 7483 157/432
Niesú tu už žiadne ďalšie statusy

  Competition admin

  Actions

Advertise on rcherz.com
Please select discipline
Please select format
Please select age category
Please select gender
Please select bow type



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL