Pohár olympijských nadějí 1.kolo

Shooting places
Czech Republic
Pionýrská louka, Kroměříž, Zlinsky, Czech Republic
Number of archers
61

Základné informácie

Trieda
Other Events
Asociácia
WA - World Archery Federation
Obmedzenie
Open

Info o dátume

Začiatok
Ukončenie
finálna prihláška
May 19, 2022

Attached File

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Pos. Športovec Average arrow 60m60m X10 Finále
Outdoor - Recurve - Seniori - Muž - 60m round
1
Michal Hoffman RL (1A) Pohár ČLS 2. kolo (eliminace v neděli)
7.78 after 72 29426652 560 560 0
Pos. Športovec Average arrow 70m70m X10 Finále
Outdoor - Recurve - Dospelí - Muž - 70m round
1
Josef Křesala (21D) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
8.11 after 72 28430045 584 584 0
2
Michal Čech RL (21C) Pohár ČLS 2. kolo (eliminace v neděli)
7.49 after 72 26627317 539 539 0
3
Jaroslav Malošík (19D) Pohár ČLS 2. kolo (eliminace v neděli)
7.32 after 72 26026715 527 527 0
4
Bohuslav Kadrnka (20C) Pohár ČLS 2. kolo (eliminace v neděli)
7.32 after 72 26126614 527 527 0
5
Miroslav Vaško (20B) Pohár ČLS 2. kolo (eliminace v neděli)
6.08 after 72 21722112 438 438 0
6
Stanislav Ondrušek (21A) Pohár ČLS 2. kolo (eliminace v neděli)
5.9 after 72 23119400 425 425 0
Pos. Športovec Average arrow 70m70m X10 Finále
Outdoor - Recurve - Dospelí - Žena - 70m round
1
Klára Grapová (20A) Pohár ČLS 2. kolo (eliminace v neděli)
7.75 after 72 28027818 558 558 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow 70m70m X10 Finále
Reflexní luk Junioři WA720 70m
1
Jaroslav Slovák (19C) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
8.39 after 72 313291511 604 604 0
2
Jan Pluhař (16C) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
8.31 after 72 29430459 598 598 0
3
František Heřmánek (17B) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
8.17 after 72 28730128 588 588 0
4
Michael Roba (15A) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
8.07 after 72 30028139 581 581 0
5
Jonáš Čábelka (18B) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.96 after 72 28428945 573 573 0
6
Jan Ohnoutek (18A) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.63 after 72 26528414 549 549 0
7
Jakub Kopřiva (17D) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.44 after 72 26027608 536 536 0
8
Václav Vybíral (17A) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.43 after 72 25328226 535 535 0
9
Martin Pekárek (15B) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.4 after 72 26526803 533 533 0
10
Daniel Cajthaml (18D) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.32 after 72 25627108 527 527 0
11
Ondřej Martinek (16A) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.08 after 72 23427624 510 510 0
12
David Palyza (16D) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.03 after 72 23327317 506 506 0
13
Samuel Zivčák (19A) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
4.6 after 72 15417702 331 331 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow 70m70m X10 Finále
Reflexní luk Juniorky WA720 70m
1
Lucie Nevolová (13B) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.49 after 72 26527423 539 539 0
2
Eliška Koleňáková (13D) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.1 after 72 24726416 511 511 0
3
Eva Šebestová (14A) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.06 after 72 26524323 508 508 0
4
Sandra Prokopová (14D) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
6.82 after 72 25923223 491 491 0
5
Karolína Konečná (13A) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
6.42 after 72 21524714 462 462 0
6
Kateřina Herdová (14C) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
4.38 after 72 15216302 315 315 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow 60m60m X10 Finále
Reflexní luk Kadeti WA720 60m
1
Richard Krejčí (7D) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
8.97 after 72 329317616 646 646 0
2
Šimon Bárta (8C) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
8.68 after 72 315310415 625 625 0
3
Lukáš Fritsch (10B) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
8.58 after 72 299319814 618 618 0
4
8.58 after 72 311307410 618 618 0
5
Martin Hámor ml. (11A) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
8.49 after 72 30031147 611 611 0
6
František Pospíšil (7B) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
8.11 after 72 285299210 584 584 0
7
Jan Čalkovský (12D) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.99 after 72 29428128 575 575 0
8
Matyáš Mlíka (11C) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.89 after 72 27928924 568 568 0
9
Ivan Shestachenko (8D) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.71 after 72 29026534 555 555 0
10
Denis Zvonek (11D) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.22 after 72 26425624 520 520 0
11
Tomáš Chaloupek (10C) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.11 after 72 26824433 512 512 0
12
Petr Líňa (9A) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
6.94 after 72 25124914 500 500 0
13
Lukáš Dudek (7A) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
6.85 after 72 23725613 493 493 0
14
Jakub Sedláček (12A) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
6.83 after 72 25224024 492 492 0
15
Zdeněk Kužel ml. (9C) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
6.47 after 72 25221433 466 466 0
16
Adam Rohovský (8A) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
6.25 after 72 21623423 450 450 0
17
Michal Juřena (10A) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
4.46 after 72 14917200 321 321 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Pos. Športovec Average arrow 60m60m X10 Finále
Reflexní luk Kadetky WA720 60m
1
Monika Továrnická (3A) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
8.79 after 72 318315613 633 633 0
2
Andrea Louvarová (2A) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
8.65 after 72 311312515 623 623 0
3
Mariia Kovalenko (6A) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
8.49 after 72 299312110 611 611 0
4
Nikola Svobodná (3B) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
8.47 after 72 299311511 610 610 0
5
Barbora Brettlová (2D) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
8.36 after 72 30629639 602 602 0
6
Eliška Fialová (2C) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
8.17 after 72 29329533 588 588 0
7
Natálie Saxlová (3C) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.92 after 72 29127929 570 570 0
8
Aneta Tomanová (4D) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.75 after 72 28627244 558 558 0
9
Tereza Veverková (4A) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.72 after 72 26629029 556 556 0
10
Alice Nádherná (5A) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.65 after 72 25929233 551 551 0
11
7.61 after 72 27327538 548 548 0
12
Edita Dufková (5B) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.36 after 72 27425631 530 530 0
13
Libuše Ondrušková (6C) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
7.07 after 72 24126804 509 509 0
14
Emma Marie Mošová (5D) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
6.93 after 72 23926002 499 499 0
15
Dominika Bílíková (4B) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
6.69 after 72 23624603 482 482 0
16
Barbora Solnická (6D) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
5.83 after 72 21920114 420 420 0
17
Kateřina Krninská (6B) Pohár olympijských nadějí 1.kolo
5.79 after 72 19821915 417 417 0
Niesú tu už žiadne ďalšie statusy

  Competition admin

  Actions

Advertise on rcherz.com
Please select discipline
Please select format
Please select age category
Please select gender
Please select bow type



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL