Chrástecké šípy 2020 - 5.kolo

Shooting places
Czech Republic
Tělocvična TJ Spartak Chrást, Chrást, Czech Republic
Number of archers
118

Základné informácie

Trieda
Other Events
Asociácia
WA - World Archery Federation
Obmedzenie
Open

Info o dátume

Začiatok
Ukončenie
finálna prihláška
February 25, 2020

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Recurve - Seniori - Muž - 18m round
1
8.73 after 60 2662581129 524 524 0
2
Robert Reichl st. (33C) 3.Skupina (pátek 15:45)
8.57 after 60 2522621520 514 514 0
3
Petr Kašprák (23D) 2. Skupina (sobota)
8.12 after 60 2412461116 487 487 0
4
6.85 after 60 187224712 411 411 0
5
Josef Kopecký (47C) 4. Skupina (pátek 19:00)
6.28 after 60 19018746 377 377 0
6
Jan Ženíšek (47B) 4. Skupina (pátek 19:00)
5.98 after 60 17518454 359 359 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Recurve - Dospelí - Muž - 18m round
1
Erik Ebermann (41C) 4. Skupina (pátek 19:00)
9.52 after 60 2862853719 571 571 0
2
Milan Šustr (43C) 4. Skupina (pátek 19:00)
9.27 after 60 2762802624 556 556 0
3
Tadeáš Kalvas (42C) 4. Skupina (pátek 19:00)
9.13 after 60 2652833122 548 548 0
4
Marek Janout (22B) 2. Skupina (sobota)
9.1 after 60 2812652423 546 546 0
5
Martin Novák (41A) 4. Skupina (pátek 19:00)
9.02 after 60 2742672121 541 541 0
6
8.98 after 60 2692701433 539 539 0
7
Pavel Mudra (12C) 1. Skupina (sobota)
8.97 after 60 2732651926 538 538 0
8
8.95 after 60 2672702320 537 537 0
9
Valentin Papazian (48D) 4. Skupina (pátek 19:00)
8.5 after 60 2632471325 510 510 0
10
David Bárta (45B) 4. Skupina (pátek 19:00)
8.22 after 60 2472461220 493 493 0
11
Jiří Buňata (31D) 3.Skupina (pátek 15:45)
8.05 after 60 2392441216 483 483 0
12
Petr Noháč (24C) 2. Skupina (sobota)
7.97 after 60 2322461020 478 478 0
13
7.93 after 60 2282481015 476 476 0
14
Martin Kronďák (42A) 4. Skupina (pátek 19:00)
7.92 after 60 232243719 475 475 0
15
Pavel Smažík ml. (21A) 2. Skupina (sobota)
7.73 after 60 218246924 464 464 0
16
Miloš Bárta (41B) 4. Skupina (pátek 19:00)
7.6 after 60 2362201118 456 456 0
17
7.52 after 60 223228615 451 451 0
18
Ondřej Topinka (32C) 3.Skupina (pátek 15:45)
7.3 after 60 216222910 438 438 0
19
Filip Hoška (45A) 4. Skupina (pátek 19:00)
6.83 after 60 182228513 410 410 0
20
Matěj Tyrpekl (45C) 4. Skupina (pátek 19:00)
5.63 after 60 13919958 338 338 0
21
Luděk Brettl (21B) 2. Skupina (sobota)
4.27 after 60 11414208 256 256 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Recurve - Dospelí - Žena - 18m round
1
Jana Cimická (31C) 3.Skupina (pátek 15:45)
9.27 after 60 2832732822 556 556 0
2
Tereza Brandová (41D) 4. Skupina (pátek 19:00)
9.03 after 60 2712711829 542 542 0
3
Aneta Bolehovská (46D) 4. Skupina (pátek 19:00)
8.9 after 60 2702641821 534 534 0
4
Klára Nechutná (24A) 2. Skupina (sobota)
8.15 after 60 248241624 489 489 0
5
Tereza Boudová (43B) 4. Skupina (pátek 19:00)
8.02 after 60 238243919 481 481 0
6
Eliška Beránková (43A) 4. Skupina (pátek 19:00)
7.97 after 60 2282501119 478 478 0
7
Barbora Stušová (34A) 3.Skupina (pátek 15:45)
7.33 after 60 216224914 440 440 0
8
Veronika Lebowski (49D) 4. Skupina (pátek 19:00)
7.2 after 60 208224715 432 432 0
9
7.15 after 60 200229817 429 429 0
10
Kamila Štruncová (45D) 4. Skupina (pátek 19:00)
6.77 after 60 198208412 406 406 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Recurve - Juniori - Muž - 18m round
1
Patrik Dimov (12A) 1. Skupina (sobota)
9.07 after 60 2752692419 544 544 0
2
Jaroslav Slovák (12B) 1. Skupina (sobota)
8.93 after 60 2662702026 536 536 0
3
Jakub Bešta (48A) 4. Skupina (pátek 19:00)
8.5 after 60 2482621517 510 510 0
4
Jan Vlachovský (43D) 4. Skupina (pátek 19:00)
8.13 after 60 233255921 488 488 0
5
7.67 after 60 2322281012 460 460 0
6
Adam Bárta (48C) 4. Skupina (pátek 19:00)
7.47 after 60 251197913 448 448 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Recurve - Juniori - Žena - 18m round
1
Johana Horáčková (46C) 4. Skupina (pátek 19:00)
8.8 after 60 2712571522 528 528 0
2
Petra Bednářová (32A) 3.Skupina (pátek 15:45)
7.65 after 60 246213819 459 459 0
3
Eliška Honzíková (48B) 4. Skupina (pátek 19:00)
7.2 after 60 211221621 432 432 0
4
6.13 after 60 184184411 368 368 0
5
5.92 after 60 18117418 355 355 0
6
Martina Vojtová (42D) 4. Skupina (pátek 19:00)
5.67 after 60 24694514 340 340 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Recurve - Kadeti - Muž - 18m round
1
Pavel Stupka (17D) 1. Skupina (sobota)
7.68 after 60 234227715 461 461 0
2
Daniel Cajthaml (15A) 1. Skupina (sobota)
6.58 after 60 19020546 395 395 0
3
Ondřej Boťa (14A) 1. Skupina (sobota)
6.5 after 60 20118945 390 390 0
4
Jakub Stuš (16A) 1. Skupina (sobota)
6.37 after 60 185197312 382 382 0
5
Ondřej Pašek (46A) 4. Skupina (pátek 19:00)
5.98 after 60 181178414 359 359 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Recurve - Kadeti - Žena - 18m round
1
6.92 after 60 206209810 415 415 0
2
Kateřina Krátká (46B) 4. Skupina (pátek 19:00)
2.87 after 60 5811416 172 172 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Recurve - Starší žiaci - Muž - 18m round
1
Lukáš Fritsch (26C) 2. Skupina (sobota)
9.17 after 60 2672832031 550 550 0
2
Filip Schulz (26A) 2. Skupina (sobota)
8.82 after 60 2672621228 529 529 0
3
Tomáš Smaha (35B) 3.Skupina (pátek 15:45)
8.28 after 60 248249819 497 497 0
4
Daniel Bouřil (27A) 2. Skupina (sobota)
8.23 after 60 243251920 494 494 0
5
Simon Gabriel (49A) 4. Skupina (pátek 19:00)
7.9 after 60 236238911 474 474 0
6
Ondřej Kilian (17C) 1. Skupina (sobota)
7.28 after 60 22121675 437 437 0
7
František Hrubý (34D) 3.Skupina (pátek 15:45)
4.85 after 60 11217933 291 291 0
8
Josef Neumann (34B) 3.Skupina (pátek 15:45)
4.22 after 60 13212112 253 253 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Recurve - Starší žiaci - Žena - 18m round
1
Monika Továrnická (35C) 3.Skupina (pátek 15:45)
9.33 after 60 2822783119 560 560 0
2
9.3 after 60 2772812724 558 558 0
3
Barbora Brettlová (27C) 2. Skupina (sobota)
9.08 after 60 2702751831 545 545 0
4
8.48 after 60 2522571025 509 509 0
5
Natálie Saxlová (35A) 3.Skupina (pátek 15:45)
8.22 after 60 244249622 493 493 0
6
7.73 after 60 22823699 464 464 0
7
7.57 after 60 240214916 454 454 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Recurve - Mladší žiaci - Muž - 18m round
1
Jiří Kába (28A) 2. Skupina (sobota)
7.15 after 60 22220759 429 429 0
2
Jakub Bystřický (37C) 3.Skupina (pátek 15:45)
6.93 after 60 21120559 416 416 0
3
Matěj Topinka (36D) 3.Skupina (pátek 15:45)
6.68 after 60 197204010 401 401 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Recurve - Mladší žiaci - Žena - 18m round
1
Eliška Fialová (37A) 3.Skupina (pátek 15:45)
8.77 after 60 2602661329 526 526 0
2
Zuzana Francová (37B) 3.Skupina (pátek 15:45)
8.75 after 60 2662591916 525 525 0
3
Julie Krettová (36A) 3.Skupina (pátek 15:45)
7.6 after 60 229227714 456 456 0
Pos. Športovec Average arrow 10m10m 109 Finále
Indoor - Recurve - Chrobáci - Muž - 2x10m
1
Josef Janda (38C) 3.Skupina (pátek 15:45)
6.77 after 60 195211210 406 406 0
2
Antonín Vlasák (38A) 3.Skupina (pátek 15:45)
6.07 after 60 19516934 364 364 0
Pos. Športovec Average arrow 10m10m 109 Finále
Indoor - Recurve - Chrobáci - Žena - 2x10m
1
Ellen Rybínová (39C) 3.Skupina (pátek 15:45)
6.83 after 60 20620445 410 410 0
2
Alžběta Brettlová (29C) 2. Skupina (sobota)
6 after 60 19017014 360 360 0
Pos. Športovec Average arrow 10m10m 109 Finále
Indoor - Recurve - Žáci do 8 let - Žena - 2x10m
1
Viktorie Šímová (39B) 3.Skupina (pátek 15:45)
7.42 after 60 230215610 445 445 0
2
Daniela Kopecká (39A) 3.Skupina (pátek 15:45)
4.82 after 60 14414521 289 289 0
3
Barbora Pechová (39D) 3.Skupina (pátek 15:45)
4.08 after 60 9714812 245 245 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Compound - Seniori - Muž - 18m round
1
9.27 after 60 2792771939 556 556 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Compound - Juniori - Muž - 18m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Barebow - Seniori - Muž - 18m round
1
Miloš Milfait (25C) 2. Skupina (sobota)
8.08 after 60 241244619 485 485 0
2
Pavel Smažík st. (24B) 2. Skupina (sobota)
6.37 after 60 19418824 382 382 0
3
Zbyněk Ambrož (47A) 4. Skupina (pátek 19:00)
6.23 after 60 19817617 374 374 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Barebow - Dospelí - Muž - 18m round
1
8.33 after 60 2462541421 500 500 0
2
Michal Skramlík (23C) 2. Skupina (sobota)
8.1 after 60 252234615 486 486 0
3
Vít Míka (25D) 2. Skupina (sobota)
7.3 after 60 223215712 438 438 0
4
Michal Krynický (14B) 1. Skupina (sobota)
6.83 after 60 214196110 410 410 0
5
Jaroslav Šmejkal (23A) 2. Skupina (sobota)
6.78 after 60 19920848 407 407 0
6
Marek Bednář (33A) 3.Skupina (pátek 15:45)
6.12 after 60 18118613 367 367 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Barebow - Dospelí - Žena - 18m round
1
7.52 after 60 215236811 451 451 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Barebow - Juniori - Žena - 18m round
1
4.75 after 60 13415116 285 285 0
2
4.23 after 60 13611813 254 254 0
3
4.02 after 60 10713413 241 241 0
4
3.85 after 60 12510611 231 231 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Barebow - Kadeti - Muž - 18m round
1
Jan Dobrý (13D) 1. Skupina (sobota)
6.48 after 60 210179512 389 389 0
2
6.13 after 60 20616235 368 368 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Barebow - Kadeti - Žena - 18m round
1
5.93 after 60 17618027 356 356 0
2
5.83 after 60 16318742 350 350 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Barebow - Starší žiaci - Muž - 18m round
1
5.77 after 60 17617026 346 346 0
2
2.93 after 60 878911 176 176 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Barebow - Starší žiaci - Žena - 18m round
1
Kristýna Drapáková (27D) 2. Skupina (sobota)
8.07 after 60 237247819 484 484 0
2
Ivona Altmanová (27B) 2. Skupina (sobota)
7.88 after 60 243230819 473 473 0
3
5.83 after 60 17717335 350 350 0
4
5.07 after 60 13716704 304 304 0
5
Denisa Krynická (18C) 1. Skupina (sobota)
4.18 after 60 14510615 251 251 0
6
Jana Šmejkalová (26D) 2. Skupina (sobota)
3.62 after 60 10111613 217 217 0
7
1.95 after 60 117000 117 117 0
Pos. Športovec Average arrow 18m18m 109 Finále
Indoor - Barebow - Mladší žiaci - Žena - 18m round
1
7.68 after 60 24122058 461 461 0
2
5.68 after 60 16517622 341 341 0
3
5.53 after 60 16117129 332 332 0
4
Kamila Krynická (19A) 1. Skupina (sobota)
5.5 after 60 17815208 330 330 0
Niesú tu už žiadne ďalšie statusy

  Competition admin

  Actions

Advertise on rcherz.com
Please select discipline
Please select format
Please select age category
Please select gender
Please select bow type



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL