Pohár tří měst PRE Neděle

Střelnice
Czech Republic
Viktorka, Přerov, Czech Republic
Počet střelců
60

Základní informace

Úroveň
National Tournaments
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Předběžné přihlášky
May 12, 2019
Konečné přihlášky
May 15, 2019

Kontaktní informace

Webová stránka

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Senioři - Muži - 60m round
1
8.42 after 72 30729947 606 606 0
2
7.46 after 72 26727052 537 537 0
3
6.13 after 72 23620502 441 441 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 70m round
1
Petr Prašivka (3B) Skupina 1 dlouhé
7.69 after 72 27927534 554 554 0
2
7.4 after 72 25128234 533 533 0
3
7.01 after 72 23826706 505 505 0
4
Tomáš Prašivka (2C) Skupina 1 dlouhé
6.78 after 72 23725113 488 488 0
5
Petr Lichnovský (1B) Skupina 1 dlouhé
6.65 after 72 24023923 479 479 0
6
6.35 after 72 24121601 457 457 0
7
6.21 after 72 21723004 447 447 0
8
Roman Vítek (2B) Skupina 1 dlouhé
4.75 after 72 16717501 342 342 0
9
Roman Mandrla (1C) Skupina 1 dlouhé
4.71 after 72 17716200 339 339 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Junioři - Ženy - 70m round
1
6.58 after 72 22924532 474 474 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 60m round
1
Jakub Hradil (5B) Skupina 1 dlouhé
7.89 after 72 27829055 568 568 0
2
Adam Beinhauer (5A) Skupina 1 dlouhé
5.9 after 72 21021511 425 425 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 60m round
1
7.54 after 72 26228132 543 543 0
2
7.32 after 72 24927813 527 527 0
3
3.04 after 72 9912001 219 219 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Starší žáci - Muži - WA 720 40m 30m
1
Stanislav Keder (9A) Skupina 1 dlouhé
6.6 after 72 25921633 475 475 0
2
Vojtěch Rýpar (8B) Skupina 1 dlouhé
5.96 after 72 22320611 429 429 0
3
5.9 after 72 24018503 425 425 0
4
4.63 after 72 16716610 333 333 0
5
4.14 after 72 17212621 298 298 0
6
4.13 after 72 12017711 297 297 0
7
3.49 after 72 11513611 251 251 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Starší žáci - Ženy - WA 720 40m 30m
1
Denisa Tomanová (8A) Skupina 1 dlouhé
7.75 after 72 28227605 558 558 0
2
7.36 after 72 28124915 530 530 0
3
Linda Kuličková (6B) Skupina 1 dlouhé
6.51 after 72 22724204 469 469 0
4
Aneta Tomanová (7A) Skupina 1 dlouhé
6.07 after 72 21821902 437 437 0
5
5.56 after 72 20819201 400 400 0
6
3.1 after 72 1378610 223 223 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Muži - WA 720 30m 20m
1
6.58 after 72 25621803 474 474 0
2
5.92 after 72 20622001 426 426 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Ženy - WA 720 30m 20m
1
7.38 after 72 26626524 531 531 0
2
7 after 72 24725716 504 504 0
3
5.63 after 72 21519012 405 405 0
4
5.28 after 72 17120903 380 380 0
5
4.18 after 72 13017102 301 301 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 20m10m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Žáci do 10 let - Muži - WA 720 20m 10m
1
8.32 after 72 287312312 599 599 0
2
4.72 after 72 18815210 340 340 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 20m10m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Žáci do 10 let - Ženy - WA 720 20m 10m
1
8.75 after 72 304326918 630 630 0
2
Tea Večerková (12C) Skupina 1 dlouhé
8.67 after 72 303321412 624 624 0
3
8.29 after 72 29730017 597 597 0
4
8.19 after 72 28830266 590 590 0
5
Žaneta Berková (12A) Skupina 1 dlouhé
7.6 after 72 26428304 547 547 0
6
Stela Hendrychová (13C) Skupina 1 dlouhé
7.53 after 72 23730513 542 542 0
7
7.01 after 72 22128443 505 505 0
8
6.49 after 72 21225522 467 467 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Žáci do 8 let - Ženy - WA 720 10m 10m
1
6.4 after 72 27418705 461 461 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Outdoor - Holý luk - Senioři - Muži - 30m round
1
6.6 after 72 24822701 475 475 0
2
3.88 after 72 12415503 279 279 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Outdoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 30m round
1
7.31 after 72 26326323 526 526 0
2
David Maršálek (17D) Skupina 1 dlouhé
7.01 after 72 26124424 505 505 0
3
6.76 after 72 24324412 487 487 0
4
6.36 after 72 22523308 458 458 0
5
Radek Spilka (18B) Skupina 1 dlouhé
6.25 after 72 20824204 450 450 0
6
6 after 72 21721513 432 432 0
7
4.29 after 72 17313600 309 309 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Outdoor - Holý luk - Dospělí - Ženy - 30m round
1
Ludmila Bartošová (16C) Skupina 1 dlouhé
6.5 after 72 22724103 468 468 0
2
4.24 after 72 17912612 305 305 0
Poř. Družstvo 40m30m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Všechny věkové kategorie - Mixed-tým - WA 720 40m 30m
1
OPA Žáci
1464 / 2160
Denisa Tomanová 282276 558/720
Linda Kuličková 227242 469/720
Aneta Tomanová 218219 437/720
2
VSE Žáci
1263 / 2160
Viktorie Vévodová 281249 530/720
Magdaléna Fojtíková 208192 400/720
Fabian Goldefus 167166 333/720
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Všechny věkové kategorie - Mixed-tým - 60m round
1
VSE Muži
537 / 720
Miroslav Meluzín 267270 537/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL