28. mistrovství ČR žactva v terčové lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
LK ESKA Cheb, Cheb, Czech Republic
Počet střelců
97

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 26, 2019

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Starší žáci Reflexní luk
1
9.32 after 72 3393321320 671 671 0
2
9.04 after 72 322329616 651 651 0
3
9 after 72 320328415 648 648 0
4
8.79 after 72 325308619 633 633 0
5
8.68 after 72 31830729 625 625 0
6
8.5 after 72 306306311 612 612 0
7
8.46 after 72 301308610 609 609 0
8
8.32 after 72 30529478 599 599 0
9
8.17 after 72 29329568 588 588 0
10
8.15 after 72 300287212 587 587 0
11
8.14 after 72 296290210 586 586 0
12
8.04 after 72 29428529 579 579 0
13
7.81 after 72 28927314 562 562 0
14
7.79 after 72 27628525 561 561 0
15
7.79 after 72 28627523 561 561 0
16
7.69 after 72 28027483 554 554 0
17
7.54 after 72 27726627 543 543 0
18
7.38 after 72 27525642 531 531 0
19
7.26 after 72 26825521 523 523 0
20
7.22 after 72 24827209 520 520 0
21
7.17 after 72 26924712 516 516 0
22
6.31 after 72 19725741 454 454 0
23
6.21 after 72 23221502 447 447 0
24
5.75 after 72 23917503 414 414 0
25
5.65 after 72 21818903 407 407 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Starší žákyně Reflexní luk
1
8.99 after 72 320327715 647 647 0
2
8.85 after 72 3173201015 637 637 0
3
8.6 after 72 31230767 619 619 0
4
8.46 after 72 30330629 609 609 0
5
8.38 after 72 30729647 603 603 0
6
8.26 after 72 29729815 595 595 0
7
8.13 after 72 28230358 585 585 0
8
7.76 after 72 28227726 559 559 0
9
7.71 after 72 26529027 555 555 0
10
7.67 after 72 26129138 552 552 0
11
7.6 after 72 27327407 547 547 0
12
7.29 after 72 27724803 525 525 0
13
7.22 after 72 28723316 520 520 0
14
7.21 after 72 27224715 519 519 0
15
7.18 after 72 26125635 517 517 0
16
6.85 after 72 25024302 493 493 0
17
6.81 after 72 24124903 490 490 0
18
6.74 after 72 23924601 485 485 0
19
6.42 after 72 24122126 462 462 0
20
6.04 after 72 22521011 435 435 0
21
5.85 after 72 21021111 421 421 0
22
5.61 after 72 20220213 404 404 0
23
5.49 after 72 23416113 395 395 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Mladší žáci Reflexní luk
1
8.39 after 72 297307011 604 604 0
2
8.38 after 72 30230155 603 603 0
3
8.29 after 72 29130636 597 597 0
4
8.1 after 72 29229129 583 583 0
5
7.9 after 72 268301310 569 569 0
6
7.85 after 72 28428137 565 565 0
7
7.85 after 72 28827733 565 565 0
8
7.64 after 72 282268110 550 550 0
9
7.28 after 72 25127315 524 524 0
10
7.25 after 72 23928313 522 522 0
11
7.13 after 72 24227104 513 513 0
12
7.03 after 72 25525135 506 506 0
13
7.03 after 72 26424211 506 506 0
14
6.76 after 72 23924845 487 487 0
15
6.6 after 72 24223341 475 475 0
16
6.58 after 72 24622807 474 474 0
17
6.57 after 72 23523804 473 473 0
18
6.44 after 72 21624814 464 464 0
19
6.36 after 72 21124713 458 458 0
20
6.17 after 72 21323103 444 444 0
21
5.86 after 72 21021205 422 422 0
22
5.6 after 72 20519804 403 403 0
23
5.38 after 72 21517213 387 387 0
24
4.89 after 72 20414801 352 352 0
25
4.71 after 72 17316600 339 339 0
26
4.32 after 72 13217910 311 311 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Mladší žákyně Reflexní luk
1
8.76 after 72 321310313 631 631 0
2
8.57 after 72 313304214 617 617 0
3
8.47 after 72 302308512 610 610 0
4
8.31 after 72 31428468 598 598 0
5
8.26 after 72 308287210 595 595 0
6
8.14 after 72 29129506 586 586 0
7
7.99 after 72 303272114 575 575 0
8
7.89 after 72 29127723 568 568 0
9
7.78 after 72 26929125 560 560 0
10
7.72 after 72 28527121 556 556 0
11
7.65 after 72 27227940 551 551 0
12
7.49 after 72 28425538 539 539 0
13
7.4 after 72 26526820 533 533 0
14
7.32 after 72 26726006 527 527 0
15
7.17 after 72 26425243 516 516 0
16
7.14 after 72 26225215 514 514 0
17
6.92 after 72 26922937 498 498 0
18
6.74 after 72 23225302 485 485 0
19
6.71 after 72 22925412 483 483 0
20
6.33 after 72 22623012 456 456 0
21
5.99 after 72 20522623 431 431 0
22
5.69 after 72 18222801 410 410 0
23
5.46 after 72 19719620 393 393 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 30m20m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Muži - WA 720 30m 20m
1
RMM Lukostřelba Ostrava M.H. "A"
1804 / 2160
Adéla Hladíková 313304 617/720
Ondřej Křižák 297307 604/720
Sebastián Kula 292291 583/720
2
RMM SK Bystřice
1626 / 2160
Dalibor Křivánek 268301 569/720
Johanka Filípková 272279 551/720
Matyáš Křivánek 255251 506/720
3
RMM TJ Sokol Šanov "A"
1601 / 2160
Patrik Weiser 282268 550/720
Lucie Klepáčková 267260 527/720
Daniel Kovář 251273 524/720
4
RMM LK ESKA Cheb
1453 / 2160
Vojtěch Baláž 239283 522/720
Jiří Kába 242233 475/720
Simona Berglová 226230 456/720
5
RMM Lukostřelba Ostrava M.H. "B"
1451 / 2160
Rudolf Vojvodík 242271 513/720
Václav Přeček 246228 474/720
Alexandr Nosek 216248 464/720
6
RMM LK Votice
1386 / 2160
Antonín Peterka 302301 603/720
Filip Veselý 213231 444/720
Jonáš Nekl 173166 339/720
7
RMM TJ Sokol Šanov "B"
1312 / 2160
Tomáš Šibal 239248 487/720
Ondřej Mika 210212 422/720
Samuel Weiser 205198 403/720
8
RMM TJ SPARTAK Chrást
1121 / 2160
Vít Havlíček 211247 458/720
Jakub Bystřický 204148 352/720
Josef Janda 132179 311/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 30m20m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Ženy - WA 720 30m 20m
1
RMW LK Znojmo
1691 / 2160
Sofie Axmannová 314284 598/720
Michaela Adámková 308287 595/720
Kristýna Hýblová 269229 498/720
2
RMW LK ARCUS Plzeň
1672 / 2160
Eliška Fialová 321310 631/720
Natálie Saxlová 302308 610/720
Zuzana Francová 205226 431/720
3
RMW Lukostřelba Kroměříž
1535 / 2160
Libuše Ondrušková 291295 586/720
Karolína Hoffmanová 284255 539/720
Anna Kadrnková 182228 410/720
4
RMW LK Votice
1484 / 2160
Andrea Kuželová 264252 516/720
Viktorie Budínová 232253 485/720
Anna Peterková 229254 483/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Mixed-tým - Team Mix S
1
Lukostřelba Ostrava MIX
1221 / 1440
Ondřej Křižák 0297
307
604/720
Adéla Hladíková 0313
304
617/720
2
LK Votice MIX
1178 / 1440
Antonín Peterka 0302
301
603/720
Štěpánka Grňová 0303
272
575/720
3
LK Znojmo MIX
1163 / 1440
Tadeáš Paleček 0288
277
565/720
Sofie Axmannová 0314
284
598/720
4
Lukostřelba Kroměříž MIX
1151 / 1440
Vojtěch Hudeček 0284
281
565/720
Libuše Ondrušková 0291
295
586/720
5
SK Bystřice MIX
1120 / 1440
Dalibor Křivánek 0268
301
569/720
Johanka Filípková 0272
279
551/720
6
TJ Sokol Šanov MIX
1077 / 1440
Patrik Weiser 0282
268
550/720
Lucie Klepáčková 0267
260
527/720
7
JIM Archery club Kyšice MIX
1066 / 1440
Maxim Gibiš 0264
242
506/720
Anna Dudová 0269
291
560/720
8
MKM Odolena Voda MIX
1006 / 1440
Matěj Tintěra 0235
238
473/720
Karolína Turková 0265
268
533/720
9
LK ESKA CHEB MIX
978 / 1440
Vojtěch Baláž 0239
283
522/720
Simona Berglová 0226
230
456/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 40m30m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Muži - WA 720 40m 30m
1
RSM LK Votice "A"
1907 / 2160
Matěj Špinar 339332 671/720
Šimon Bárta 320328 648/720
Zdeněk Kužel ml. 293295 588/720
2
RSM Lukostřelba Ostrava M.H. "A"
1820 / 2160
Miroslav Přeček 306306 612/720
Radim Kokeš 301308 609/720
Lukáš Liberda 305294 599/720
3
RSM SK Start Praha
1797 / 2160
Meda Čapková 320327 647/720
Richard Krejčí 325308 633/720
Tereza Veverková 261256 517/720
4
RSM LK ESKA Cheb
1764 / 2160
Martin Hámor Ml. 322329 651/720
Jan Thomas Bubanec 276285 561/720
Barbora Brettlová 261291 552/720
5
RSM Lukostřelba Prostějov
1736 / 2160
Adéla Chaloupková 297298 595/720
Jan Čalkovský 294285 579/720
David Šmíd 289273 562/720
6
RSM 1. LK Plzeň 1935 "A"
1679 / 2160
Daniel Bouřil 300287 587/720
Ondřej Pašek 286275 561/720
Lukáš Fritsch 275256 531/720
7
RSM Lukostřelba Ostrava M.H. "C"
1666 / 2160
Adéla Karásková 312307 619/720
Josefa Nerudová 282303 585/720
Karolína Miženková 241221 462/720
8
RSM LO TJ Opava
1650 / 2160
Denisa Tomanová 317320 637/720
Linda Kuličková 287233 520/720
Aneta Tomanová 250243 493/720
9
RSM LK Votice "B"
1646 / 2160
Nikola Svobodná 307296 603/720
Jakub Pobořil 268255 523/720
Vít Kučera 248272 520/720
10
RSM TJ SPARTAK Chrást
1587 / 2160
Pavel Stupka 296290 586/720
Kristýna Řezáčová 273274 547/720
Jakub Stuš 197257 454/720
11
RSM 1. LK Plzeň 1935 "B"
1493 / 2160
Monika Továrnická 265290 555/720
Jan Stiegler 277266 543/720
Andrea Louvarová 234161 395/720
12
RSM Lukostřelba Ostrava M.H. "B"
1286 / 2160
Max Mechel 232215 447/720
Lucie Procházková 225210 435/720
Denisa Popelková 202202 404/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Mixed-tým - Team Mix S
1
SK Start Praha MIX
1280 / 1440
Richard Krejčí 0325
308
633/720
Meda Čapková 0320
327
647/720
2
LK Votice MIX
1274 / 1440
Matěj Špinar 0339
332
671/720
Nikola Svobodná 0307
296
603/720
3
Lukostřelba Ostrava MIX
1231 / 1440
Miroslav Přeček 0306
306
612/720
Adéla Karásková 0312
307
619/720
4
LK ESKA CHEB MIX
1203 / 1440
Martin Hámor Ml. 0322
329
651/720
Barbora Brettlová 0261
291
552/720
5
Lukostřelba Prostějov MIX
1174 / 1440
Jan Čalkovský 0294
285
579/720
Adéla Chaloupková 0297
298
595/720
6
1. LK Plzeň 1935 MIX
1142 / 1440
Daniel Bouřil 0300
287
587/720
Monika Továrnická 0265
290
555/720
7
TJ SPARTAK Chrást MIX
1133 / 1440
Pavel Stupka 0296
290
586/720
Kristýna Řezáčová 0273
274
547/720
8
LO TJ Opava MIX
1044 / 1440
Stanislav Keder 0218
189
407/720
Denisa Tomanová 0317
320
637/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL