Přebor České republiky žáků a žákyň do 10 let v terčové lukostřelbě 2018

Střelnice
Czech Republic
Default Shooting Place, , Stredocesky, Czech Republic
Počet střelců
36

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
June 8, 2018

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Poř. Atlet Pr. na šíp 20m10m X10 Celkem
Žáci 9-10 let
1
9.03 after 72 313337425 650 650 0
2
8.83 after 72 311325410 636 636 0
3
8.71 after 72 287340419 627 627 0
4
8.44 after 72 29231675 608 608 0
5
8.08 after 72 28230057 582 582 0
6
8.07 after 72 26931257 581 581 0
7
7.68 after 72 27427924 553 553 0
8
7.64 after 72 26128916 550 550 0
9
7.26 after 72 22429908 523 523 0
10
7.04 after 72 22128653 507 507 0
11
6.97 after 72 23326905 502 502 0
12
6.85 after 72 22726603 493 493 0
13
6.82 after 72 21028115 491 491 0
14
6.79 after 72 20728214 489 489 0
15
6.76 after 72 21227501 487 487 0
16
Daniel Morkes (6D) Přebor ČR
6.75 after 72 19629043 486 486 0
17
6.19 after 72 19824813 446 446 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 20m10m X10 Celkem
Žákyně 9-10 let
1
9.08 after 72 321333614 654 654 0
2
8.9 after 72 320321711 641 641 0
3
8.85 after 72 310327316 637 637 0
4
8.63 after 72 288333817 621 621 0
5
8.39 after 72 29131329 604 604 0
6
8.06 after 72 267313511 580 580 0
7
7.93 after 72 271300312 571 571 0
8
7.88 after 72 26330429 567 567 0
9
7.88 after 72 27229526 567 567 0
10
7.81 after 72 27828405 562 562 0
11
7.79 after 72 26729465 561 561 0
12
7.25 after 72 24228005 522 522 0
13
7.07 after 72 21529426 509 509 0
14
6.99 after 72 24425904 503 503 0
15
6.47 after 72 18727914 466 466 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m X10 Celkem
Žáci 6-8 let
1
8.67 after 72 304320413 624 624 0
2
8.21 after 72 272319515 591 591 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m X10 Celkem
Žákyně 6-8 let
1
8.42 after 72 291315512 606 606 0
2
7.86 after 72 26030629 566 566 0
Poř. Družstvo 20m10m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Žáci do 10 let - Muži - WA 720 20m 10m
1
LK Votice
1899 / 2160
Viktorie Budínová 321333 654/720
Štěpánka Grňová 310327 637/720
Antonín Peterka 292316 608/720
2
SK Bystřice
1838 / 2160
Dalibor Křivánek 313337 650/720
Matyáš Zeman 287340 627/720
Anežka Sedláčková 267294 561/720
3
LK Znojmo
1799 / 2160
Sofie Axmannová 320321 641/720
Tadeáš Paleček 311325 636/720
Natali Bulínová 242280 522/720
4
SK Přerov
1733 / 2160
Libuše Ondrušková 291313 604/720
Nikol Kalinová 263304 567/720
Andrea Zbořilová 278284 562/720
5
TJ Sokol Šanov
1685 / 2160
Samuel Weiser 282300 582/720
Tomáš Šibal 274279 553/720
Kamil Klepáček ml. 261289 550/720
6
JIM Archery Kyšice
1649 / 2160
Tereza Sedláčková 267313 580/720
Rozárie Krobová 272295 567/720
David Houdek 233269 502/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL