29. mistrovství České republiky žactva v terčové lukostřelbě 2020_copy

Střelnice
Czech Republic
LK ESKA Cheb, Cheb, Karlovarsky, Czech Republic
Počet střelců
92

Základní informace

Úroveň
Hidden Event
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 31, 2020

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Starší žáci Reflexní luk
1
8.92 after 72 320322322 642 642 0
2
8.74 after 72 323306611 629 629 0
3
8.47 after 72 31329768 610 610 0
4
Adam Paulenka (20C) 29.MČR žactva
8.44 after 72 30730129 608 608 0
5
Matyáš Mlíka (21D) 29.MČR žactva
8.35 after 72 298303411 601 601 0
6
8.25 after 72 3122821010 594 594 0
7
8.1 after 72 30727646 583 583 0
8
7.97 after 72 297277311 574 574 0
9
7.93 after 72 29527646 571 571 0
10
Jan Sháněl (21C) 29.MČR žactva
7.76 after 72 27628329 559 559 0
11
Daniil Petrikin (20D) 29.MČR žactva
7.76 after 72 28427524 559 559 0
12
Filip Schulz (25A) 29.MČR žactva
7.68 after 72 29825553 553 553 0
13
7.64 after 72 28126935 550 550 0
14
7.6 after 72 28326419 547 547 0
15
7.58 after 72 26827817 546 546 0
16
7.5 after 72 28725308 540 540 0
17
7.36 after 72 26826244 530 530 0
18
7.19 after 72 27124711 518 518 0
19
7.17 after 72 27624034 516 516 0
20
Marek Dusbaba (24A) 29.MČR žactva
6.99 after 72 24825526 503 503 0
21
6.47 after 72 24721923 466 466 0
22
6.38 after 72 22323613 459 459 0
23
6.1 after 72 23020902 439 439 0
24
Stanislav Keder (25B) 29.MČR žactva
6.08 after 72 24219603 438 438 0
25
4.92 after 72 19016400 354 354 0
26
Ondřej Zach (20B) 29.MČR žactva
4.89 after 72 14820400 352 352 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 40m30m X10 Celkem
Starší žákyně Reflexní luk
1
9.07 after 72 319334918 653 653 0
2
8.86 after 72 31432489 638 638 0
3
8.83 after 72 3243121511 636 636 0
4
8.74 after 72 313316612 629 629 0
5
8.35 after 72 31528647 601 601 0
6
8.01 after 72 30427338 577 577 0
7
7.99 after 72 28728818 575 575 0
8
7.92 after 72 28528533 570 570 0
9
7.68 after 72 28027346 553 553 0
10
7.43 after 72 25528025 535 535 0
11
7.43 after 72 28025516 535 535 0
12
Linda Lacová (15C) 29.MČR žactva
7.17 after 72 26824813 516 516 0
13
7.1 after 72 26324843 511 511 0
14
7.08 after 72 23527513 510 510 0
15
6.82 after 72 27221903 491 491 0
16
6.69 after 72 28020214 482 482 0
17
5.51 after 72 20519201 397 397 0
18
3.71 after 72 11015711 267 267 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Mladší žáci Reflexní luk
1
8.61 after 72 30032049 620 620 0
2
8.61 after 72 30831218 620 620 0
3
8.51 after 72 305308710 613 613 0
4
8.4 after 72 299306211 605 605 0
5
8.25 after 72 30129365 594 594 0
6
8.13 after 72 29628965 585 585 0
7
8.1 after 72 297286311 583 583 0
8
Daniel Morkes (2D) 29.MČR žactva
7.9 after 72 28928038 569 569 0
9
7.86 after 72 27728936 566 566 0
10
7.78 after 72 26229842 560 560 0
11
7.71 after 72 27128413 555 555 0
12
7.65 after 72 27727435 551 551 0
13
7.6 after 72 26528204 547 547 0
14
7.42 after 72 25527904 534 534 0
15
Simon Kulička (6C) 29.MČR žactva
7.36 after 72 26526506 530 530 0
16
7.33 after 72 26925915 528 528 0
17
7.11 after 72 26424823 512 512 0
18
6.83 after 72 27022215 492 492 0
19
6.68 after 72 21626564 481 481 0
20
6.38 after 72 23522411 459 459 0
21
6.15 after 72 22022332 443 443 0
22
Jiří Kába (2B) 29.MČR žactva
2.61 after 72 188022 188 188 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Mladší žákyně Reflexní luk
1
9.18 after 72 330331716 661 661 0
2
9 after 72 327321815 648 648 0
3
8.97 after 72 320326911 646 646 0
4
8.86 after 72 319319616 638 638 0
5
8.81 after 72 309325416 634 634 0
6
Edita Dufková (7D) 29.MČR žactva
8.67 after 72 30631849 624 624 0
7
8.54 after 72 31030567 615 615 0
8
Tea Večerková (8B) 29.MČR žactva
8.36 after 72 29630657 602 602 0
9
8.17 after 72 29429457 588 588 0
10
8.15 after 72 29329418 587 587 0
11
8.13 after 72 286299415 585 585 0
12
8.01 after 72 27730074 577 577 0
13
7.83 after 72 281283112 564 564 0
14
7.74 after 72 27827944 557 557 0
15
7.74 after 72 27728016 557 557 0
16
7.44 after 72 26327330 536 536 0
17
7.26 after 72 26126215 523 523 0
18
7.04 after 72 25225515 507 507 0
19
6.82 after 72 25024131 491 491 0
20
Mia Avramov (12D) 29.MČR žactva
6.74 after 72 25523003 485 485 0
21
6.6 after 72 22025501 475 475 0
22
6.32 after 72 23821706 455 455 0
23
6.18 after 72 22621922 445 445 0
24
5.19 after 72 20317103 374 374 0
QUALIFICATION
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m20m X10 Celkem
Mladší žáci Kladkový luk
1
9.38 after 72 3373381225 675 675 0
2
8.06 after 72 30227828 580 580 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 30m20m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Muži - WA 720 30m 20m
1
RMM Lukostřelba Ostrava "A"
1788 / 2160
Adéla Hladíková 309325 634/720
Rudolf Vojvodík 308312 620/720
Václav Přeček 255279 534/720
2
RMM LK Votice
1727 / 2160
Antonín Peterka 299306 605/720
Filip Veselý 301293 594/720
Jonáš Nekl 269259 528/720
3
RMM SK Bystřice
1688 / 2160
Dalibor Křivánek 300320 620/720
Johana Filípková 293294 587/720
Radek Tomis 216265 481/720
4
RMM LK Znojmo
1677 / 2160
Sofie Axmannová 294294 588/720
Tadeáš Paleček 277289 566/720
Natali Bulínová 261262 523/720
5
RMM Lukostřelba Ostrava "B"
1604 / 2160
Ondřej Kološ 296289 585/720
Martin Česelský 262298 560/720
Alexandr Nosek 235224 459/720
6
RMM TJ Sokol Šanov
1492 / 2160
Klára Cedidlová 278279 557/720
Tomáš Šibal 270222 492/720
Samuel Weiser 220223 443/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 30m20m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Ženy - WA 720 30m 20m
1
RMW LK ARCUS Plzeň
1754 / 2160
Eliška Fialová 330331 661/720
Zuzana Francová 277280 557/720
Julie Krettová 263273 536/720
2
RMW LO TJ Opava
1624 / 2160
Eliška Dohnalová 327321 648/720
Tea Večerková 296306 602/720
Žaneta Berková 203171 374/720
3
RMW Lukostřelba Kroměříž
1592 / 2160
Libuše Ondrušková 320326 646/720
Anna Kadrnková 250241 491/720
Amélie Malcharová 238217 455/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Mladší žáci - Mixed-tým - Team Mix S
1
Lukostřelba Ostrava
1254 / 1440
Rudolf Vojvodík 0308
312
620/720
Adéla Hladíková 0309
325
634/720
2
LK Votice
1243 / 1440
Antonín Peterka 0299
306
605/720
Viktorie Budínová 0319
319
638/720
3
SK Bystřice
1207 / 1440
Dalibor Křivánek 0300
320
620/720
Johana Filípková 0293
294
587/720
4
Lukostřelba Kroměříž
1193 / 1440
Jáchym Ciprys 0265
282
547/720
Libuše Ondrušková 0320
326
646/720
5
LK CERE
1193 / 1440
Daniel Morkes 0289
280
569/720
Edita Dufková 0306
318
624/720
6
LO TJ Opava
1178 / 1440
Simon Kulička 0265
265
530/720
Eliška Dohnalová 0327
321
648/720
7
LK Znojmo
1154 / 1440
Tadeáš Paleček 0277
289
566/720
Sofie Axmannová 0294
294
588/720
8
Lukostřelba Prostějov
1128 / 1440
Jindřich Kopecký 0277
274
551/720
Zita Pechanová 0277
300
577/720
9
JIM Archery club Kyšice
1127 / 1440
Maxim Gibiš 0264
248
512/720
Anna Dudová 0310
305
615/720
10
MKM Odolena Voda
1088 / 1440
Martin Matějka 0305
308
613/720
Josefína Šindelářová 0220
255
475/720
11
TJ Sokol Šanov
1049 / 1440
Tomáš Šibal 0270
222
492/720
Klára Cedidlová 0278
279
557/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 40m30m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Muži - WA 720 40m 30m
1
RSM 1.LK PLzeň 1935 "A"
1840 / 2160
Monika Továrnická 313316 629/720
Lukáš Fritsch 313297 610/720
Andrea Louvarová 315286 601/720
2
RSM LK Znojmo "A"
1713 / 2160
Adam Paulenka 307301 608/720
Jan Sháněl 276283 559/720
Tibor Kovaljov 268278 546/720
3
RSM LK ESKA Cheb
1709 / 2160
Barbora Brettlová 319334 653/720
Filip Schulz 298255 553/720
Marek Dusbaba 248255 503/720
4
RSM TJ Sokol Šanov
1625 / 2160
Patrik Weiser 297277 574/720
Lucie Klepáčková 280255 535/720
Daniel Kovář 276240 516/720
5
RSM Lukostřelba Kroměříž
1621 / 2160
František Pospíšil 307276 583/720
Vojtěch Hudeček 283264 547/720
Karolína Hoffmanová 272219 491/720
6
RSM 1.LK PLzeň 1935 "B"
1618 / 2160
Daniel Bouřil 323306 629/720
Simon Gabriel 281269 550/720
Petr Stehlík 230209 439/720
7
RSM Odolena Voda
1564 / 2160
Kateřina Plechatá 255280 535/720
Radek Řeřicha 271247 518/720
Běla Kupková 263248 511/720
8
RSM LK Znojmo "B"
1319 / 2160
Michaela Adámková 285285 570/720
Eliška Larvová 280202 482/720
Kristýna Hýblová 110157 267/720
9
RSM LK Votice
1216 / 2160
Anna Peterková 235275 510/720
Jakub Pobořil 190164 354/720
Ondřej Zach 148204 352/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Starší žáci - Mixed-tým - Team Mix S
1
1.LK Plzeň 1935
1258 / 1440
Daniel Bouřil 0323
306
629/720
Monika Továrnická 0313
316
629/720
2
SK Start Praha
1230 / 1440
David Hromádka 0312
282
594/720
Tereza Veverková 0324
312
636/720
3
LK ESKA Cheb
1206 / 1440
Filip Schulz 0298
255
553/720
Barbora Brettlová 0319
334
653/720
4
LK Znojmo
1178 / 1440
Adam Paulenka 0307
301
608/720
Michaela Adámková 0285
285
570/720
5
TJ Sokol Šanov
1109 / 1440
Patrik Weiser 0297
277
574/720
Lucie Klepáčková 0280
255
535/720
6
Lukostřelba Kroměříž
1074 / 1440
František Pospíšil 0307
276
583/720
Karolína Hoffmanová 0272
219
491/720
7
MKM Odolena Voda
1053 / 1440
Radek Řeřicha 0271
247
518/720
Kateřina Plechatá 0255
280
535/720
8
SK Bystřice
1043 / 1440
Matyáš Křivánek 0247
219
466/720
Veronika Vrtišková 0304
273
577/720
9
LK Votice
969 / 1440
Matyáš Čouza 0223
236
459/720
Anna Peterková 0235
275
510/720
10
LO TJ Opava
954 / 1440
Stanislav Keder 0242
196
438/720
Linda Lacová 0268
248
516/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL