Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - Senioři - Muži - 60m round | |||
1 |
3B
Jan Toul
CZE
|
0 after 0 arrows
|
575
|
2 |
3A
Ivan Šembera
CZE
|
0 after 0 arrows
|
406
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - Senioři - Ženy - 60m round | |||
1 |
3D
Marcela Kozáková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
374
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 70m round | |||
1 |
1A
Martin Bulíř
CZE
|
0 after 0 arrows
|
608
|
2 |
1B
Vít Vaníček
CZE
|
0 after 0 arrows
|
530
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - WA 720 50m 30m | |||
1 |
8A
Jiří Bastl
CZE
|
0 after 0 arrows
|
494
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 70m round | |||
1 |
2A
Klára Nechutná
CZE
|
0 after 0 arrows
|
526
|
2 |
1D
Alexandra Lerlová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
523
|
3 |
1C
Karolína Sekmilerová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
453
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - Junioři - Ženy - 70m round | |||
1 |
2B
Aneta Bolehovská
CZE
|
0 after 0 arrows
|
481
|
2 |
2C
Kamila Štruncová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
367
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 60m round | |||
1 |
4B
Jonáš Čábelka
CZE
|
0 after 0 arrows
|
572
|
2 |
4A
Filip Vrbský
CZE
|
0 after 0 arrows
|
524
|
3 |
4D
Jan Langmayer
CZE
|
0 after 0 arrows
|
375
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 60m round | |||
1 |
5D
Barbora Beňová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
465
|
2 |
5C
Petra Bednářová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
361
|
3 |
5A
Eliška Honzíková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
309
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - Starší žáci - Muži - WA 720 40m 30m | |||
1 |
9A
Samuel Švinger
CZE
|
0 after 0 arrows
|
611
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - Starší žáci - Ženy - WA 720 40m 30m | |||
1 |
9C
Radka Štádlerová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
586
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - Žáci do 10 let - Muži - WA 720 20m 10m | |||
1 |
10A
Martin Nečesal
CZE
|
0 after 0 arrows
|
489
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Kladkový luk - Senioři - Muži - 50m round | |||
1 |
6A
Jaroslav Preclík
CZE
|
0 after 0 arrows
|
613
|
2 |
6C
Pavel Pícha
CZE
|
0 after 0 arrows
|
604
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 50m round | |||
1 |
6D
David Drahonínský
-
CZE
|
0 after 0 arrows
|
648
|
2 |
7A
Karel Davídek
CZE
|
0 after 0 arrows
|
613
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Kladkový luk - Dospělí - Ženy - 50m round | |||
1 |
7B
Pavlína Rudolfová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
562
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Kladkový luk - Junioři - Muži - 50m round | |||
1 |
7D
Jaromír Kylar
CZE
|
0 after 0 arrows
|
615
|