Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - 50+ - Muži - WA720 60m | |||
1 |
Michal Heřman
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
2 |
Marek Ranc
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - WA720 70m | |||
1 |
Michal Hodač
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
2 |
Michael Roba
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
3 |
Pavel Stejskal
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
4 |
Jan Šulc
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
5 |
Adan Východský
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - WA720 70m | |||
1 |
Jindřiška Vaněk Vaněčková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - U21 - Muži - WA720 70m | |||
1 |
Jan Čalkovský
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
2 |
Martin Hámor ml.
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
3 |
František Heřmánek
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
4 |
Jakub Kopřiva
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
5 |
Richard Krejčí
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
6 |
Stanislav Pantykin
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
7 |
František Pospíšil
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
8 |
Jakub Sedláček
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
9 |
Václav Vybíral
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - U21 - Ženy - WA720 70m | |||
1 |
Barbora Brettlová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
2 |
Petra Cetkovská
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
3 |
Marie Heřmanová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
4 |
Markéta Klableňová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
5 |
Eliška Koleňáková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
6 |
Lucie Nevolová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
7 |
Emma Petříčková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
8 |
Tereza Veverková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
9 |
Rozálie Vlachová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - U18 - Muži - WA720 60m | |||
1 |
Nikolaj Jackiv
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
2 |
Lukáš Jirásek
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
3 |
Petr Líňa
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
4 |
Martin Matějka
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
5 |
Ondřej Matějka
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
6 |
Matěj Rambousek
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
7 |
Michal Rolenc
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
8 |
Jakub Stluka
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
9 |
Denis Zvonek
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - U18 - Ženy - WA720 60m | |||
1 |
Alžběta Brettlová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
2 |
Veronika Doleželová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
3 |
Eliška Fialová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
4 |
Simona Hanžlíková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
5 |
Ema Javůrková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
6 |
Anna Kadlecová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
7 |
Julie Krettová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
8 |
Jana Anna Mecnerová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
9 |
Emma Marie Mošová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
10 |
Libuše Ondrušková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
11 |
Mia Prejdová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
12 |
Natálie Saxlová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
13 |
Aneta Saxová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
14 |
Katka Švaříčková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
15 |
Michaela Tesař
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Holý luk - U18 - Muži - WA720 40m | |||
1 |
Matěj Hranička
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Holý luk - U18 - Ženy - WA720 40m | |||
1 |
Adéla Krčková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - WA720 50m | |||
1 |
Filip Reitmeier
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Kladkový luk - U21 - Muži - WA720 50m | |||
1 |
Lukáš Immer
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Outdoor - Kladkový luk - U18 - Muži - WA720 50m | |||
1 |
Filip Reitmeier ml.
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
2 |
Attila Sziranyi
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|