3. MISTROVSTVÍ ČR V TERČOVÉ LUKOSTŘELBĚ HOLÝCH LUKŮ

Střelnice
Czech Republic
Praha Strahov, Praha 6, Kraj Praha, Czech Republic
Počet střelců
80

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
June 15, 2021

Kontaktní informace

Webová stránka

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Holý luk Senioři WA720CLS 30m
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
Marc Macaspac 3. MČR holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
7
Petr Nehasil 3. MČR holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Holý luk Muži WA720 50m
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
Milan Hladil 3. MČR holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
Jan Klein 3. MČR holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
Radek Pavlas 3. MČR holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
18
Pavel Rajňačok 3. MČR holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
19
0 after 0 0000 0 0 0
20
0 after 0 0000 0 0 0
21
0 after 0 0000 0 0 0
22
0 after 0 0000 0 0 0
23
0 after 0 0000 0 0 0
24
0 after 0 0000 0 0 0
25
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Holý luk Ženy WA720 50m
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Holý luk Junioři WA720CLS 30m
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Holý luk Juniorky WA720CLS 30m
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Holý luk Kadeti WA720CLS 30m
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Holý luk Kadetky WA720CLS 30m
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Holý luk Starší žáci ŽWA720 30m
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Holý luk Starší žákyně ŽWA720 30m
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 20m20m X10 Celkem
Holý luk Mladší žáci ŽWA720 20m
1
Filip Chum 3. MČR holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
2
Jan Krejčí 3. MČR holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Barebow - Dospělí - Muži - 50m round
1
BM Lukostřelba Libichov
0 / 2160
Pavel Bajtl 00 0/720
Vladimír Fajta 00 0/720
Martin Šafr 00 0/720
2
BM Lukostřelba Olomouc
0 / 2160
Michal Čech 00 0/720
Pavel Kučera 00 0/720
Ondřej Vítek 00 0/720
3
BM SK Start Praha A
0 / 2160
František Hadaš ml HL 00 0/720
Jan Klein 00 0/720
Tomáš Veverka 00 0/720
4
BM TJ Jiskra Humpolec
0 / 2160
Stanislav Hála 00 0/720
Martin Vavřička 00 0/720
Lucie Čechová 00 0/720
5
BM SK Start Praha B
0 / 2160
Milan Hladil 00 0/720
Richard Kocourek 00 0/720
Martina Macková 00 0/720
6
BM Lukostřelba Kroměříž
0 / 2160
Michal Hoffman HL 00 0/720
Bohuslav Kadrnka 00 0/720
Zdeněk Vaňhara 00 0/720
Poř. Družstvo 30m30m Součet Celkem
Outdoor - Barebow - Kadeti - Muži - 30m round
1
BCM Lukostřelba Libichov
0 / 2160
Vít Szecsenyi 00 0/720
Julie Pořízková 00 0/720
Eliška Šafrová 00 0/720
Poř. Družstvo 30m30m Součet Celkem
Outdoor - Barebow - Starší žáci - Muži - 30m round
1
BSM MKM Odolena Voda
0 / 2160
Šimon Mödritzer 00 0/720
Mikuláš Vosáhlo 00 0/720
Vojtěch Zemánek 00 0/720
Poř. Družstvo 20m20m Součet Celkem
Outdoor - Barebow - Mladší žáci - Muži - 20m round
1
BMM MKM Odolena Voda
0 / 2160
Petr Kučera 00 0/720
Vojtěch Putna 00 0/720
Tomáš Vojtěch 00 0/720
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Barebow - Dospělí - Mixed-tým - 50m round
1
SK Lukostřelba Libichov
0 / 1440
Pavel Bajtl 00 0/720
Věra Majerová 00 0/720
2
Lukostřelba Olomouc
0 / 1440
Michal Čech 00 0/720
Jarmila Kučerová 00 0/720
3
SK Start Praha
0 / 1440
František Hadaš ml HL 00 0/720
Sára Ditrichová 00 0/720
4
LO TJ Jiskra Humpolec
0 / 1440
Stanislav Hála 00 0/720
Lucie Čechová 00 0/720
5
Lukostřelba Kroměříž
0 / 1440
Michal Hoffman HL 00 0/720
Veronika Neufusová 00 0/720
6
LK Brno 05
0 / 1440
Pavel Rajňačok 00 0/720
Michaela Wičarová Štroblová 00 0/720
Poř. Družstvo 30m30m Součet Celkem
Outdoor - Barebow - Junioři - Mixed-tým - 30m round
1
SK Lukostřelba Libichov
0 / 1440
Matyáš Matěj Holub 00 0/720
Anna Vlasáková 00 0/720
Poř. Družstvo 30m30m Součet Celkem
Outdoor - Barebow - Kadeti - Mixed-tým - 30m round
1
LO TJ Jiskra Humpolec
0 / 1440
Vojtěch Kalina 00 0/720
Veronika Černá 00 0/720
2
Lukostřelba Olomouc
0 / 1440
Daniel Lakva 00 0/720
Markéta Schneiderová 00 0/720
3
SK Lukostřelba Libichov
0 / 1440
Vít Szecsenyi 00 0/720
Julie Pořízková 00 0/720
4
MKM Odolena Voda
0 / 1440
Ondřej Vítek 00 0/720
Yvonne Železníková 00 0/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL