Halové závody KROMĚŘÍŽ 2019/2020

Střelnice
Czech Republic
Sportovní hala Štěchovice (Domov mládeže tělocvična), Kroměříž, Czech Republic
Počet střelců
66

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
National level only
Řazení výsledků
Pouze podle nejvyšší hodnoty

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
January 1, 2020

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Senioři - Muži - 18m round
1
8.25 after 60 2392566 495 495 0
2
7.77 after 60 2282448 466 466 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Jakub Ingr (2B) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
8.9 after 60 27426016 534 534 0
2
8.47 after 60 24726119 508 508 0
3
8.42 after 60 25325215 505 505 0
4
8.27 after 60 2562409 496 496 0
5
8.25 after 60 25424110 495 495 0
6
7.7 after 60 2402228 462 462 0
7
7.68 after 60 2312305 461 461 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 18m round
1
Jan Pluhař (12A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
9.35 after 60 27728429 561 561 0
2
8.07 after 60 2382467 484 484 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 18m round
1
8.82 after 60 26226718 529 529 0
2
4.62 after 60 1471300 277 277 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Muži - 18m round
1
8.08 after 60 2412447 485 485 0
2
7.6 after 60 2192371 456 456 0
3
7.08 after 60 1962295 425 425 0
4
5.75 after 60 1921533 345 345 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
6.58 after 60 1952002 395 395 0
2
6.4 after 60 2001842 384 384 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Muži - 18m round
1
7.5 after 60 2302202 450 450 0
2
7.4 after 60 2312136 444 444 0
3
7.3 after 60 2252135 438 438 0
4
7.02 after 60 2172045 421 421 0
5
6 after 60 1741861 360 360 0
6
5.2 after 60 1791330 312 312 0
7
2.67 after 60 77831 160 160 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Mladší žáci - Ženy - 18m round
1
8.15 after 60 23925012 489 489 0
2
7.62 after 60 2302275 457 457 0
3
6.13 after 60 1901786 368 368 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 10 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Žáci do 10 let - Muži - 2x10m
1
5.12 after 60 1651422 307 307 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 10 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Žáci do 10 let - Ženy - 2x10m
1
7 after 60 2221982 420 420 0
2
2.72 after 60 79840 163 163 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 10 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Žáci do 8 let - Ženy - 2x10m
1
6.25 after 60 1981775 375 375 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Senioři - Muži - 18m round
1
Osvald Celman (1A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
9.53 after 60 28728533 572 572 0
2
9.17 after 60 27427612 550 550 0
3
8.27 after 60 2462504 496 496 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Senioři - Ženy - 18m round
1
Andrea Celmanová (2A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
9.32 after 60 27828124 559 559 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
9.67 after 60 29128940 580 580 0
2
8.73 after 60 2612637 524 524 0
3
7.97 after 60 2512278 478 478 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Kadeti - Ženy - 18m round
1
9.55 after 60 28628733 573 573 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Holý luk - Senioři - Muži - 18m round
1
Zdeněk Vaňhara (4A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
7.95 after 60 2372409 477 477 0
2
Milan Lutonský (3B) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
6.02 after 60 1612001 361 361 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Holý luk - Senioři - Ženy - 18m round
1
0.87 after 60 27250 52 52 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Petr Hartl (5B) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
8.4 after 60 24326110 504 504 0
2
Pavel Kučera (8B) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
8.3 after 60 24725111 498 498 0
3
Lukáš Lattenberg (7A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
8.28 after 60 2542438 497 497 0
4
Bohuslav Kadrnka (5A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
7.98 after 60 2352449 479 479 0
5
Michal Hoffman HL (6A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
7.93 after 60 2392379 476 476 0
6
Vít Cahlík (4B) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
6.78 after 60 1892182 407 407 0
7
Jakub Sypták (10A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
6.18 after 60 1692026 371 371 0
8
Pavel Odložilík (8A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
5.68 after 60 1701710 341 341 0
9
Jiří Glassl (6B) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
5.42 after 60 1531724 325 325 0
10
Roman Mazankievic (7B) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
3 after 60 91890 180 180 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
Jarmila Kučerová (3A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
7.58 after 60 2382177 455 455 0
2
7.2 after 60 2232098 432 432 0
3
Lenka Fialová (11B) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
6.93 after 60 1972194 416 416 0
4
Jana Kobzáňová (9B) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
6.23 after 60 1682065 374 374 0
5
6.02 after 60 1971648 361 361 0
6
Beáta Frkalová (9A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
5.55 after 60 1551782 333 333 0
7
Dagmar Menšíková (12B) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
4.87 after 60 1561361 292 292 0
8
2.38 after 60 69741 143 143 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Holý luk - Junioři - Ženy - 18m round
1
Tereza Hartlová (11A) 2.skupina (při naplnění 1.skupiny)
3.55 after 60 125880 213 213 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 10 Celkem
Indoor - Holý luk - Starší žáci - Muži - 18m round
1
6.42 after 60 2041814 385 385 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 10 Celkem
Indoor - Holý luk - Žáci do 10 let - Ženy - 2x10m
1
5.47 after 60 1711570 328 328 0
2
3.8 after 60 981300 228 228 0
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL