Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Seniori - Muž - 18m round | |||
1 |
1C
Jaroslav Dřízal
CZE
|
7.32 after 60 arrows
|
439
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Seniori - Žena - 18m round | |||
1 |
2B
Hana Šimánková
CZE
|
7.23 after 60 arrows
|
434
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Dospelí - Žena - 18m round | |||
1 |
2A
Aneta Jaroschyová
CZE
|
6.95 after 60 arrows
|
417
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Kadeti - Žena - 18m round | |||
1 |
2C
Anna Procházková
CZE
|
6.2 after 60 arrows
|
372
|
2 |
2D
Eliška Hrušková
CZE
|
4.03 after 60 arrows
|
242
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Starší žiaci - Muž - 18m round | |||
1 |
3D
Jonáš Čábelka
CZE
|
8.43 after 60 arrows
|
506
|
2 |
3B
František Heřmánek
CZE
|
8.42 after 60 arrows
|
505
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Starší žiaci - Žena - 18m round | |||
1 |
3A
Tereza Mundlová
CZE
|
6.42 after 60 arrows
|
385
|
2 |
3C
Adéla Čížková
CZE
|
5.42 after 60 arrows
|
325
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Bowman - Žena - 18m round | |||
1 |
4A
Tereza Veverková
CZE
|
7.7 after 60 arrows
|
462
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Chrobáci - Muž - 2x10m | |||
1 |
5A
Patrik Benek
CZE
|
7.6 after 60 arrows
|
456
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Barebow - Seniori - Muž - 18m round | |||
1 |
1A
Vítězslav Benek
CZE
|
5.32 after 60 arrows
|
319
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Barebow - Dospelí - Muž - 18m round | |||
1 |
1B
Michal Loužecký
CZE
|
7.5 after 60 arrows
|
450
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Barebow - Kadeti - Muž - 18m round | |||
1 |
1D
Antonín Skružný
CZE
|
5.9 after 60 arrows
|
354
|