Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Recurve - Dospelí - Muž - WA 720 50m 30m | |||
1 |
Tomáš Pikula
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Jindřich Vondruška
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Recurve - Dospelí - Žena - WA 720 50m 30m | |||
1 |
Radka Sedláčková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Recurve - Juniori - Muž - WA 720 50m 30m | |||
1 |
Michael Wičar
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Recurve - Juniori - Žena - WA 720 50m 30m | |||
1 |
Vendula Štěpánková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Recurve - Kadeti - Muž - 60m round | |||
1 |
Tomáš Čech
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Václav Kratina
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Recurve - Kadeti - Žena - 60m round | |||
1 |
Mariia Sarapina
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Kateřina Schmidtová ml.
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Veronika Soukupová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Kateřina Špačková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Katka Švaříčková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Recurve - Kadeti - Žena - WA 720 40m 30m | |||
1 |
Adéla Oklešťková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Recurve - Starší žiaci - Žena - 40m round | |||
1 |
Eliška Balíková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Šárka Bučková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Jana Geryková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Recurve - Bowman - Žena - 30m round | |||
1 |
Eliška Dědičová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Ema Havlová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Berenika Šifaldová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Barebow - Kadeti - Muž - 30m round | |||
1 |
Ondřej Šik
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Barebow - Starší žiaci - Žena - 30m round | |||
1 |
Lilith Lichtenberg
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|