Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - 60+ - Muž - WA720 60m | |||
1 |
Jiří František
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Petr Kašpar
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Pavel Muller
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Zdeněk Smolka
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - 50+ - Muž - WA720 60m | |||
1 |
Jaroslav Hradečný
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - 50+ - Žena - WA720 60m | |||
1 |
Jana Bednářová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Hana Mazlová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Muž - WA720 70m | |||
1 |
Luboš Vachl
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Žena - WA720 70m | |||
1 |
Alena Skotáková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Žena - WA/kr. 50/30m | |||
1 |
Martina Janečková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - U18 - Žena - WA720 60m | |||
1 |
Natálie Fagošová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Pavlína Rozehnalová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - U15 - Žena - ŽWA720 40m | |||
1 |
Barbora Mrázková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - U13 - Žena - ŽWA720 30m | |||
1 |
Elena Mlčochová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Reflexní luk - U11 - Žena - ŽWA720 20m | |||
1 |
Aneta Šinová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Holý luk - 50+ - Muž - WA720 50m | |||
1 |
Jiří Mann
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Holý luk - Dospělí - Muž - WA720 50m | |||
1 |
Pavel Crha
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Holý luk - Dospělí - Žena - WA720 50m | |||
1 |
Ludmila Bartošová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Martina Šalomounová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Holý luk - U15 - Muž - ŽWA720 30m | |||
1 |
Adam Crha
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Holý luk - U13 - Žena - ŽWA720 20m | |||
1 |
Natálie Crhová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Holý luk - U11 - Žena - ŽWA720 20m | |||
1 |
Izabela Zachovalová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Outdoor - Kladkový luk - Dospělí - Muž - WA720 50m | |||
1 |
Karel Böhm
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|