Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Seniori - Muž - 2x25m | |||
1 |
Vlastimil Krejčí
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Dospelí - Muž - 18m round | |||
1 |
Martin Daňo
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Dospelí - Žena - 18m round | |||
1 |
Václava Vojtěchová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Juniori - Žena - 18m round | |||
1 |
Eliška Chroustová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Kadeti - Muž - 18m round | |||
1 |
Kajetán Kočí
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Lukáš Luňák
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Kadeti - Muž - 2x25m | |||
1 |
František Heřmánek
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Richard Krejčí
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Tomáš Prokop
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Jakub Štětka
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Kadeti - Žena - 18m round | |||
1 |
Mia Avramov
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Gabriela Balatá
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Kateřina Ročková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Kadeti - Žena - 2x25m | |||
1 |
Meda Čapková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Alice Nádherná
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Tereza Veverková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Compound - Dospelí - Muž - 18m round | |||
1 |
Michal Štěpán
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Compound - Dospelí - Žena - 18m round | |||
1 |
Ivana Štěpánová Matková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Compound - Kadeti - Muž - 2x25m | |||
1 |
Lukáš Immer
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Barebow - Seniori - Muž - 18m round | |||
1 |
Aleš Brunner
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Roman Řehák
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
1 |
Ladislav Špiruda
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Barebow - Seniori - Žena - 18m round | |||
1 |
Veronika Křížalová
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Barebow - Dospelí - Muž - 2x25m | |||
1 |
Tomáš Veverka
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Barebow - Dospelí - Žena - 18m round | |||
1 |
Kateřina Brunner
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Barebow - Kadeti - Žena - 18m round | |||
1 |
Yvonne Železníková
CZE
|
0 after 0 arrows
|
0
|