Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Seniori - Muž - 18m round | |||
1 |
3A
Jaroslav Suchý
CZE
|
7.78 after 60 arrows
|
467
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Dospelí - Muž - 18m round | |||
1 |
1C
Petr Zdráhal
CZE
|
8.63 after 60 arrows
|
518
|
2 |
2D
Jan Vrátník
CZE
|
8.48 after 60 arrows
|
509
|
3 |
2B
Pierre Chevallier
CZE
|
8.05 after 60 arrows
|
483
|
4 |
1B
Vojtěch Škořepa
CZE
|
7.98 after 60 arrows
|
479
|
5 |
3C
Miroslav Stuchlý
CZE
|
6.88 after 60 arrows
|
413
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Dospelí - Žena - 18m round | |||
1 |
5B
Aneta Jaroschyová
CZE
|
5.85 after 60 arrows
|
351
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Kadeti - Muž - 18m round | |||
1 |
1D
Jonáš Čábelka
CZE
|
9.05 after 60 arrows
|
543
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Recurve - Kadeti - Žena - 18m round | |||
1 |
2A
Eliška Chroustová
CZE
|
6.95 after 60 arrows
|
417
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Compound - Dospelí - Muž - 18m round | |||
1 |
1A
Pavel Pokorný
CZE
|
8.93 after 60 arrows
|
536
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Barebow - Dospelí - Muž - 18m round | |||
1 |
4A
Vladimír Fajta
CZE
|
8.95 after 60 arrows
|
537
|
2 |
3D
Milan Hladil
CZE
|
8.67 after 60 arrows
|
520
|
3 |
4B
Jan Klein
CZE
|
8.23 after 60 arrows
|
494
|
4 |
5A
Tomáš Veverka
CZE
|
7.97 after 60 arrows
|
478
|
5 |
3B
David Urban
CZE
|
6.75 after 60 arrows
|
405
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Barebow - Dospelí - Žena - 18m round | |||
1 |
5D
Martina Macková
CZE
|
7.98 after 60 arrows
|
479
|
2 |
4D
Sára Ditrichová
CZE
|
3.22 after 60 arrows
|
193
|
Pos. | Športovec | Average arrow | Finále |
---|---|---|---|
Indoor - Barebow - Kadeti - Žena - 18m round | |||
1 |
4C
Veronika Křížalová
CZE
|
5.73 after 60 arrows
|
344
|