Level: National Tournaments
Discipline: Indoor
Usporiadateľ: LukostrelecBB
Dátum: 19.3.2017
Miesto konania: Telocvičňa ZŠ Radvanská, Radvanská 1, Banská Bystrica (vchod zozadu, viď prílohu č.1)
Funkcionári:
1.) riaditeľ – Marián Moravčík
2.) tajomník – Miriam Ševčíková
3.) hlavný rozhodca – Marián Moravčík, Ľubomír Styk
4.) asistenti rozhodcu – Róbert Dobiš, Ivan Štefkovič, Jana Buková
Prihlášky: do 13.3.2017 cez www.rcherz.com alebo e-mailom: lukostrelecbb@gmail.com
Rozlosovanie: vykoná usporiadateľ za prítomnosti minimálne 1 rozhodcu 16.3.2017
Stravovanie: v areáli bude bufet s občerstvením ( keksíky, čaj, káva, minerálka, džús, kofola, nealko pivo, oriešky ... )
Štartovné: veteráni, dospelí, juniori, kadeti 14,- €, žiaci a chrobáci 8,- €; štartovné pri prezentácii
Kapacita haly: 1x80 strelcov
Kategórie: chrobáci, chrobáčky, mladší žiaci, mladšie žiačky, starší žiaci, staršie žiačky, kadeti, kadetky, juniori, juniorky, muži, ženy, veteráni, veteránky
Divízie: kladkový luk - KL, olympijský luk - OL, holý luk - HL, dlhý luk - DL, inštinktívny luk - IL (TRRB)
Zostava:
Kvalifikácia H1 na 18m/10m, eliminácia jednotlivcov, eliminácia družstiev
DRUŽSTVÁ: zloženie družstva môže byť klubovo variabilné, nie je potrebné predkladať žiadosť o hosťovanie, nahlasovanie prebehne počas registrácie, pre vytvorenie čo najväčšieho počtu družstiev sú vypísané nasledovné súťažné skupiny:
KL: univerzálna skupina na 18m (vet. + dospelí + juniori + st.žiac)
OL: univerzálna skupina na 18m ( vet. + dospelí + juniori + kadeti + st. žiaci + ml. žiaci)
HL: dospelí (vet. + dospelí + juniori + kadeti)
HL: starší žiaci
HL: mladší žiaci + chrobáci
Družstvo bude možné vytvoriť aj priamo na preteku. Pripravená bude nástenka, kde bude možné sa zapísať ako voľný strelec. Po nazbieraní 3 strelcov sa vytvorí družstvo.
Časový harmonogram:
8:30 - 9:00 prezentácia + kontrola náradia
9:05 - 9:15 privítanie športovcov + vysvetlenie priebehu súťaže
9:20 - 9:50 tréning - 3 sady
9:50 - 12:30 kvalifikácia H1 (po 10 sadách 10min. prestávka)
12:30 - 13:00 prestávka na obed
13:00 - 15:00 eliminácia
15:15 - 16:30 súťaž družstiev
16:30 - 17:00 vyhlásenie výsledkov
Časový harmonogram sa môže meniť podľa vývoja súťaže.
Oblečenie: podľa smernice SLZ + HALOVÁ ŠPORTOVÁ OBUV
Riziko: usporiadateľ vykoná všetky opatrenia podľa WA pravidiel + po prediskutovaní s hlavným rozhodcom dodatočné opatrenia. Za neovplyvniteľné udalosti organizátor nezodpovedá a súťažiaci berie toto riziko na seba.
Ceny: Medaila pre prvých 3 z eliminácie + zo súťaže družstiev.
Príloha č.1:
- zo smeru Zvolen
https://maps.google.sk/maps?saddr=E77&daddr=48.6300381,19.1189729+to:48.7269206,19.137263+to:48.7389999,19.1333781+to:48.7396768,19.1334591+to:Unknown+road&hl=en&ll=48.738361,19.141874&spn=0.032605,0.077162&sll=48.717243,19.168396&sspn=0.260946,0.617294&geocode=FZ5n5gIdEdMjAQ%3BFRYJ5gIdfLsjASnp-_bMFDkVRzHttvyXvnOidw%3BFYiD5wId7wIkASnNdKmI5T0VRzEqiPKGHjhCwQ%3BFbey5wIdwvMjASlph2FW9D0VRzGvI5f-Ly0F3w%3BFVy15wIdE_QjASln3mlt9T0VRzFbld4qgPJsHw%3BFUVx5wIdxvMjAQ&mra=dpe&mrsp=1&sz=11&via=1,2,3,4&t=m&z=14
- zo smeru Ružomberok alebo Brezno
https://maps.google.sk/maps?saddr=E77&daddr=Unknown+road&hl=en&ll=48.737852,19.162731&spn=0.06521,0.154324&sll=48.666478,19.177322&sspn=0.130605,0.308647&geocode=FcrO5wIdcAYkAQ%3BFUVx5wIdxvMjAQ&mra=mrv&t=m&z=13
-