Československý pohár - FINÁLE
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Masters 60+ - Male - 18m round
13A
Jaroslav Malošík
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
13B
Jan Habala
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
14A
Ľubomír JANEC
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
14B
Zdeněk Zapletal
Lukostřelba Prostějov, z.s
CZE
0
12A
Jaroslav Malošík
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
12B
Ľubomír JANEC
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
12A
Jan Habala
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
12B
Zdeněk Zapletal
Lukostřelba Prostějov, z.s
CZE
0
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Masters - Male - 18m round
18A
Vojtech Német
Luk Klub POHODA
SVK
0
18B
Miroslav Vaško
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
19A
Josef Pokorný
Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
CZE
0
19B
Zdeněk Mniazga
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
20A
Ivan Kollarik
Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
SVK
0
20B
Michal Hoffman RL
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
21A
Peter Stojka
Blue Arrows Viničné
SVK
0
21B
Dušan Slaný
Blue Arrows Viničné
SVK
0
Vojtech Német
Luk Klub POHODA
SVK
0
20B
Josef Pokorný
Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
CZE
0
Ivan Kollarik
Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
SVK
0
21B
Peter Stojka
Blue Arrows Viničné
SVK
0
Vojtech Német
Luk Klub POHODA
SVK
0
20B
Peter Stojka
Blue Arrows Viničné
SVK
0
20A
Josef Pokorný
Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
CZE
0
Ivan Kollarik
Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
SVK
0
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Seniors - Male - 18m round
16A
Michal Hlahůlek
Lukostřelba Prostějov, z.s
CZE
0
16B
Stanislav Ondrušek
Lukostřelba Olomouc
CZE
0
17A
Bohuslav Kadrnka
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
17B
Michal Velčík
Lukostrelecký a paintb. klub ELÁN
SVK
0
18A
Ján Žiak
Blue Arrows Viničné
SVK
0
18B
Miroslav Kružel
LK Reflex Žilina
SVK
0
19A
Andrej Kolárik
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
19B
Daniel Medveczky
Lukostrelecký klub Bratislava
SVK
0
16A
Stanislav Ondrušek
Lukostřelba Olomouc
CZE
0
16B
Bohuslav Kadrnka
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
Ján Žiak
Blue Arrows Viničné
SVK
0
Daniel Medveczky
Lukostrelecký klub Bratislava
SVK
0
19A
Bohuslav Kadrnka
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
Daniel Medveczky
Lukostrelecký klub Bratislava
SVK
0
19A
Stanislav Ondrušek
Lukostřelba Olomouc
CZE
0
Ján Žiak
Blue Arrows Viničné
SVK
0
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Juniors - Female - 18m round
16A
Kristína Bohunická
Luk Klub POHODA
SVK
No end results available
0
17A
Ema Jirku
Blue Arrows Viničné
SVK
0
17B
Viktória Vydrová
Blue Arrows Viničné
SVK
0
18A
Kristína Bohunická
Luk Klub POHODA
SVK
0
19A
Viktória Vydrová
Blue Arrows Viničné
SVK
0
18B
Ema Jirku
Blue Arrows Viničné
SVK
No end results available
0
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Cadets - Male - 18m round
19A
Matěj Rambousek
MKM Odolena Voda, z.s.
CZE
No end results available
0
20A
Róbert Karasz
1. SŠLK Petržalka - Bratislava
SVK
0
20B
Rudolf Vojvodík
Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
CZE
0
21A
František Pospíšil
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
No end results available
0
21B
Matej Kuchár
LK Reflex Žilina
SVK
No end results available
0
19A
Matěj Rambousek
MKM Odolena Voda, z.s.
CZE
0
Rudolf Vojvodík
Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
CZE
0
20A
František Pospíšil
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
20B
Matej Kuchár
LK Reflex Žilina
SVK
0
Rudolf Vojvodík
Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
CZE
0
15B
Matej Kuchár
LK Reflex Žilina
SVK
0
15A
Matěj Rambousek
MKM Odolena Voda, z.s.
CZE
0
15B
František Pospíšil
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Cadets - Female - 18m round
16A
Kristína Solohub
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
16B
Linda Donovalová
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
17A
Lilien Štefaniková
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
17B
Eliška Jüstelová
LO TJ Opava
CZE
0
18A
Markéta Klableňová
LO TJ Jiskra Otrokovice
CZE
0
18B
Tamara Selnekovičová
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
19A
Karolína Hoffmanová
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
19B
Lívia Orihelová
Blue Arrows Viničné
SVK
0
Kristína Solohub
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
17B
Lilien Štefaniková
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
Markéta Klableňová
LO TJ Jiskra Otrokovice
CZE
0
Lívia Orihelová
Blue Arrows Viničné
SVK
0
16A
Lilien Štefaniková
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
Lívia Orihelová
Blue Arrows Viničné
SVK
0
Kristína Solohub
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
Markéta Klableňová
LO TJ Jiskra Otrokovice
CZE
0
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Cub - Male - 18m round
4A
Pavol Šulek
Liptovský školský lukostrelecký klub
SVK
0
4B
Matúš Bulla
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
5A
Leonard Lehocký
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
5B
Tomáš Madara
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
6A
Martin Spevár
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
6B
Tomáš Velísek
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
7A
Samuel Paller
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
7B
Tomas Lelovič
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
Pavol Šulek
Liptovský školský lukostrelecký klub
SVK
0
Tomáš Madara
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
Martin Spevár
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
Tomas Lelovič
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
Pavol Šulek
Liptovský školský lukostrelecký klub
SVK
0
Tomas Lelovič
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
Tomáš Madara
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
Martin Spevár
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Cub - Female - 18m round
1A
Tea Večerková
LO TJ Opava
CZE
No end results available
0
1B
Valérie Malá
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
2A
Anna Kadrnková
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
2B
Jana Marčišová
Lukostrelecký klub Žilina
SVK
No end results available
0
3A
Veronika Doleželová
Lukostřelba Olomouc
CZE
No end results available
0
3B
Adelka Tollarovičová
Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
SVK
No end results available
0
4A
Simona Vlčková
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
No end results available
0
4B
Klára Machačová
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
5A
Alexandra Adamcová
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
5B
Libuše Ondrušková
Lukostřelba Olomouc
CZE
No end results available
0
2A
Tea Večerková
LO TJ Opava
CZE
0
2B
Valérie Malá
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
3A
Jana Marčišová
Lukostrelecký klub Žilina
SVK
0
3B
Veronika Doleželová
Lukostřelba Olomouc
CZE
0
4A
Adelka Tollarovičová
Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
SVK
0
4B
Simona Vlčková
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
Klára Machačová
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
5B
Libuše Ondrušková
Lukostřelba Olomouc
CZE
0
4A
Valérie Malá
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
Veronika Doleželová
Lukostřelba Olomouc
CZE
0
Adelka Tollarovičová
Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
SVK
0
Klára Machačová
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
Veronika Doleželová
Lukostřelba Olomouc
CZE
0
Adelka Tollarovičová
Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou
SVK
0
7A
Valérie Malá
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
Klára Machačová
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
FINAL
Indoor - Recurve - Bowman - Male - 18m round
Martin Hlavinka
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
6B
Daniel Paller
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Bowman - Female - 18m round
6A
Barbora Chálková
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
No end results available
0
6B
Julie Javoříková
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
7A
Michaela Velísková
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
7B
Sophie Javoříková
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
8A
Thea Malcharová
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
8B
Veronika Klímková
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
No end results available
0
6A
Barbora Chálková
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
Michaela Velísková
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
7A
Thea Malcharová
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
7B
Veronika Klímková
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
Michaela Velísková
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
5B
Veronika Klímková
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
5A
Barbora Chálková
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
5B
Thea Malcharová
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Yeoman - Male - 2x10m
1A
Filip Skopal
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
No end results available
0
2A
Jiří Blumenstein
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
2B
Krištof Záleský
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
1B
Dominik Zahrádka
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
No end results available
0
3A
Jakub Blesak
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
No end results available
0
1A
Filip Skopal
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
Krištof Záleský
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
2A
Dominik Zahrádka
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
2B
Jakub Blesak
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
1A
Filip Skopal
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
1B
Jakub Blesak
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
Krištof Záleský
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
1B
Dominik Zahrádka
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Yeoman - Female - 2x10m
1A
Sofie Vaško
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
1B
Izabela Gazova
Blue Arrows Viničné
SVK
0
2A
Emma Lehocká
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
2B
Adéla Fučíková
LO TJ Sokol Šanov
CZE
0
2A
Izabela Gazova
Blue Arrows Viničné
SVK
0
2B
Adéla Fučíková
LO TJ Sokol Šanov
CZE
0
2A
Sofie Vaško
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
2B
Emma Lehocká
SPORTAcademy Hlohovec
SVK
0
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Compound - Seniors - Male - 18m round
21A
Jozef Bošanský
LK Hubert Arrows
SVK
No end results available
0
22A
Ilija Pokraj
MŠK Kežmarok
SVK
0
0
0
0
22B
Ondrej Kukliš
Lukostrelecký klub Senica
SVK
0
0
0
2
23A
Libor Kubíček
Lukostrelecký klub Senica
SVK
0
0
0
2
23B
Ján Lašak
Archery Klub Geronimo
SVK
0
0
0
1
21B
Martin Dubašák
Blue Arrows Viničné
SVK
No end results available
0
22A
Jozef Bošanský
LK Hubert Arrows
SVK
0
0
0
148
Ondrej Kukliš
Lukostrelecký klub Senica
SVK
0
0
0
142
Libor Kubíček
Lukostrelecký klub Senica
SVK
0
0
0
144
23B
Martin Dubašák
Blue Arrows Viničné
SVK
0
0
0
145
22A
Jozef Bošanský
LK Hubert Arrows
SVK
0
0
0
148
22B
Martin Dubašák
Blue Arrows Viničné
SVK
0
0
0
142
Ondrej Kukliš
Lukostrelecký klub Senica
SVK
0
0
0
144
Libor Kubíček
Lukostrelecký klub Senica
SVK
0
0
0
145
FINAL
Indoor - Barebow - Masters 70+ - Male - 18m round
Anton Dubčák
Slávia Archery Bratislava
SVK
0
10B
Oldřich Bagar
Slávia Archery Bratislava
SVK
0
FINAL
Indoor - Barebow - Masters 60+ - Male - 18m round
11B
Milan Lutonský
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
1
11A
Tibor Záhorský
Slávia Archery Bratislava
SVK
0
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Barebow - Seniors - Male - 18m round
9A
Petr Hartl
TJ Sokol Vlkoš
CZE
No end results available
0
10A
Peter Temeši
1. SŠLK Petržalka - Bratislava
SVK
0
10B
Erik Keméň
Slávia Archery Bratislava
SVK
0
9B
Martin Karas
Lukostrelecký klub Topoľ
SVK
No end results available
0
13A
Michal Hoffman HL
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
No end results available
0
13B
Zdeněk Vaňhara
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
No end results available
0
11A
Martin Barkol
Luk Klub POHODA
SVK
0
11B
Vít Cahlík
TJ Sokol Vlkoš
CZE
0
12A
Branislav Kružel
1. SŠLK Petržalka - Bratislava
SVK
0
12B
Patrik Botló
LUX Krupina
SVK
0
14A
Jozef Žitňanský
Lukostreľba pre radosť
SVK
No end results available
0
9A
Petr Hartl
TJ Sokol Vlkoš
CZE
0
Erik Keméň
Slávia Archery Bratislava
SVK
0
10A
Martin Karas
Lukostrelecký klub Topoľ
SVK
0
10B
Michal Hoffman HL
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
11A
Zdeněk Vaňhara
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
11B
Martin Barkol
Luk Klub POHODA
SVK
0
Branislav Kružel
1. SŠLK Petržalka - Bratislava
SVK
0
12B
Jozef Žitňanský
Lukostreľba pre radosť
SVK
0
Petr Hartl
TJ Sokol Vlkoš
CZE
0
Michal Hoffman HL
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
Zdeněk Vaňhara
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
Jozef Žitňanský
Lukostreľba pre radosť
SVK
0
Petr Hartl
TJ Sokol Vlkoš
CZE
0
Zdeněk Vaňhara
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
Michal Hoffman HL
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
Jozef Žitňanský
Lukostreľba pre radosť
SVK
0
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Barebow - Seniors - Female - 18m round
11A
Lenka Fialová
TJ Sokol Vlkoš
CZE
No end results available
0
12A
Mária Hronkovičová
Lukostreľba pre radosť
SVK
0
12B
Kateřina Blumensteinová
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
11B
Ludmila Bartošová
LK JUVENTUS Karviná
CZE
No end results available
0
14A
Veronika Neufusová
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
No end results available
0
14B
Barbara Vojvodíková
Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
CZE
No end results available
0
15A
Lucia Barkolová
Luk Klub POHODA
SVK
No end results available
0
13A
Jarmila Kučerová
3D Pálava - spolek 3D lukostřelnice
CZE
0
13B
Jana Pavlíčková
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
15B
Zuzana Gánóczy
Luk Klub POHODA
SVK
No end results available
0
11A
Lenka Fialová
TJ Sokol Vlkoš
CZE
0
11B
Mária Hronkovičová
Lukostreľba pre radosť
SVK
0
12A
Ludmila Bartošová
LK JUVENTUS Karviná
CZE
0
12B
Veronika Neufusová
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
13A
Barbara Vojvodíková
Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
CZE
0
13B
Lucia Barkolová
Luk Klub POHODA
SVK
0
Jarmila Kučerová
3D Pálava - spolek 3D lukostřelnice
CZE
0
14B
Zuzana Gánóczy
Luk Klub POHODA
SVK
0
11A
Mária Hronkovičová
Lukostreľba pre radosť
SVK
0
Veronika Neufusová
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
Barbara Vojvodíková
Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
CZE
0
Zuzana Gánóczy
Luk Klub POHODA
SVK
0
Veronika Neufusová
Lukostřelba Kroměříž z.s.
CZE
0
Barbara Vojvodíková
Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
CZE
0
13A
Mária Hronkovičová
Lukostreľba pre radosť
SVK
0
Zuzana Gánóczy
Luk Klub POHODA
SVK
0
FINAL
Indoor - Barebow - Cadets - Male - 18m round
9B
Dobromil Botló
LUX Krupina
SVK
1
9A
Tomáš Sopčák
1. SŠLK Petržalka - Bratislava
SVK
0
FINAL
Indoor - Barebow - Cub - Male - 18m round
4B
Filip Friebert
Luk Klub POHODA
SVK
0
4A
Adrián Šándorčin
Luk Klub POHODA
SVK
0
FINAL
Indoor - Barebow - Yeoman - Female - 2x10m
3A
Claudia Hocmanová
1. SŠLK Petržalka - Bratislava
SVK
0
3B
Lea Baligová
1. SŠLK Petržalka - Bratislava
SVK
0