Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Reflexní luk Starší žáci - Žlutý kolík | |||
1 |
2A
Matěj Rambousek
CZE
|
4.57 after 72 arrows
|
329
|
2 |
3C
Dalibor Křivánek
CZE
|
4.49 after 72 arrows
|
323
|
3 |
1A
Martin Matějka
CZE
|
3.85 after 72 arrows
|
277
|
4 |
3D
Daniel Morkes
CZE
|
3.53 after 72 arrows
|
254
|
5 |
2C
Filip Veselý
CZE
|
3.5 after 72 arrows
|
252
|
6 |
1B
Jonáš Nekl
CZE
|
3.35 after 72 arrows
|
241
|
7 |
2B
Radek Tomis
CZE
|
2.88 after 72 arrows
|
207
|
8 |
3B
Ondřej Kadlec
CZE
|
2.22 after 72 arrows
|
160
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Reflexní luk Starší žákyně - Žlutý kolík | |||
1 |
4C
Edita Dufková
CZE
|
4.46 after 72 arrows
|
321
|
2 |
4B
Anna Dudová
CZE
|
4.36 after 72 arrows
|
314
|
3 |
6A
Julie Krettová
CZE
|
4.33 after 72 arrows
|
312
|
4 |
7B
Alžběta Tichá
CZE
|
4.24 after 72 arrows
|
305
|
5 |
4D
Eliška Fialová
CZE
|
4.17 after 72 arrows
|
300
|
6 |
5D
Štěpánka Grňová
CZE
|
4.11 after 72 arrows
|
296
|
7 |
4A
Viktorie Budínová
CZE
|
3.99 after 72 arrows
|
287
|
8 |
7D
Nina Petránek
CZE
|
3.63 after 72 arrows
|
261
|
9 |
5B
Markéta Fliegerová
CZE
|
3.32 after 72 arrows
|
239
|
10 |
6D
Nela Kučerová
CZE
|
2.99 after 72 arrows
|
215
|
11 |
5C
Zuzana Francová
CZE
|
2.86 after 72 arrows
|
206
|
12 |
6B
Emma Knoblochová
CZE
|
2.85 after 72 arrows
|
205
|
13 |
7C
Viktorie Tampierová
CZE
|
1.39 after 72 arrows
|
100
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Reflexní luk Mladší žáci - Bílý kolík | |||
1 |
9B
Vit Pavlas
CZE
|
4.49 after 72 arrows
|
323
|
2 |
11B
Teodor Zaujec
CZE
|
3.54 after 72 arrows
|
255
|
3 |
8A
Jan Douša ml.
CZE
|
3.42 after 72 arrows
|
246
|
4 |
11A
Antonín Fanta
CZE
|
3.29 after 72 arrows
|
237
|
5 |
8C
Tomáš Veselý ml.
CZE
|
2.83 after 72 arrows
|
204
|
6 |
8D
Jáchym Lohniský
CZE
|
2.72 after 72 arrows
|
196
|
7 |
9C
Zdeněk Sádovský
CZE
|
2.43 after 72 arrows
|
175
|
8 |
9A
Tomáš Kočí
CZE
|
1.85 after 72 arrows
|
133
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Reflexní luk Mladší žákyně - Bílý kolík | |||
1 |
10B
Kristína Skojová
CZE
|
2.57 after 72 arrows
|
185
|
2 |
10A
Zuzana Horká
CZE
|
2.38 after 72 arrows
|
171
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Kladkový luk Starší žáci - Žlutý kolík | |||
1 |
1D
Maxim Gibiš
CZE
|
4.44 after 72 arrows
|
320
|
2 |
2D
Matyáš Přibyl
CZE
|
4.38 after 72 arrows
|
315
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Holý luk Starší žáci - Bílý kolík | |||
1 |
10D
Vojtěch Putna
CZE
|
3.28 after 72 arrows
|
236
|
2 |
12C
Jaroslav Falc
CZE
|
2.26 after 72 arrows
|
163
|
3 |
12D
Marek Kadlec
CZE
|
1.92 after 72 arrows
|
138
|
4 |
10C
Mikuláš Rosa
CZE
|
1.74 after 72 arrows
|
125
|
Poř. | Atlet | Average arrow | Celkem |
---|---|---|---|
Holý luk Starší žákyně - Bílý kolík | |||
1 |
11C
Veronika Doleželová
CZE
|
3.57 after 72 arrows
|
257
|
2 |
12A
Anežka Šimková
CZE
|
3.06 after 72 arrows
|
220
|
3 |
12B
Emily Alexandra Vojtová
CZE
|
2.69 after 72 arrows
|
194
|
4 |
11D
Anežka Hniličková
CZE
|
1.75 after 72 arrows
|
126
|