17. Akademické mistrovství České republiky v terčové lukostřelbě
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 70m round
Vít Vejražka
UK
CZE
Výsledky nejsou k dispozici
0
1A
Pavel Jurák
UK
CZE
0
20
1
25
0
23
0
23
1
1B
Dominik Kalvas
ČZU
CZE
2
26
1
25
2
25
2
25
7
2A
Martin Novák
ZČU
CZE
0
22
2
24
2
20
2
26
6
2B
Adam Bárta
ZČU
CZE
2
23
0
20
0
19
0
21
2
3A
Jan Vlachovský
ZČU
CZE
0
23
2
26
0
22
2
27
0
14
4
3B
Matěj Jech
ČVUT
CZE
2
27
0
21
2
24
0
25
2
25
6
4A
Karel Neuwirth
VUT
CZE
2
26
2
27
2
25
6
4B
David Bárta
ZČU
CZE
0
22
0
21
0
20
0
5A
Marek Dostál
MU
CZE
2
25
0
19
2
24
0
21
0
23
4
5B
Jiří Buňata
ZČU
CZE
0
24
2
25
0
23
2
25
2
24
6
6A
Valentin Papazian
ZČU
CZE
2
25
0
20
0
22
2
27
2
25
6
6B
Petr Noháč
ZČU
CZE
0
22
2
26
2
26
0
23
0
23
4
7A
Jakub Šilhavý
ČZU
CZE
0
12
0
18
0
6
0
7B
Michal Hlahůlek
UP
CZE
2
27
2
30
2
27
6
4A
Vít Vejražka
UK
CZE
2
26
2
26
0
17
2
25
6
4B
Dominik Kalvas
ČZU
CZE
0
25
0
23
2
29
0
23
2
5A
Martin Novák
ZČU
CZE
0
24
2
24
2
25
2
28
6
5B
Matěj Jech
ČVUT
CZE
2
25
0
18
0
23
0
24
2
6A
Karel Neuwirth
VUT
CZE
2
27
2
27
1
25
0
18
2
28
7
6B
Jiří Buňata
ZČU
CZE
0
23
0
22
1
25
2
24
0
20
3
7A
Valentin Papazian
ZČU
CZE
0
22
2
28
0
26
0
24
2
7B
Michal Hlahůlek
UP
CZE
2
28
0
27
2
27
2
29
6
4A
Vít Vejražka
UK
CZE
2
27
2
28
1
27
0
20
2
26
7
5A
Martin Novák
ZČU
CZE
0
26
0
27
1
27
2
24
0
21
3
6A
Karel Neuwirth
VUT
CZE
2
28
1
27
2
29
0
26
2
28
7
7A
Michal Hlahůlek
UP
CZE
0
26
1
27
0
28
2
28
0
27
3
4A
Vít Vejražka
UK
CZE
0
24
2
28
0
28
0
27
2
5A
Karel Neuwirth
VUT
CZE
2
28
0
26
2
29
2
29
6
6A
Martin Novák
ZČU
CZE
0
23
0
25
0
26
0
7A
Michal Hlahůlek
UP
CZE
2
29
2
27
2
28
6
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 70m round
7A
Jindřiška Vaněk Vaněčková
VŠE
CZE
Výsledky nejsou k dispozici
0
8A
Kateřina Varmužová
MU
CZE
2
19
2
23
0
17
1
18
2
22
7
8B
Tereza Nováková
ZČU
CZE
0
15
0
17
2
24
1
18
0
18
3
9A
Jana Čiháková
JČU
CZE
0
23
1
19
0
23
0
25
1
9B
Jana Holásková
UK
CZE
2
25
1
19
2
24
2
27
7
10A
Jana Schořová
ČVUT
CZE
0
22
0
17
0
20
0
10B
Monika Březinová
ČZU
CZE
2
23
2
26
2
24
6
11A
Klára Grapová
UK
CZE
2
25
2
26
2
25
6
11B
Kamila Štruncová
ZČU
CZE
0
14
0
17
0
18
0
12A
Aneta Bolehovská
ČZU
CZE
0
14
2
22
2
23
0
24
0
14
4
12B
Eliška Beránková
ZČU
CZE
2
21
0
17
0
22
2
28
2
22
6
13A
Karolína Sekmilerová
ZČU
CZE
2
23
2
19
2
17
6
13B
Denisa Chaloupková
VUT
CZE
0
17
0
18
0
13
0
14A
Kateřina Mrázková
ZČU
CZE
0
8
0
19
0
8
0
14B
Marie Horáčková
ZČU
CZE
2
29
2
25
2
26
6
8A
Jindřiška Vaněk Vaněčková
VŠE
CZE
2
28
2
25
2
23
6
8B
Kateřina Varmužová
MU
CZE
0
22
0
23
0
22
0
9A
Jana Holásková
UK
CZE
0
18
0
25
0
21
0
9B
Monika Březinová
ČZU
CZE
2
30
2
27
2
29
6
10A
Klára Grapová
UK
CZE
2
24
2
28
0
24
2
25
6
10B
Eliška Beránková
ZČU
CZE
0
18
0
23
2
26
0
21
2
11A
Karolína Sekmilerová
ZČU
CZE
0
18
0
24
0
10
0
11B
Marie Horáčková
ZČU
CZE
2
28
2
26
2
24
6
8A
Jindřiška Vaněk Vaněčková
VŠE
CZE
2
24
2
28
2
28
6
9A
Monika Březinová
ČZU
CZE
0
21
0
26
0
26
0
10A
Klára Grapová
UK
CZE
2
27
0
27
0
24
1
28
2
27
5
(8)
11A
Marie Horáčková
ZČU
CZE
0
25
2
28
2
27
1
28
0
24
6
(8)
8A
Jindřiška Vaněk Vaněčková
VŠE
CZE
2
29
2
28
2
27
6
9A
Marie Horáčková
ZČU
CZE
0
28
0
25
0
23
0
10A
Monika Březinová
ČZU
CZE
0
25
0
15
2
29
0
21
2
11A
Klára Grapová
UK
CZE
2
26
2
27
0
27
2
26
6