1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Kladkový luk Senioři, WA 720
    6A
    Ivan Králik
    LK Litvínov
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    6B
    Jaroslav Preclík
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    7A
    Jiří Sedláček
    SK RAPID Praha
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    7B
    Adolf Janko
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    8A
    Ladislav Krumpolec
    SK Start Praha
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    8B
    Jaroslav Zelenka
    SK Nové Město nad Metují
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    9A
    Miroslav Krtička
    LK Litvínov
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    9B
    Zdeněk Mejzlík
    Patriot Brno
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    Wa are sorry, it seems we have no results from this round yet.
    Wa are sorry, it seems we have no results from this round yet.
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Kladkový luk Muži, WA 720
    1A
    Vladimír Brada
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    1B
    Pavel Pícha
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    2A
    Radek Štěpina
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    2B
    Pavel Pěnčík
    TJ Sokol Vlkoš
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    3A
    Leoš Bartoš
    LK Litvínov
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    3B
    Vít Dvořák
    Patriot Brno
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    4A
    Vladimír Podhajský
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    4B
    Ondřej Peroutka
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    5A
    Michal Sivák
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    5B
    David Drahonínský
    Česká federace Spastic Handicap
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    6A
    Petr Musil
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    6B
    Martin Vaněk
    SK Start Praha
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    7A
    Vladislav Michejda
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    7B
    David Urban
    SK Start Praha
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    8A
    Ivan Doležal
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    8B
    Filip Reitmeier
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    Wa are sorry, it seems we have no results from this round yet.
    Wa are sorry, it seems we have no results from this round yet.
    Wa are sorry, it seems we have no results from this round yet.
    1 / 2
    FINAL
    Kladkový luk Ženy, WA 720
    5A
    Veronika Švestková
    SK RAPID Praha
    CZE
    30
    30
    30
    30
    30
    150
    5B
    Petra Zikmundová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    30
    30
    30
    30
    30
    150
    (10)
    6A
    Jana Peroutková
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    30
    30
    30
    30
    30
    150
    (8)
    6B
    Martina Zikmundová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    30
    30
    30
    30
    30
    150
    (10)
    Wa are sorry, it seems we have no results from this round yet.