1 / 16
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Starší žáci
    1A
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    29
    2
    29
    6
    1B
    Jakub Hradil
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    24
    0
    23
    0
    21
    0
    2A
    Ondřej Pekárek
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    21
    1
    22
    0
    20
    0
    22
    1
    2B
    Kryštof Kříž
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    26
    1
    22
    2
    24
    2
    25
    7
    3A
    Václav Rous
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    1
    25
    2
    26
    0
    21
    0
    25
    2
    26
    6
    (9)
    3B
    Jan Kršek
    LK CERE
    CZE
    1
    25
    0
    23
    2
    28
    2
    26
    0
    25
    5
    (8)
    4A
    Martin Pekárek
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    20
    0
    22
    0
    23
    0
    4B
    Bartoloměj Žák
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    24
    2
    28
    2
    26
    6
    5A
    Marek Sudík
    LK CERE
    CZE
    2
    26
    2
    27
    0
    24
    1
    23
    0
    17
    5
    (9)
    5B
    Jaroslav Vodrážka
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    23
    0
    13
    2
    25
    1
    23
    2
    23
    6
    (9)
    6A
    Samuel Švinger
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    19
    2
    23
    2
    27
    0
    20
    0
    21
    4
    6B
    Matyáš Halamásek
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    25
    0
    22
    0
    23
    2
    27
    2
    24
    6
    7A
    Tobiáš Tiele
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    27
    1
    27
    2
    30
    2
    25
    7
    7B
    Jiří Studnička
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    25
    1
    27
    0
    23
    0
    22
    1
    8A
    David Sklenář
    Lukostřelba Olomouc
    CZE
    0
    21
    1
    27
    0
    18
    2
    25
    0
    18
    3
    8B
    Vojtěch Chyla
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    1
    27
    2
    26
    0
    23
    2
    27
    7
    9A
    Jakub Kalaš
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    28
    2
    26
    2
    23
    6
    9B
    Tomáš Heřman
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    0
    23
    0
    23
    0
    22
    0
    10A
    Patrik Bilka
    LK Znojmo
    CZE
    2
    25
    2
    20
    2
    23
    6
    10B
    Jonáš Čábelka
    SK Start Praha
    CZE
    0
    24
    0
    15
    0
    20
    0
    11A
    Martin Němec
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    23
    2
    28
    0
    23
    0
    22
    1
    22
    6
    (10)
    11B
    Prokop Veselý
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    20
    0
    18
    2
    24
    2
    27
    1
    22
    5
    (9)
    12A
    Adam Misar
    LK CERE
    CZE
    0
    19
    1
    26
    1
    22
    0
    27
    2
    12B
    Ivo Stibůrek
    LK Znojmo
    CZE
    2
    23
    1
    26
    1
    22
    2
    29
    6
    13A
    Boris Vojnar
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    25
    2
    26
    6
    13B
    Daniel Amler
    LK CERE
    CZE
    0
    22
    0
    18
    0
    25
    0
    14A
    Filip Martin
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    18
    2
    26
    0
    23
    0
    21
    2
    14B
    Darek Vaníček
    LK Znojmo
    CZE
    2
    20
    0
    25
    2
    26
    2
    28
    6
    15A
    Jaroslav Slovák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    28
    2
    24
    2
    28
    6
    15B
    Tadeáš Švadlenka
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    26
    0
    20
    0
    23
    0
    16A
    Šimon Hrdlička
    LK CERE
    CZE
    0
    13
    0
    19
    0
    16
    0
    16B
    Michael Roba
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    26
    2
    26
    2
    27
    6
    1A
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    29
    2
    29
    6
    1B
    Kryštof Kříž
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    25
    0
    26
    0
    28
    0
    2A
    Václav Rous
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    0
    25
    0
    26
    2
    26
    0
    17
    2
    2B
    Bartoloměj Žák
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    27
    0
    24
    2
    27
    6
    3A
    Jaroslav Vodrážka
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    18
    1
    26
    0
    17
    0
    22
    1
    3B
    Matyáš Halamásek
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    23
    1
    26
    2
    26
    2
    24
    7
    4A
    Tobiáš Tiele
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    22
    0
    26
    1
    25
    0
    21
    1
    4B
    Vojtěch Chyla
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    27
    1
    25
    2
    23
    7
    5A
    Jakub Kalaš
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    27
    2
    25
    2
    26
    6
    5B
    Patrik Bilka
    LK Znojmo
    CZE
    0
    20
    0
    22
    0
    20
    0
    6A
    Martin Němec
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    21
    2
    25
    2
    22
    6
    6B
    Ivo Stibůrek
    LK Znojmo
    CZE
    0
    20
    0
    19
    0
    16
    0
    7A
    Boris Vojnar
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    24
    0
    24
    1
    24
    2
    24
    1
    26
    4
    7B
    Darek Vaníček
    LK Znojmo
    CZE
    2
    26
    2
    25
    1
    24
    0
    21
    1
    26
    6
    8A
    Jaroslav Slovák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    24
    0
    25
    0
    25
    0
    8B
    Michael Roba
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    25
    2
    27
    2
    29
    6
    1A
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    28
    2
    30
    6
    1B
    Bartoloměj Žák
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    28
    0
    25
    0
    27
    0
    2A
    Matyáš Halamásek
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    26
    1
    27
    2
    27
    2
    26
    7
    2B
    Vojtěch Chyla
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    24
    1
    27
    0
    25
    0
    24
    1
    3A
    Jakub Kalaš
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    25
    0
    26
    0
    20
    0
    19
    2
    3B
    Martin Němec
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    20
    2
    27
    2
    26
    2
    23
    6
    4A
    Darek Vaníček
    LK Znojmo
    CZE
    0
    22
    0
    28
    2
    30
    0
    21
    2
    4B
    Michael Roba
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    27
    2
    29
    0
    28
    2
    28
    6
    3A
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    27
    2
    29
    2
    29
    2
    29
    7
    3B
    Matyáš Halamásek
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    1
    27
    0
    22
    0
    25
    0
    27
    1
    4A
    Martin Němec
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    26
    0
    25
    0
    26
    0
    4B
    Michael Roba
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    28
    2
    26
    2
    28
    6
    6A
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    25
    2
    29
    2
    29
    2
    28
    6
    6B
    Michael Roba
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    28
    0
    26
    0
    26
    0
    27
    2
    7A
    Matyáš Halamásek
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    24
    2
    27
    2
    29
    2
    24
    6
    7B
    Martin Němec
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    25
    0
    24
    0
    25
    0
    23
    2
    1 / 16
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Starší žákyně
    1A
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    25
    2
    28
    6
    1B
    Anna Axamitová
    SK Start Praha
    CZE
    0
    10
    0
    14
    0
    25
    0
    2A
    Bára Machalíková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    20
    0
    17
    0
    23
    0
    2B
    Hana Baková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    24
    2
    28
    2
    26
    6
    3A
    Eva Šebestová
    LK Znojmo
    CZE
    2
    26
    2
    27
    2
    27
    6
    3B
    Eliška Novotná
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    20
    0
    16
    0
    17
    0
    4A
    Beata Hemmelová
    LO TJ Start Brno
    CZE
    0
    22
    0
    16
    0
    24
    0
    4B
    Radka Štádlerová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    26
    2
    25
    6
    5A
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    26
    1
    22
    2
    27
    0
    24
    2
    26
    7
    5B
    Terezie Votavová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    22
    1
    22
    0
    21
    2
    26
    0
    24
    3
    6A
    Eliška Hrabáková
    SK Start Praha
    CZE
    0
    24
    1
    25
    0
    19
    2
    25
    1
    22
    4
    6B
    Nikola Lettlová
    LK Znojmo
    CZE
    2
    26
    1
    25
    2
    27
    0
    24
    1
    22
    6
    7A
    Zuzana Adámková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    23
    0
    22
    0
    20
    0
    16
    1
    7B
    Klára Charvátová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    1
    23
    2
    24
    2
    25
    2
    24
    7
    8A
    Natálie Kuczová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    21
    0
    11
    2
    19
    0
    19
    0
    23
    4
    8B
    Alžběta Vašáková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    17
    2
    25
    0
    18
    2
    27
    2
    24
    6
    9A
    Eva Daniela Rudyjová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    27
    2
    22
    2
    26
    6
    9B
    Adéla Čížková
    SK Start Praha
    CZE
    0
    12
    0
    13
    0
    22
    0
    10A
    Kateřina Buchtová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    27
    2
    30
    1
    27
    0
    24
    0
    26
    3
    10B
    Terezie Moudrá
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    28
    0
    26
    1
    27
    2
    27
    2
    27
    7
    11A
    Zuzana Cholevová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    26
    2
    24
    6
    11B
    Markéta Bednářová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    11
    0
    21
    0
    17
    0
    12A
    Zuzana Zapletalová
    SK Přerov 1908 z.s.
    CZE
    2
    26
    0
    18
    2
    24
    0
    22
    0
    24
    4
    12B
    Iveta Zifčáková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    22
    2
    24
    0
    23
    2
    25
    2
    25
    6
    13A
    Natalie Kronusová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    1
    24
    2
    27
    2
    25
    0
    19
    2
    26
    7
    13B
    Klára Svobodová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    1
    24
    0
    22
    0
    21
    2
    20
    0
    21
    3
    14A
    Valentýna Štěpánová
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    24
    2
    27
    1
    23
    2
    24
    1
    22
    6
    14B
    Eliška Opálková
    LK Znojmo
    CZE
    2
    25
    0
    23
    1
    23
    0
    23
    1
    22
    4
    15A
    Eliška Vyhnalová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    24
    1
    25
    2
    24
    1
    23
    6
    15B
    Petra Bednářová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    21
    1
    25
    0
    23
    1
    23
    2
    16A
    Tereza Mundlová
    SK Start Praha
    CZE
    0
    23
    0
    6
    0
    15
    0
    16B
    Kateřina Juřicová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    27
    2
    30
    6
    9A
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    26
    1
    26
    0
    26
    0
    26
    2
    25
    6
    (9)
    9B
    Hana Baková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    25
    1
    26
    2
    27
    2
    28
    0
    23
    5
    (8)
    10A
    Eva Šebestová
    LK Znojmo
    CZE
    0
    27
    0
    21
    2
    27
    0
    26
    2
    10B
    Radka Štádlerová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    25
    0
    24
    2
    27
    6
    11A
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    28
    2
    28
    2
    27
    6
    11B
    Nikola Lettlová
    LK Znojmo
    CZE
    0
    24
    0
    27
    0
    23
    0
    12A
    Klára Charvátová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    13
    0
    22
    0
    20
    0
    12B
    Alžběta Vašáková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    24
    2
    25
    2
    26
    6
    13A
    Eva Daniela Rudyjová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    23
    0
    24
    1
    22
    2
    27
    0
    22
    3
    13B
    Terezie Moudrá
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    27
    2
    25
    1
    22
    0
    24
    2
    24
    7
    14A
    Zuzana Cholevová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    26
    0
    26
    2
    26
    0
    24
    2
    28
    5
    (7)
    14B
    Iveta Zifčáková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    1
    26
    2
    27
    0
    25
    2
    27
    0
    24
    6
    (10)
    15A
    Natalie Kronusová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    27
    1
    23
    2
    24
    2
    26
    7
    15B
    Valentýna Štěpánová
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    21
    1
    23
    0
    19
    0
    23
    1
    16A
    Eliška Vyhnalová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    24
    0
    26
    2
    25
    0
    25
    2
    16B
    Kateřina Juřicová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    28
    0
    24
    2
    28
    6
    5A
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    26
    1
    26
    2
    30
    0
    27
    0
    24
    3
    5B
    Radka Štádlerová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    29
    1
    26
    0
    26
    2
    28
    2
    28
    7
    6A
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    27
    2
    30
    0
    21
    2
    28
    6
    6B
    Alžběta Vašáková
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    24
    0
    27
    2
    24
    0
    24
    2
    7A
    Terezie Moudrá
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    27
    0
    23
    2
    26
    2
    26
    6
    7B
    Iveta Zifčáková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    24
    2
    28
    0
    25
    0
    25
    2
    8A
    Natalie Kronusová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    25
    0
    25
    1
    26
    0
    23
    1
    8B
    Kateřina Juřicová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    28
    1
    26
    2
    28
    7
    6A
    Radka Štádlerová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    21
    0
    27
    2
    28
    1
    29
    0
    26
    3
    6B
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    24
    2
    30
    0
    27
    1
    29
    2
    28
    7
    7A
    Terezie Moudrá
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    26
    0
    24
    0
    27
    0
    7B
    Kateřina Juřicová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    26
    2
    28
    6
    6A
    Eliška Novotná
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    20
    0
    26
    2
    29
    0
    23
    2
    6B
    Kateřina Juřicová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    28
    0
    26
    2
    27
    6
    7A
    Radka Štádlerová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    27
    2
    26
    6
    7B
    Terezie Moudrá
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    21
    0
    25
    0
    19
    0
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Mladší žáci
    17A
    Zdeněk Kužel ml.
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    28
    2
    28
    6
    17B
    Jakub Kopřiva
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    26
    0
    20
    0
    23
    0
    18A
    František Heřmánek
    SK Start Praha
    CZE
    0
    23
    0
    25
    0
    24
    0
    18B
    Tomáš Janoušek
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    27
    2
    26
    2
    29
    6
    19A
    Miroslav Přeček
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    25
    2
    25
    6
    19B
    Vojtěch Reichl
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    19
    0
    23
    0
    20
    0
    20A
    Radim Kokeš
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    24
    1
    26
    0
    20
    0
    19
    1
    20B
    Daniel Bouřil
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    27
    1
    26
    2
    24
    2
    26
    7
    21A
    Matěj Fučík
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    26
    2
    25
    0
    20
    2
    28
    6
    21B
    Matěj Glos
    SK Přerov 1908 z.s.
    CZE
    0
    20
    0
    24
    2
    21
    0
    21
    2
    22A
    Jakub Juras
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    18
    2
    23
    2
    21
    2
    30
    2
    27
    8
    22B
    Richard Krejčí
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    26
    0
    22
    0
    19
    0
    27
    0
    24
    2
    23A
    Vojtěch Bonk
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    24
    0
    17
    2
    27
    2
    28
    6
    23B
    Ondřej Martinek
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    20
    2
    24
    0
    25
    0
    23
    2
    24A
    Ondřej Zemánek
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    0
    19
    0
    20
    0
    21
    0
    24B
    Šimon Bárta
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    26
    2
    29
    2
    27
    6
    17A
    Zdeněk Kužel ml.
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    27
    2
    27
    6
    17B
    Tomáš Janoušek
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    26
    0
    19
    0
    25
    0
    18A
    Miroslav Přeček
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    27
    0
    24
    1
    28
    0
    25
    6
    (8)
    18B
    Daniel Bouřil
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    25
    0
    25
    2
    26
    1
    28
    2
    26
    5
    (8)
    19A
    Matěj Fučík
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    22
    0
    24
    0
    24
    0
    19B
    Jakub Juras
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    25
    2
    28
    6
    20A
    Vojtěch Bonk
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    25
    0
    24
    0
    26
    0
    20B
    Šimon Bárta
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    27
    2
    27
    2
    27
    6
    15A
    Zdeněk Kužel ml.
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    28
    2
    30
    6
    Daniel Bouřil
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    16A
    Jakub Juras
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    21
    0
    22
    0
    26
    0
    16B
    Šimon Bárta
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    26
    2
    26
    2
    27
    6
    15A
    Zdeněk Kužel ml.
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    25
    0
    25
    0
    26
    0
    15B
    Šimon Bárta
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    29
    2
    27
    2
    29
    6
    16A
    Miroslav Přeček
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    27
    0
    25
    2
    25
    6
    16B
    Jakub Juras
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    23
    0
    21
    2
    26
    0
    13
    2
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Mladší žákyně
    17A
    Nikola Svobodná
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    30
    2
    28
    6
    17B
    Žaneta Svobodová
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    16
    0
    23
    0
    22
    0
    18A
    Eliška Koleňáková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    25
    2
    24
    0
    16
    2
    28
    6
    18B
    Denisa Tomanová
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    19
    0
    18
    2
    20
    0
    14
    2
    19A
    Johana Barrera
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    19
    2
    22
    6
    19B
    Adéla Pupíková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    20
    0
    14
    0
    21
    0
    20A
    Aneta Tomanová
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    23
    2
    23
    2
    25
    1
    24
    2
    27
    7
    20B
    Jana Klápová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    26
    0
    22
    0
    24
    1
    24
    0
    25
    3
    21A
    Lucie Štamfrová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    24
    2
    29
    6
    21B
    Nela Pospíšilová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    20
    0
    21
    0
    25
    0
    22A
    Kristýna Fišerová
    LO TJ Start Brno
    CZE
    0
    22
    2
    24
    0
    14
    2
    25
    0
    23
    4
    22B
    Adéla Macháčová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    26
    0
    22
    2
    24
    0
    17
    2
    24
    6
    23A
    Barbora Hronková
    SK Přerov 1908 z.s.
    CZE
    2
    26
    1
    27
    2
    27
    1
    24
    6
    23B
    Natálie Trojášková
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    18
    1
    27
    0
    23
    1
    24
    2
    24A
    Tereza Sýkorová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    23
    0
    20
    0
    23
    0
    24B
    Nikola Grošaftová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    25
    2
    27
    6
    21A
    Nikola Svobodná
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    28
    2
    24
    6
    21B
    Eliška Koleňáková
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    15
    0
    19
    0
    12
    0
    22A
    Johana Barrera
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    20
    2
    24
    6
    22B
    Aneta Tomanová
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    21
    0
    15
    0
    23
    0
    23A
    Lucie Štamfrová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    26
    2
    26
    6
    23B
    Adéla Macháčová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    23
    0
    25
    0
    24
    0
    24A
    Barbora Hronková
    SK Přerov 1908 z.s.
    CZE
    1
    24
    0
    22
    0
    21
    0
    22
    1
    24B
    Nikola Grošaftová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    24
    2
    25
    2
    27
    2
    25
    7
    18A
    Nikola Svobodná
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    27
    0
    25
    1
    26
    2
    28
    2
    25
    7
    18B
    Johana Barrera
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    24
    2
    28
    1
    26
    0
    27
    0
    22
    3
    19A
    Lucie Štamfrová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    23
    0
    22
    2
    27
    2
    28
    2
    24
    6
    19B
    Nikola Grošaftová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    25
    0
    25
    0
    27
    0
    23
    4
    15A
    Nikola Svobodná
    LK Votice, z.s.
    CZE
    1
    28
    2
    27
    2
    27
    2
    28
    7
    15B
    Lucie Štamfrová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    1
    28
    0
    22
    0
    23
    0
    23
    1
    16A
    Johana Barrera
    LK Votice, z.s.
    CZE
    1
    24
    0
    20
    0
    26
    1
    27
    2
    16B
    Nikola Grošaftová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    24
    2
    29
    2
    27
    1
    27
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Starší žáci
    13A
    Kryštof Vala
    LK Znojmo
    CZE
    2
    19
    2
    24
    0
    21
    2
    26
    6
    13B
    Adam Majer
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    0
    15
    0
    17
    2
    22
    0
    19
    2
    14A
    Filip Vokůrka
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    2
    25
    2
    25
    2
    25
    6
    14B
    Daniel Klouda
    LK Tachov
    CZE
    0
    16
    0
    20
    0
    19
    0
    15A
    Marek Müller
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    0
    22
    2
    22
    2
    24
    2
    22
    6
    15B
    Jan Novák
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    2
    24
    0
    20
    0
    17
    0
    16
    2
    16A
    Jakub Hájek
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    2
    20
    0
    20
    0
    13
    0
    18
    2
    16B
    Tomáš Veverka
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    0
    14
    2
    23
    2
    16
    2
    20
    6
    12A
    Kryštof Vala
    LK Znojmo
    CZE
    2
    27
    1
    24
    0
    22
    2
    24
    2
    25
    7
    12B
    Filip Vokůrka
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    0
    11
    1
    24
    2
    24
    0
    19
    0
    22
    3
    13A
    Marek Müller
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    0
    22
    2
    27
    2
    30
    0
    19
    2
    27
    6
    13B
    Tomáš Veverka
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    2
    25
    0
    21
    0
    24
    2
    20
    0
    23
    4
    9A
    Kryštof Vala
    LK Znojmo
    CZE
    0
    16
    0
    19
    0
    19
    0
    9B
    Marek Müller
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    2
    25
    2
    21
    2
    20
    6
    10A
    Filip Vokůrka
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    0
    21
    2
    23
    0
    16
    0
    18
    2
    10B
    Tomáš Veverka
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    2
    22
    0
    12
    2
    25
    2
    26
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Starší žákyně
    9A
    Emma Houfková
    SK RAPID Praha
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    10A
    Alena Vogelová
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    18
    2
    24
    0
    16
    2
    23
    1
    19
    6
    (9)
    10B
    Karolína Celmanová
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    2
    22
    0
    9
    2
    18
    0
    17
    1
    19
    5
    (8)
    11A
    Magdaléna Šrutová
    Kentaur - Pardubice, z.s.
    CZE
    0
    17
    0
    18
    2
    17
    2
    26
    2
    22
    6
    11B
    Eliška Kunčická
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    2
    21
    2
    22
    0
    16
    0
    22
    0
    17
    4
    12B
    Kateřina Filipová
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    9A
    Emma Houfková
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    21
    2
    27
    2
    25
    6
    9B
    Alena Vogelová
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    10
    0
    20
    0
    10
    0
    10A
    Magdaléna Šrutová
    Kentaur - Pardubice, z.s.
    CZE
    0
    21
    0
    23
    2
    24
    2
    25
    2
    27
    6
    10B
    Kateřina Filipová
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    2
    23
    2
    25
    0
    20
    0
    23
    0
    26
    4
    9A
    Emma Houfková
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    26
    1
    26
    2
    28
    2
    25
    7
    9B
    Magdaléna Šrutová
    Kentaur - Pardubice, z.s.
    CZE
    0
    24
    1
    26
    0
    25
    0
    20
    1
    10A
    Alena Vogelová
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    15
    0
    17
    0
    8
    0
    10B
    Kateřina Filipová
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    2
    21
    2
    24
    2
    23
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Mladší žáci
    17A
    Jakub Tutsch
    LK Tachov
    CZE
    1
    17B
    Daniel Pastucha
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    0
    18A
    Vojtěch Molík
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    0
    17
    0
    19
    2
    20
    2
    22
    2
    21
    6
    18B
    Ondřej Bláha
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    2
    20
    2
    22
    0
    18
    0
    19
    0
    17
    4
    19A
    Lukáš Obeda
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    1
    15
    0
    16
    2
    20
    2
    25
    2
    25
    7
    19B
    Jan Kleinmond
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    1
    15
    2
    19
    0
    19
    0
    14
    0
    16
    3
    20A
    Vojtěch Kalina
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    22
    0
    10
    0
    15
    0
    20B
    Bohumír Štěpnička
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    2
    26
    2
    20
    2
    24
    6
    21A
    Jakub Tutsch
    LK Tachov
    CZE
    2
    21
    2
    24
    2
    26
    6
    21B
    Vojtěch Molík
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    0
    18
    0
    11
    0
    12
    0
    22A
    Lukáš Obeda
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    0
    21
    2
    20
    2
    25
    2
    26
    6
    22B
    Bohumír Štěpnička
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    2
    22
    0
    10
    0
    7
    0
    18
    2
    18A
    Jakub Tutsch
    LK Tachov
    CZE
    0
    25
    0
    24
    2
    23
    1
    23
    0
    20
    3
    18B
    Lukáš Obeda
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    2
    28
    2
    26
    0
    21
    1
    23
    2
    25
    7
    19A
    Vojtěch Molík
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    0
    12
    0
    12
    0
    17
    0
    19B
    Bohumír Štěpnička
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    2
    16
    2
    19
    2
    19
    6
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Mladší žákyně
    21A
    Veronika Švestková ml.
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    25
    2
    25
    2
    26
    6
    21B
    Sára Malinská
    SK Start Praha
    CZE
    0
    15
    0
    17
    0
    21
    0
    22A
    Nela Mazuchová
    SK RAPID Praha
    CZE
    1
    23
    2
    17
    2
    22
    0
    14
    1
    18
    6
    22B
    Karolína Strapková
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    1
    23
    0
    16
    0
    20
    2
    27
    1
    18
    4
    18A
    Veronika Švestková ml.
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    25
    2
    27
    0
    15
    2
    27
    6
    18B
    Nela Mazuchová
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    9
    0
    14
    2
    19
    0
    9
    2
    19A
    Sára Malinská
    SK Start Praha
    CZE
    0
    18
    0
    22
    0
    20
    0
    19B
    Karolína Strapková
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    2
    21
    2
    23
    2
    24
    6