1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Junioři
    5A
    David Jaroch
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    29
    2
    28
    6
    5B
    Daniel Seidel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    8
    0
    23
    0
    17
    0
    5C
    Michalis Joannidis
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    15
    0
    21
    0
    16
    0
    24
    1
    5D
    Tomáš Kovář
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    1
    15
    2
    25
    2
    22
    2
    25
    7
    6A
    Jiří Buňata
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    1
    26
    2
    27
    2
    28
    2
    29
    7
    6B
    Tomáš Raška
    Patriot Brno
    CZE
    1
    26
    0
    26
    0
    26
    0
    26
    1
    6C
    Pavel Smažík ml.
    LK ESKA Cheb
    CZE
    0
    27
    0
    25
    0
    16
    0
    6D
    Dominik Chlachula
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    28
    2
    27
    2
    26
    6
    5A
    David Jaroch
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    29
    2
    29
    6
    5B
    Tomáš Kovář
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    24
    0
    16
    0
    19
    0
    6A
    Jiří Buňata
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    26
    2
    27
    0
    24
    2
    29
    0
    24
    4
    6B
    Dominik Chlachula
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    28
    0
    26
    2
    28
    0
    27
    2
    26
    6
    7A
    David Jaroch
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    30
    1
    29
    2
    30
    7
    7B
    Dominik Chlachula
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    26
    0
    26
    1
    29
    0
    26
    1
    7C
    Tomáš Kovář
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    28
    2
    22
    0
    15
    2
    28
    6
    7D
    Jiří Buňata
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    23
    0
    16
    2
    29
    0
    24
    2
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Juniorky
    9A
    Marie Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    29
    2
    29
    2
    29
    6
    9B
    Michaela Jakubčíková
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    21
    0
    10
    0
    7
    0
    9C
    Diana Ritterová
    Lukostřelba Olomouc
    CZE
    0
    24
    0
    27
    0
    26
    0
    9D
    Eliška Beránková
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    25
    2
    28
    2
    28
    6
    10A
    Tereza Boudová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    23
    0
    25
    0
    24
    0
    10B
    Lucie Šindlerová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    27
    2
    26
    6
    10C
    Adéla Jalovcová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    0
    25
    2
    25
    1
    26
    0
    22
    0
    22
    3
    10D
    Petra Morávková
    Patriot Brno
    CZE
    2
    29
    0
    15
    1
    26
    2
    27
    2
    26
    7
    5A
    Marie Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    28
    1
    27
    2
    27
    7
    5B
    Eliška Beránková
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    23
    0
    25
    1
    27
    0
    26
    1
    6A
    Lucie Šindlerová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    23
    2
    27
    0
    24
    2
    27
    2
    25
    6
    6B
    Petra Morávková
    Patriot Brno
    CZE
    2
    26
    0
    16
    2
    26
    0
    26
    0
    24
    4
    3A
    Marie Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    1
    29
    2
    28
    2
    29
    2
    29
    7
    3B
    Lucie Šindlerová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    29
    0
    24
    0
    19
    0
    20
    1
    3C
    Eliška Beránková
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    19
    0
    25
    2
    24
    2
    24
    0
    26
    4
    3D
    Petra Morávková
    Patriot Brno
    CZE
    2
    26
    2
    27
    0
    23
    0
    18
    2
    28
    6
    1 / 16
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Kadeti
    1A
    Matěj Jech
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    28
    2
    25
    2
    28
    6
    1B
    Vít Pešaut
    LK CERE
    CZE
    0
    21
    0
    7
    0
    22
    0
    1C
    Jan Vlachovský
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    20
    2
    14
    2
    25
    0
    18
    0
    17
    4
    1D
    Jakub Bešta
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    24
    0
    6
    0
    24
    2
    25
    2
    24
    6
    2A
    Filip Vach
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    24
    2
    26
    2
    27
    6
    2B
    Ondřej Koubek
    LK Litvínov
    CZE
    0
    13
    0
    15
    0
    15
    0
    2C
    Daniel Slavík
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    24
    0
    24
    0
    24
    0
    2D
    Jiří Herák
    LO TJ Opava
    CZE
    2
    27
    2
    25
    2
    28
    6
    3A
    David Vítovec
    LK CERE
    CZE
    2
    28
    2
    25
    2
    25
    6
    3B
    Jaroslav Čada
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    26
    0
    15
    0
    23
    0
    3C
    Ondřej Šípek
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    20
    0
    14
    2
    23
    2
    28
    0
    24
    4
    3D
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    26
    0
    20
    0
    23
    2
    25
    6
    4A
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    25
    0
    18
    2
    27
    0
    25
    0
    24
    4
    4B
    David Vostřez
    LK CERE
    CZE
    0
    22
    2
    27
    0
    25
    2
    29
    2
    25
    6
    4C
    Matyáš Kaněv
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    6
    0
    6
    0
    4D
    Dominik Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    27
    2
    26
    2
    25
    6
    5A
    Adam Čapoun
    LK Znojmo
    CZE
    2
    28
    2
    19
    2
    27
    6
    5B
    Dalibor Košař
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    22
    0
    8
    0
    17
    0
    5C
    Jan Šmejkal
    LK CERE
    CZE
    0
    15
    0
    23
    0
    22
    0
    5D
    Boris Vojnar
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    25
    2
    23
    6
    6A
    Tomáš Hoffmann
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    25
    1
    26
    0
    16
    0
    24
    2
    28
    6
    (10)
    6B
    Radek Trojášek
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    18
    1
    26
    2
    22
    2
    28
    0
    27
    5
    (M)
    6C
    Tomáš Bucher
    SK Přerov 1908 z.s.
    CZE
    0
    15
    0
    16
    0
    17
    0
    6D
    Vojtěch Cibulka
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    27
    2
    22
    2
    28
    6
    7A
    Josef Křesala
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    23
    2
    23
    2
    17
    2
    25
    6
    7B
    David Joura
    LO TJ Start Brno
    CZE
    2
    24
    0
    21
    0
    13
    0
    14
    2
    7C
    Petr Holický
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    22
    0
    22
    1
    24
    0
    16
    1
    7D
    Matěj Vojáček
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    29
    1
    24
    2
    25
    7
    8A
    Tomáš Bouda
    LK ESKA Cheb
    CZE
    2
    27
    0
    24
    1
    26
    0
    26
    2
    29
    5
    (7)
    8B
    Ondřej Merth
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    26
    2
    28
    1
    26
    2
    27
    0
    23
    6
    (8)
    8C
    Ondřej Bednář
    LO TJ Start Brno
    CZE
    0
    24
    0
    19
    0
    20
    0
    8D
    David Krajíček
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    23
    2
    23
    6
    1A
    Matěj Jech
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    29
    2
    26
    1
    26
    1
    27
    6
    1B
    Jakub Bešta
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    21
    0
    25
    1
    26
    1
    27
    2
    2A
    Filip Vach
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    1
    28
    0
    26
    2
    26
    1
    26
    6
    2B
    Jiří Herák
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    24
    1
    28
    2
    27
    0
    17
    1
    26
    4
    3A
    David Vítovec
    LK CERE
    CZE
    2
    24
    0
    26
    0
    25
    0
    25
    2
    3B
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    18
    2
    27
    2
    28
    2
    27
    6
    4A
    David Vostřez
    LK CERE
    CZE
    0
    22
    0
    22
    0
    23
    0
    4B
    Dominik Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    28
    2
    28
    2
    28
    6
    5A
    Adam Čapoun
    LK Znojmo
    CZE
    0
    27
    0
    23
    2
    26
    2
    26
    0
    23
    4
    5B
    Boris Vojnar
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    24
    0
    24
    0
    23
    2
    25
    6
    6A
    Tomáš Hoffmann
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    22
    2
    26
    0
    25
    0
    23
    2
    6B
    Vojtěch Cibulka
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    27
    0
    24
    2
    26
    2
    26
    6
    7A
    Josef Křesala
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    26
    1
    28
    0
    23
    0
    17
    0
    23
    3
    7B
    Matěj Vojáček
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    19
    1
    28
    2
    27
    2
    26
    2
    25
    7
    8A
    Ondřej Merth
    SK RAPID Praha
    CZE
    1
    26
    0
    23
    2
    27
    2
    25
    2
    27
    7
    8B
    David Krajíček
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    26
    2
    26
    0
    26
    0
    24
    0
    26
    3
    7A
    Matěj Jech
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    29
    2
    29
    2
    28
    6
    7B
    Filip Vach
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    28
    0
    23
    0
    24
    0
    7C
    Dominik Petr Orel
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    25
    0
    22
    2
    27
    2
    24
    0
    26
    4
    7D
    Dominik Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    27
    2
    27
    0
    24
    0
    23
    2
    28
    6
    8A
    Boris Vojnar
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    26
    0
    21
    0
    22
    0
    8B
    Vojtěch Cibulka
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    27
    2
    27
    2
    29
    6
    8C
    Matěj Vojáček
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    16
    0
    18
    2
    27
    0
    27
    2
    8D
    Ondřej Merth
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    27
    2
    25
    0
    22
    2
    29
    6
    3A
    Matěj Jech
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    27
    0
    26
    2
    29
    2
    27
    2
    27
    6
    3B
    Dominik Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    28
    2
    27
    0
    28
    0
    23
    0
    23
    4
    4A
    Vojtěch Cibulka
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    28
    0
    24
    1
    28
    0
    17
    2
    29
    5
    (7)
    4B
    Ondřej Merth
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    24
    2
    25
    1
    28
    2
    26
    0
    24
    6
    (10)
    2A
    Matěj Jech
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    29
    1
    29
    0
    26
    2
    29
    2
    28
    7
    2B
    Ondřej Merth
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    28
    1
    29
    2
    29
    0
    17
    0
    19
    3
    2C
    Dominik Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    26
    0
    26
    0
    24
    0
    2D
    Vojtěch Cibulka
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    27
    2
    28
    2
    25
    6
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Kadetky
    1A
    Barbora Kramperová
    LK CERE
    CZE
    2
    28
    2
    26
    2
    28
    6
    1B
    Veronika Klápová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    19
    0
    17
    0
    14
    0
    1C
    Eva Kuhejdová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    26
    2
    25
    6
    1D
    Aneta Venhudová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    16
    0
    22
    0
    23
    0
    2A
    Zuzana Škarková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    28
    2
    27
    0
    24
    0
    23
    2
    23
    6
    2B
    Kristýna Kališová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    27
    0
    25
    2
    25
    2
    25
    0
    22
    4
    2C
    Kateřina Špalková
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    21
    0
    16
    0
    25
    1
    25
    0
    27
    3
    2D
    Anna Hetmanová
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    20
    2
    22
    2
    27
    1
    25
    2
    28
    7
    3A
    Eliška Killerová
    Patriot Brno
    CZE
    1
    25
    2
    28
    0
    22
    2
    26
    2
    27
    7
    3B
    Barbora Soukupová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    1
    25
    0
    16
    2
    28
    0
    24
    0
    25
    3
    3C
    Lenka Obdržálková
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    23
    0
    24
    1
    23
    0
    15
    1
    3D
    Tereza Franzeová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    2
    26
    2
    28
    1
    23
    2
    25
    7
    4A
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    13
    0
    21
    0
    13
    0
    4B
    Martina Bartošová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    25
    2
    23
    6
    4C
    Hana Grohová
    LK CERE
    CZE
    0
    15
    0
    20
    0
    9
    0
    4D
    Klára Grapová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    29
    2
    28
    6
    1A
    Barbora Kramperová
    LK CERE
    CZE
    2
    27
    1
    26
    2
    27
    0
    26
    1
    27
    6
    1B
    Eva Kuhejdová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    17
    1
    26
    0
    21
    2
    28
    1
    27
    4
    2A
    Zuzana Škarková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    27
    2
    27
    0
    26
    2
    29
    6
    2B
    Anna Hetmanová
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    22
    0
    26
    2
    27
    0
    27
    2
    3A
    Eliška Killerová
    Patriot Brno
    CZE
    1
    24
    2
    25
    2
    26
    0
    28
    1
    26
    6
    3B
    Tereza Franzeová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    1
    24
    0
    16
    0
    24
    2
    29
    1
    26
    4
    4A
    Martina Bartošová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    19
    0
    23
    0
    18
    0
    4B
    Klára Grapová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    30
    2
    28
    6
    1A
    Barbora Kramperová
    LK CERE
    CZE
    2
    26
    2
    28
    0
    26
    1
    28
    2
    28
    7
    1B
    Zuzana Škarková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    0
    25
    0
    26
    2
    28
    1
    28
    0
    25
    3
    2A
    Eliška Killerová
    Patriot Brno
    CZE
    2
    27
    0
    26
    2
    28
    0
    28
    1
    27
    6
    (10)
    2B
    Klára Grapová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    25
    2
    28
    0
    27
    2
    29
    1
    27
    5
    (9)
    1A
    Barbora Kramperová
    LK CERE
    CZE
    0
    25
    2
    28
    1
    27
    2
    26
    2
    27
    7
    1B
    Eliška Killerová
    Patriot Brno
    CZE
    2
    26
    0
    26
    1
    27
    0
    25
    0
    25
    3
    1C
    Zuzana Škarková
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    29
    0
    26
    0
    26
    2
    28
    2
    29
    6
    1D
    Klára Grapová
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    27
    2
    28
    2
    27
    0
    26
    0
    27
    4
    1 / 2
    FINAL
    Kladkový luk Junioři
    9A
    Pavel Zapletal
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    10A
    Kryštof Hák
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    24
    26
    18
    28
    25
    121
    10B
    Dominik Banko
    SK RAPID Praha
    CZE
    24
    26
    21
    23
    26
    120
    9A
    Pavel Zapletal
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    22
    14
    21
    25
    24
    106
    9B
    Kryštof Hák
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    22
    25
    26
    23
    15
    111
    9C
    Dominik Banko
    SK RAPID Praha
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    1 / 2
    FINAL
    Kladkový luk Kadetky
    11A
    Martina Zikmundová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    29
    27
    27
    27
    24
    134
    11B
    Alexandra Oplíštilová
    SK RAPID Praha
    CZE
    23
    24
    24
    12
    21
    104
    11C
    Veronica Procházková
    SK RAPID Praha
    CZE
    27
    27
    23
    27
    27
    131
    11D
    Zdeňka Smažíková
    LK ESKA Cheb
    CZE
    25
    17
    26
    27
    26
    121
    5A
    Martina Zikmundová
    LK ESKA Cheb
    CZE
    26
    25
    27
    25
    24
    127
    5B
    Veronica Procházková
    SK RAPID Praha
    CZE
    24
    23
    15
    26
    20
    108
    5C
    Alexandra Oplíštilová
    SK RAPID Praha
    CZE
    24
    28
    27
    25
    26
    130
    5D
    Zdeňka Smažíková
    LK ESKA Cheb
    CZE
    17
    27
    22
    27
    24
    117
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Junioři
    7A
    Vojtěch Kaloč
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    8A
    Jakub Čačka
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    2
    10
    2
    18
    0
    11
    2
    22
    6
    8B
    Jan Lojda
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    9
    0
    17
    2
    15
    0
    12
    2
    8A
    Vojtěch Kaloč
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    2
    16
    2
    26
    2
    17
    6
    8B
    Jakub Čačka
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    0
    7
    0
    14
    0
    3
    0
    8C
    Jan Lojda
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Kadeti
    11A
    Jakub Zimmer
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    2
    25
    2
    22
    2
    18
    6
    11B
    Matěj Sobotka
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    0
    19
    0
    5
    0
    15
    0
    12A
    Matěj Šebesta
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    0
    1
    0
    12
    2
    17
    0
    16
    2
    12B
    Petr Lisník
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    2
    6
    2
    16
    0
    14
    2
    19
    6
    6A
    Jakub Zimmer
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    2
    21
    2
    18
    0
    12
    0
    14
    0
    15
    4
    6B
    Petr Lisník
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    0
    17
    0
    12
    2
    13
    2
    17
    2
    19
    6
    6C
    Matěj Sobotka
    LK JUVENTUS Karviná
    CZE
    0
    5
    2
    14
    1
    10
    0
    4
    0
    16
    3
    6D
    Matěj Šebesta
    SK LAPAČKA Šenov
    CZE
    2
    13
    0
    7
    1
    10
    2
    18
    2
    19
    7
    1 / 2
    FINAL
    Holý luk Kadetky
    12A
    Klára Galuščáková
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    15
    1
    16
    2
    24
    2
    23
    0
    23
    6
    (6)
    12B
    Veronika Švestková ml.
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    18
    1
    16
    0
    13
    0
    14
    2
    26
    5
    (M)
    12C
    Veronika Rátonyi
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    0
    19
    1
    16
    2
    24
    0
    15
    0
    21
    3
    12D
    Kateřina Kučová
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    2
    23
    1
    16
    0
    18
    2
    23
    2
    24
    7
    4A
    Klára Galuščáková
    SK RAPID Praha
    CZE
    2
    20
    2
    27
    0
    16
    2
    18
    6
    4B
    Kateřina Kučová
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    0
    16
    0
    19
    2
    19
    0
    17
    2
    4C
    Veronika Švestková ml.
    SK RAPID Praha
    CZE
    0
    7
    0
    13
    0
    12
    0
    4D
    Veronika Rátonyi
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    2
    13
    2
    18
    2
    21
    6