1 / 2
    FINAL
    3D - Kladkový luk - Dospělí - Muži - WA 3D
    1A
    Vladimír Brada
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    11
    10
    11
    10
    42
    1B
    Ladislav Krumpolec
    SK Start Praha
    CZE
    10
    8
    10
    10
    38
    2B
    Jiří Sedláček
    SK Nové Město nad Metují
    CZE
    11
    10
    11
    10
    42
    2A
    Michal Nekolný
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    11
    8
    10
    8
    37
    1A
    Vladimír Brada
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    11
    8
    10
    11
    40
    1B
    Jiří Sedláček
    SK Nové Město nad Metují
    CZE
    11
    10
    10
    8
    39
    2A
    Ladislav Krumpolec
    SK Start Praha
    CZE
    11
    10
    5
    11
    37
    2B
    Michal Nekolný
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    10
    10
    11
    10
    41
    1 / 2
    FINAL
    3D - Tradiční luk - Dospělí - Muži - WA 3D
    7A
    Petr Madurkay
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    10
    10
    8
    5
    33
    7B
    Roman Janča
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    8
    8
    8
    5
    29
    8B
    Vítězslav Langr
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    8
    8
    5
    5
    26
    8A
    Josef Jelínek
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    5
    5
    8
    0
    18
    7A
    Petr Madurkay
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    8
    8
    10
    10
    36
    7B
    Vítězslav Langr
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    8
    8
    11
    11
    38
    8A
    Roman Janča
    Lukostřelci Českého lesa
    CZE
    10
    8
    8
    5
    31
    8B
    Josef Jelínek
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    10
    10
    10
    0
    30
    1 / 2
    FINAL
    3D - Tradiční luk - Dospělí - Ženy - WA 3D
    5A
    Jitka Ostenová
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    6A
    Bára Bajtlová
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    5
    8
    8
    0
    21
    6B
    Petra Mrózková
    LK Žebrák
    CZE
    0
    11
    5
    5
    21
    5A
    Jitka Ostenová
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    8
    5
    5
    5
    23
    5B
    Petra Mrózková
    LK Žebrák
    CZE
    5
    5
    5
    8
    23
    6A
    Bára Bajtlová
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    1 / 2
    FINAL
    3D - Traditional longbow - Dospělí - Muži - WA 3D
    3A
    Tomáš Hanuš
    ITA CLUB České Budějovice
    CZE
    5
    10
    10
    8
    33
    3B
    Jan Machovský
    ITA CLUB České Budějovice
    CZE
    10
    11
    11
    8
    40
    4B
    Ladislav Koráb
    LO TJ Dynamo Liberec
    CZE
    8
    5
    5
    5
    23
    4A
    Pavel Osten
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    8
    8
    10
    8
    34
    3A
    Jan Machovský
    ITA CLUB České Budějovice
    CZE
    8
    8
    5
    5
    26
    3B
    Pavel Osten
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    8
    10
    5
    11
    34
    4A
    Tomáš Hanuš
    ITA CLUB České Budějovice
    CZE
    8
    8
    8
    10
    34
    4B
    Ladislav Koráb
    LO TJ Dynamo Liberec
    CZE
    8
    8
    5
    5
    26
    1 / 2
    FINAL
    3D - Holý luk - Dospělí - Muži - WA 3D
    11A
    Richard Kocourek
    Individuální člen ČLS
    CZE
    10
    10
    8
    5
    33
    11B
    Viktor Siegel
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    5
    10
    10
    5
    30
    12B
    Marián Jurík
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    5
    11
    8
    8
    32
    12A
    Milan Hladil
    SK Start Praha
    CZE
    8
    8
    8
    5
    29
    11A
    Richard Kocourek
    Individuální člen ČLS
    CZE
    10
    8
    5
    8
    31
    11B
    Marián Jurík
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    8
    8
    10
    5
    31
    12A
    Viktor Siegel
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    8
    5
    10
    11
    34
    12B
    Milan Hladil
    SK Start Praha
    CZE
    11
    8
    10
    8
    37
    1 / 2
    FINAL
    3D - Holý luk - Dospělí - Ženy - WA 3D
    9A
    Martina Macková
    SK Start Praha
    CZE
    5
    8
    5
    5
    23
    9B
    Pavlína Voštová
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    0
    8
    5
    5
    18
    10B
    Kateřina Němcová
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    8
    11
    0
    5
    24
    10A
    Věra Majerová
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    11
    5
    5
    5
    26
    9A
    Martina Macková
    SK Start Praha
    CZE
    10
    0
    8
    5
    23
    9B
    Věra Majerová
    SK Lukostřelba-Libichov,z.s.
    CZE
    11
    10
    0
    8
    29
    10A
    Pavlína Voštová
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    8
    0
    8
    8
    24
    10B
    Kateřina Němcová
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    8
    8
    5
    5
    26