89. mistrovství České republiky dospělých RL v terčové lukostřelbě - 2023
1 / 4
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Masters - Muži - 60m round
22A
R50+M LK ARCUS Plzeň
Výsledky nejsou k dispozici
0
25A
R50+M LK ESKA Cheb
0
38
0
46
0
35
0
26A
R50+M Lukostřelba Ostrava
2
50
2
52
2
51
6
28A
R50+M Lukostřelba Kroměříž
0
47
2
47
2
51
0
50
5
(9, 8, 8)
29A
R50+M TJ Spartak Chrást
2
48
0
43
0
44
2
52
4
(9, 8, 7)
30B
R50+M Lukostřelba Prostějov
Výsledky nejsou k dispozici
0
22A
R50+M LK ARCUS Plzeň
2
46
2
52
2
51
6
23A
R50+M Lukostřelba Ostrava
0
42
0
37
0
48
0
25A
R50+M Lukostřelba Kroměříž
2
52
0
42
2
52
2
54
6
26A
R50+M Lukostřelba Prostějov
0
50
2
45
0
49
0
52
2
1A
R50+M LK ARCUS Plzeň
0
37
2
49
2
52
0
40
4
(8, 8, 4)
1B
R50+M Lukostřelba Kroměříž
2
49
0
46
0
50
2
53
5
(9, 10, 8)
2A
R50+M Lukostřelba Ostrava
0
41
0
45
2
45
0
41
2
2B
R50+M Lukostřelba Prostějov
2
43
2
46
0
44
2
45
6
1 / 4
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Masters - Mixed-tým - Team Mix S
19A
LK LK ARCUS Plzeň (R50+X)
2
31
2
36
2
35
6
20A
SK SLAVIA PRAHA (R50+X)
0
22
0
20
0
23
0
22A
Lukostřelba Prostějov (R50+X)
0
25
0
21
2
31
1
31
3
23A
Lukostřelba Kroměříž (R50+X)
2
33
2
29
0
25
1
31
5
25A
SK Bystřice (R50+X)
0
31
2
33
0
24
2
29
4
(9, 5)
26A
SKP Vsetín (R50+X)
2
33
0
24
2
30
0
27
5
(10, 6)
28A
TJ Opava (R50+X)
0
26
0
29
0
25
0
29B
Lukostřelba Ostrava (R50+X)
2
30
2
36
2
37
6
19A
LK LK ARCUS Plzeň (R50+X)
2
35
2
37
2
32
6
20A
Lukostřelba Kroměříž (R50+X)
0
31
0
32
0
31
0
22A
SKP Vsetín (R50+X)
0
30
0
21
0
22
0
23A
Lukostřelba Ostrava (R50+X)
2
35
2
34
2
30
6
1A
LK LK ARCUS Plzeň (R50+X)
0
31
2
29
1
33
1
33
4
(8, 6)
1B
Lukostřelba Ostrava (R50+X)
2
36
0
24
1
33
1
33
5
(8, 9)
2A
Lukostřelba Kroměříž (R50+X)
2
36
2
35
0
33
0
27
5
(9, 8)
2B
SKP Vsetín (R50+X)
0
23
0
23
2
34
2
30
4
(7, 4)
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Seniors - Muži - 70m round
1A
RM Lukostřelba Prostějov
Výsledky nejsou k dispozici
0
4A
RM TJ Opava A
2
43
2
52
2
47
6
5A
RM 1.LK Plzeň 1935 B
0
34
0
42
0
37
0
7A
RM Lukostřelba Olomouc A
2
37
2
49
2
45
6
8A
RM TJ Spartak Chrást
0
32
0
48
0
42
0
10A
RM LK ESKA Cheb B
0
29
0
30
0
39
0
11A
RM LK ESKA Cheb A
2
47
2
50
2
48
6
13A
RM 1.LK Plzeň 1935 A
2
53
2
54
2
51
6
14A
RM TJ Opava B
0
22
0
43
0
45
0
16A
RM TJ Start Brno B
0
36
0
35
2
41
1
48
3
17A
RM LK Znojmo
2
45
2
45
0
40
1
48
5
19A
RM TJ Start Brno A
0
43
2
46
0
49
0
39
2
20A
RM Lukostřelba Olomouc B
2
44
0
38
2
50
2
48
6
2A
RM SK Start Praha
Výsledky nejsou k dispozici
0
1A
RM Lukostřelba Prostějov
2
51
2
51
2
52
6
2A
RM TJ Opava A
0
47
0
41
0
42
0
4A
RM Lukostřelba Olomouc A
0
41
2
52
2
51
0
48
5
(9, 8, 8)
5A
RM LK ESKA Cheb A
2
49
0
50
0
48
2
53
4
(9, 8, 8)
7A
RM 1.LK Plzeň 1935 A
2
51
0
51
2
48
0
45
5
(10, 9, 8)
8A
RM LK Znojmo
0
34
2
54
0
42
2
55
4
(9, 9, 8)
10A
RM Lukostřelba Olomouc B
2
51
0
46
0
50
0
42
2
11A
RM SK Start Praha
0
50
2
51
2
53
2
52
6
1A
RM Lukostřelba Prostějov
2
54
2
53
2
51
6
2A
RM Lukostřelba Olomouc A
0
45
0
49
0
49
0
4A
RM 1.LK Plzeň 1935 A
0
49
2
55
0
56
2
54
5
(10, 9, 8)
5A
RM SK Start Praha
2
52
0
52
2
57
0
52
4
(9, 9, 6)
1A
RM Lukostřelba Prostějov
2
55
0
50
2
55
1
52
5
1B
RM 1.LK Plzeň 1935 A
0
50
2
51
0
50
1
52
3
2A
RM Lukostřelba Olomouc A
0
40
0
45
0
45
0
2B
RM SK Start Praha
2
51
2
52
2
50
6
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Seniors - Ženy - 70m round
13A
RW LK ARCUS Plzeň
0
47
0
49
2
52
2
49
4
(9, 8, 5)
14A
RW LK ESKA Cheb
2
51
2
50
0
48
0
47
5
(9, 8, 6)
16A
RW 1.LK Plzeň 1935
2
46
0
40
2
50
0
42
5
(9, 8, 7)
17A
RW LK Votice
0
45
2
44
0
45
2
45
4
(7, 6, 6)
1A
RW LK ESKA Cheb
0
46
0
44
2
52
0
45
2
1B
RW 1.LK Plzeň 1935
2
50
2
53
0
48
2
46
6
2A
RW LK ARCUS Plzeň
2
50
2
48
0
40
2
49
6
2B
RW LK Votice
0
46
0
46
2
42
0
46
2
1 / 4
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Seniors - Mixed-tým - Team Mix S
1A
SK Start Praha (RX)
2
39
2
33
2
35
6
2A
LK Znojmo (RX)
0
33
0
23
0
32
0
4A
LK ESKA Cheb (RX)
1
35
2
30
2
39
5
5A
Lukostřelba Prostějov (RX)
1
35
0
27
0
36
1
7A
LK LK ARCUS Plzeň (RX)
1
32
2
35
2
35
5
8A
LK Votice (RX)
1
32
0
31
0
32
1
10A
TJ Opava (RX)
2
35
0
28
0
33
2
37
4
(9, 6)
11A
1. LK Plzeň 1935 (RX)
0
34
2
35
2
34
0
34
5
(9, 8)
1A
SK Start Praha (RX)
0
34
2
29
2
39
1
33
5
2A
LK ESKA Cheb (RX)
2
35
0
25
0
27
1
33
3
4A
LK LK ARCUS Plzeň (RX)
0
36
2
35
2
35
2
38
6
5A
1. LK Plzeň 1935 (RX)
2
38
0
34
0
32
0
37
2
1A
SK Start Praha (RX)
1
34
2
33
0
33
0
29
3
1B
LK LK ARCUS Plzeň (RX)
1
34
0
29
2
35
2
34
5
2A
LK ESKA Cheb (RX)
1
30
2
31
0
30
2
33
5
2B
1. LK Plzeň 1935 (RX)
1
30
0
29
2
37
0
32
3