30. mistrovství ČR žactva v halové lukostřelbě
FINAL
1 / 2
Indoor - Barebow - Cub - Muži - 18m round
13A
BU15M SK Lapačka Šenov
2
43
2
40
0
41
2
51
6
13B
BU15M Lukostřelba Klecany
0
39
0
39
2
42
0
27
2
1 / 2
FINAL
Indoor - Barebow - Bowman - Muži - 18m round
25A
BU13W LO TJ Jiskra Humpolec
2
39
2
47
2
49
6
26A
BU13M LO TJ Jiskra Humpolec
0
28
0
38
0
36
0
29A
BU13M Lukostřelba Klecany
0
39
0
41
0
38
0
30A
BU13M MKM Odolena Voda
2
44
2
44
2
46
6
25A
BU13W LO TJ Jiskra Humpolec
1
43
0
42
2
54
2
45
5
25B
BU13M MKM Odolena Voda
1
43
2
43
0
42
0
41
3
26A
BU13M LO TJ Jiskra Humpolec
0
29
0
31
2
43
0
30
2
26B
BU13M Lukostřelba Klecany
2
37
2
40
0
39
2
35
6
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Cub - Muži - 18m round
1A
RU15M TJ Start Brno
2
56
0
47
2
51
2
52
6
2A
RU15M 1.LK Plzeň 1935
0
50
2
49
0
49
0
47
2
5A
RU15M LK ARCUS Plzeň
0
44
0
45
0
47
0
6A
RU15M Lukostřelba Ostrava A
2
52
2
51
2
54
6
9A
RU15M Lukostřelba Prostějov
2
49
2
49
2
56
6
10A
RU15M Lukostřelba Kroměříž
0
47
0
44
0
51
0
13A
RU15M LK Votice
0
43
0
43
0
53
0
14A
RU15M Lukostřelba Ostrava B
2
50
2
48
2
54
6
1A
RU15M TJ Start Brno
1
49
0
46
0
45
1
2A
RU15M Lukostřelba Ostrava A
1
49
2
54
2
52
5
5A
RU15M Lukostřelba Prostějov
2
51
2
49
0
55
0
50
4
(10, 9, 8)
6A
RU15M Lukostřelba Ostrava B
0
48
0
47
2
56
2
51
5
(10, 9, 9)
5A
RU15M Lukostřelba Ostrava A
0
49
2
50
1
49
0
52
3
5B
RU15M Lukostřelba Ostrava B
2
50
0
47
1
49
2
56
5
6A
RU15M TJ Start Brno
0
46
2
53
2
51
2
54
6
6B
RU15M Lukostřelba Prostějov
2
53
0
51
0
49
0
53
2
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Cub - Ženy - 18m round
1A
RU15W SK Start Praha
2
48
2
51
0
48
2
54
6
2A
RU15W JIM Archery club Kyšice
0
46
0
49
2
49
0
50
2
5A
RU15W LK Votice
2
54
0
50
0
51
0
48
2
6A
RU15W Lukostřelba Prostějov
0
51
2
52
2
52
2
52
6
9A
RU15W Lukostřelba Olomouc
2
56
2
53
2
48
6
10A
RU15W LK Znojmo
0
44
0
50
0
47
0
13A
RU15W LO TJ Opava
0
41
0
40
2
53
0
49
2
14A
RU15W Lukostřelba Kroměříž
2
57
2
51
0
47
2
55
6
9A
RU15W SK Start Praha
2
58
2
50
0
54
2
52
6
10A
RU15W Lukostřelba Prostějov
0
50
0
38
2
55
0
51
2
13A
RU15W Lukostřelba Olomouc
0
54
0
52
0
51
0
14A
RU15W Lukostřelba Kroměříž
2
56
2
56
2
54
6
9A
RU15W SK Start Praha
2
51
0
50
2
52
2
54
6
9B
RU15W Lukostřelba Kroměříž
0
50
2
53
0
49
0
53
2
10A
RU15W Lukostřelba Prostějov
0
53
2
54
2
51
0
43
4
(9, 7, 6)
10B
RU15W Lukostřelba Olomouc
2
54
0
53
0
49
2
51
5
(10, 9, 8)
1 / 4
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Bowman - Muži - 18m round
17A
RU13M JIM Archery club Kyšice
0
50
2
47
2
48
2
49
6
18A
RU13M MKM Odolena Voda
2
52
0
46
0
44
0
37
2
21A
RU13M Lukostřelba Ostrava
0
49
0
50
2
51
0
48
2
22A
RU13M 1.LK Plzeň 1935
2
52
2
51
0
45
2
50
6
25A
RU13M TJ Sokol Šanov
1
50
2
49
0
46
0
48
3
26A
RU13M LK Druztová
1
50
0
43
2
51
2
55
5
29A
RU13M LK ARCUS Plzeň
0
42
0
42
0
49
0
30A
RU13M LK Votice
2
46
2
50
2
53
6
17A
RU13M JIM Archery club Kyšice
0
49
2
53
0
52
2
44
5
18A
RU13M 1.LK Plzeň 1935
2
52
0
49
2
55
0
43
4
(9, 9, 9)
19A
RU13M LK Druztová
0
43
2
49
2
52
0
42
5
(9, 9, 9)
20A
RU13M LK Votice
2
54
0
48
0
48
2
51
4
(10, 9, 7)
17A
RU13M JIM Archery club Kyšice
2
48
2
53
2
47
6
17B
RU13M LK Druztová
0
47
0
48
0
40
0
18A
RU13M 1.LK Plzeň 1935
0
47
0
46
2
55
0
49
2
18B
RU13M LK Votice
2
53
2
51
0
52
2
53
6
1 / 2
FINAL
Indoor - Recurve - Bowman - Ženy - 18m round
17A
RU13W Lukostřelba Kroměříž A
Výsledky nejsou k dispozici
0
21A
RU13W TJ Sokol Šanov
2
42
2
46
2
41
6
22A
RU13W LK Votice
0
38
0
44
0
36
0
21A
RU13W Lukostřelba Kroměříž A
2
52
2
54
2
50
6
21B
RU13W TJ Sokol Šanov
0
36
0
42
0
31
0
22A
RU13W LK Votice
Výsledky nejsou k dispozici
0