30. mistrovství České republiky žactva v terčové lukostřelbě 2021 - reflexní luk
1 / 4
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Bowman - Muži - WA 720 30m 20m
3A
Lukostřelba Ostrava "A" (U13M)
2
54
2
51
0
48
2
55
6
4A
Lukostřelba Ostrava "B" (U13M)
0
50
0
46
2
52
0
52
2
6A
LK Votice "B" (U13M)
2
52
0
51
0
49
0
46
2
7A
SK Bystřice (U13M)
0
49
2
52
2
52
2
49
6
9A
LK ARCUS Plzeň (U13M)
0
45
2
51
2
50
0
46
4
(8, 8, 8)
10A
Lukostřelba Prostějov (U13M)
2
47
0
48
0
46
2
49
5
(9, 9, 6)
12A
TJ Sokol Šanov (U13M)
0
41
0
49
0
43
0
13A
LK Votice "A" (U13M)
2
50
2
54
2
51
6
3A
Lukostřelba Ostrava "A" (U13M)
0
48
2
50
2
57
0
51
5
(X, 10, 9)
3B
SK Bystřice (U13M)
2
50
0
49
0
54
2
54
4
(8, 7, 7)
6A
Lukostřelba Prostějov (U13M)
2
50
2
50
2
43
6
6B
LK Votice "A" (U13M)
0
39
0
43
0
38
0
3A
Lukostřelba Ostrava "A" (U13M)
2
54
1
48
2
57
5
3B
Lukostřelba Prostějov (U13M)
0
47
1
48
0
54
1
6A
SK Bystřice (U13M)
2
49
2
54
2
52
6
6B
LK Votice "A" (U13M)
0
39
0
49
0
38
0
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Bowman - Ženy - WA 720 30m 20m
9A
Lukostřelba Kroměříž "A" (U13W)
2
49
2
48
2
44
6
9B
Lukostřelba Kroměříž "B" (U13W)
0
38
0
29
0
15
0
12A
Lukostřelba Ostrava (U13W)
0
48
0
45
2
52
0
42
2
12B
JIM archery club Kyšice (U13W)
2
50
2
50
0
50
2
55
6
9A
Lukostřelba Kroměříž "A" (U13W)
0
47
2
43
0
39
2
47
4
(10, 7, 6)
9B
JIM archery club Kyšice (U13W)
2
49
0
38
2
48
0
44
5
(9, 8, 7)
12A
Lukostřelba Kroměříž "B" (U13W)
0
35
0
32
0
30
0
12B
Lukostřelba Ostrava (U13W)
2
50
2
47
2
47
6
1 / 4
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Bowman - Mixed-tým - Team Mix S
3A
LK Votice (U13X)
2
34
2
36
2
36
6
4A
LK ESKA Cheb (U13X)
0
29
0
31
0
32
0
6A
Lukostřelba Ostrava (U13X)
0
32
0
31
0
33
0
7A
SK Bystřice (U13X)
2
35
2
32
2
34
6
9A
LK ARCUS Plzeň (U13X)
2
35
1
33
2
37
5
10A
Lukostřelba Prostějov (U13X)
0
32
1
33
0
34
1
12A
TJ Sokol Šanov (U13X)
0
31
0
31
0
28
0
13A
Lukostřelba Kroměříž (U13X)
2
34
2
36
2
36
6
3A
LK Votice (U13X)
2
37
2
39
1
36
5
3B
SK Bystřice (U13X)
0
35
0
34
1
36
1
6A
LK ARCUS Plzeň (U13X)
0
36
2
35
0
37
1
34
3
6B
Lukostřelba Kroměříž (U13X)
2
37
0
31
2
39
1
34
5
3A
LK Votice (U13X)
2
35
2
34
2
36
6
3B
Lukostřelba Kroměříž (U13X)
0
34
0
32
0
35
0
6A
SK Bystřice (U13X)
2
32
0
33
2
37
0
33
5
(10, 8)
6B
LK ARCUS Plzeň (U13X)
0
30
2
35
0
33
2
34
4
(9, 9)
1 / 4
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Cub - Muži - WA 720 40m 30m
18A
MKM Odolena Voda (U15M)
2
51
2
53
2
51
6
19A
Lukostřelba Prostějov (U15M)
0
43
0
47
0
42
0
21A
SK Bystřice (U15M)
0
49
0
49
0
30
0
22A
Lukostřelba Ostrava (U15M)
2
50
2
52
2
55
6
24A
LK CERE (U15M)
0
44
2
52
0
47
2
53
5
(10, 9, 8)
25A
TJ Sokol Kostelec na Hané (U15M)
2
50
0
44
2
52
0
42
4
(9, 9, 9)
27A
LK Votice (U15M)
0
40
0
41
0
45
0
28A
LK Znojmo (U15M)
2
52
2
50
2
52
6
18A
MKM Odolena Voda (U15M)
2
49
0
50
0
49
1
46
3
18B
Lukostřelba Ostrava (U15M)
0
47
2
56
2
52
1
46
5
21A
LK CERE (U15M)
2
54
2
52
0
49
0
50
4
(8, 7, 7)
21B
LK Znojmo (U15M)
0
47
0
51
2
54
2
52
5
(10, 8, 7)
18A
Lukostřelba Ostrava (U15M)
2
44
0
48
0
48
2
52
4
(X, 7, 7)
18B
LK Znojmo (U15M)
0
42
2
51
2
56
0
48
5
(9, 9, 8)
21A
MKM Odolena Voda (U15M)
0
49
2
54
2
56
2
51
6
21B
LK CERE (U15M)
2
57
0
50
0
42
0
48
2
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Cub - Ženy - WA 720 40m 30m
24A
LK ARCUS Plzeň (U15W)
2
48
2
52
2
38
6
24B
Lukostřelba Kroměříž (U15W)
0
28
0
42
0
28
0
27A
LK Votice (U15W)
2
51
2
44
2
48
6
27B
Lukostřelba Ostrava (U15W)
0
45
0
38
0
44
0
24A
LK ARCUS Plzeň (U15W)
2
45
1
36
0
40
0
41
3
24B
LK Votice (U15W)
0
39
1
36
2
43
2
42
5
27A
Lukostřelba Kroměříž (U15W)
0
40
2
40
0
46
0
42
2
27B
Lukostřelba Ostrava (U15W)
2
47
0
37
2
48
2
44
6
1 / 4
1 / 2
FINAL
Outdoor - Recurve - Cub - Mixed-tým - Team Mix S
18A
LK CERE (U15X)
2
32
2
33
2
34
6
19A
Lukostřelba Prostějov (U15X)
0
28
0
28
0
30
0
21A
LK Votice (U15X)
2
33
0
31
0
32
0
29
2
22A
Lukostřelba Ostrava (U15X)
0
32
2
32
2
36
2
34
6
24A
MKM Odolena Voda (U15X)
0
30
2
31
0
30
1
26
3
25A
TJ Sokol Kostelec na Hané (U15X)
2
33
0
27
2
31
1
26
5
27A
SK Bystřice (U15X)
0
26
0
32
0
31
0
28A
LK Znojmo (U15X)
2
37
2
34
2
33
6
18A
LK CERE (U15X)
1
36
1
31
0
34
0
35
2
18B
Lukostřelba Ostrava (U15X)
1
36
1
31
2
35
2
38
6
21A
TJ Sokol Kostelec na Hané (U15X)
0
27
0
34
0
29
0
21B
LK Znojmo (U15X)
2
34
2
37
2
30
6
18A
Lukostřelba Ostrava (U15X)
0
33
0
35
2
35
2
35
5
(8, 7)
18B
LK Znojmo (U15X)
2
37
2
39
0
32
0
28
4
(7, 6)
21A
LK CERE (U15X)
0
30
0
28
0
33
0
21B
TJ Sokol Kostelec na Hané (U15X)
2
36
2
39
2
34
6