1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Senioři
    17A
    Michal Heřman
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    27
    2
    22
    6
    17B
    Vladimír Vlček
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    23
    0
    18
    0
    21
    0
    18A
    Zdeněk Haber
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    0
    21
    0
    23
    0
    22
    0
    18B
    Ján Švantner
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    2
    26
    2
    28
    2
    28
    6
    19A
    Štefan Cehelský
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    24
    2
    24
    6
    19B
    Pavel Miženko
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    22
    0
    21
    0
    23
    0
    20A
    Milan Hladil
    SK Start Praha
    CZE
    0
    20B
    Vladislav Ševčák
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    22
    2
    18
    2
    26
    6
    21A
    Robert Reichl st.
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    2
    22
    2
    26
    0
    25
    0
    25
    2
    24
    6
    21B
    Rudolf Bilka
    LK Znojmo
    CZE
    0
    20
    0
    23
    2
    28
    2
    27
    0
    20
    4
    22A
    Ivan Králik
    LK Litvínov
    CZE
    0
    20
    0
    23
    2
    25
    0
    23
    2
    22B
    Pavel Vlček
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    22
    2
    27
    0
    23
    2
    25
    6
    23A
    Jan Toul
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    25
    0
    27
    0
    15
    2
    26
    6
    23B
    Vlastimil Krejčí
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    23
    0
    14
    2
    29
    2
    22
    0
    22
    4
    24A
    Petr Kašprák
    LK Litvínov
    CZE
    0
    22
    0
    16
    0
    24
    0
    24B
    Miroslav Háva
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    2
    27
    2
    23
    2
    25
    6
    17A
    Michal Heřman
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    1
    23
    2
    26
    2
    25
    1
    24
    6
    17B
    Ján Švantner
    LO TJ Sokol Šanov
    CZE
    1
    23
    0
    25
    0
    22
    1
    24
    2
    18A
    Štefan Cehelský
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    27
    0
    21
    0
    22
    0
    25
    2
    18B
    Vladislav Ševčák
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    23
    2
    22
    2
    23
    2
    26
    6
    19A
    Robert Reichl st.
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    2
    27
    2
    25
    0
    26
    2
    26
    6
    19B
    Pavel Vlček
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    26
    0
    20
    2
    27
    0
    24
    2
    20A
    Jan Toul
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    0
    20
    2
    23
    0
    22
    0
    22
    2
    20B
    Miroslav Háva
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    2
    28
    0
    22
    2
    27
    2
    26
    6
    17A
    Michal Heřman
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    23
    2
    24
    2
    27
    0
    23
    2
    28
    6
    18A
    Vladislav Ševčák
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    25
    0
    22
    0
    23
    2
    25
    0
    22
    4
    19A
    Robert Reichl st.
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    2
    23
    0
    23
    0
    22
    0
    23
    2
    20A
    Miroslav Háva
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    0
    22
    2
    26
    2
    27
    2
    27
    6
    1A
    Michal Heřman
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    1
    23
    0
    25
    0
    25
    2
    27
    0
    21
    3
    1B
    Miroslav Háva
    LO TJ Jiskra Humpolec
    CZE
    1
    23
    2
    26
    2
    28
    0
    24
    2
    27
    7
    2A
    Vladislav Ševčák
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    26
    0
    20
    2
    26
    6
    2B
    Robert Reichl st.
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    0
    18
    0
    22
    2
    29
    0
    24
    2
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Seniorky
    21A
    Jana Bednářová
    LK Litvínov
    CZE
    2
    26
    2
    22
    0
    24
    2
    22
    6
    22A
    Hana Chlupsová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    0
    18
    0
    18
    2
    26
    0
    17
    2
    23A
    Alexandra Lerlová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    25
    0
    18
    0
    16
    0
    20
    2
    24A
    Dana Masárová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    9
    2
    23
    2
    20
    2
    27
    6
    1A
    Jana Bednářová
    LK Litvínov
    CZE
    2
    23
    0
    19
    2
    24
    1
    24
    2
    26
    7
    1B
    Dana Masárová
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    22
    2
    22
    0
    19
    1
    24
    0
    14
    3
    2A
    Hana Chlupsová
    SK Bystřice - oddíl lukostřelby
    CZE
    2
    21
    0
    22
    0
    21
    0
    23
    2
    2B
    Alexandra Lerlová
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    0
    19
    2
    24
    2
    22
    2
    25
    6
    1 / 32
    1 / 16
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Muži
    1A
    Erik Ebermann
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    2A
    Michal Keicher
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    0
    24
    0
    16
    1
    27
    2
    21
    1
    24
    4
    2B
    Milan Šustr
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    26
    2
    24
    1
    27
    0
    18
    1
    24
    6
    3A
    Adam Východský
    LK Rokycany
    CZE
    2
    24
    2
    24
    2
    26
    6
    3B
    Zdeněk Vokůrka
    LK Jihočeská Titěva
    CZE
    0
    12
    0
    15
    0
    20
    0
    4A
    Ladislav Gilík
    LO TJ Opava
    CZE
    1
    22
    0
    18
    2
    26
    2
    24
    0
    13
    5
    (8)
    4B
    Kamil Kovář
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    1
    22
    2
    25
    0
    23
    0
    22
    2
    28
    6
    (8)
    5A
    Jiří Herák
    LO TJ Opava
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    6A
    Martin Novák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    25
    0
    24
    2
    27
    2
    25
    6
    6B
    Petr Polanský
    LO TJ SPARTAK Chrást
    CZE
    0
    21
    2
    25
    0
    25
    0
    23
    2
    7A
    Michael Pohl
    Patriot Brno
    CZE
    2
    25
    2
    23
    2
    25
    6
    7B
    Jiří Salajka
    Patriot Brno
    CZE
    0
    24
    0
    22
    0
    23
    0
    8B
    Vít Vejražka
    LK ESKA Cheb
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    9A
    Radek Beránek
    SK Start Praha
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    10A
    Nikola Tadial
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    2
    26
    1
    23
    0
    18
    0
    20
    2
    23
    6
    (9)
    10B
    Tomáš Bouda
    LK ESKA Cheb
    CZE
    0
    23
    1
    23
    2
    25
    2
    30
    0
    20
    5
    (6)
    11A
    Martin Daňo
    MKM Odolena Voda, z.s.
    CZE
    0
    18
    2
    26
    2
    23
    0
    19
    2
    26
    6
    11B
    Pavel Habásko
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    25
    0
    24
    0
    21
    2
    23
    0
    17
    4
    12A
    Petr Lichnovský
    LO TJ Opava
    CZE
    2
    28
    0
    10
    2
    28
    0
    10
    4
    12B
    Tomáš Beneš
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    0
    24
    2
    24
    0
    26
    2
    21
    4
    13A
    Martin Ondra
    LO TJ Start Brno
    CZE
    2
    28
    2
    24
    2
    22
    6
    13B
    Roman Mandrla
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    24
    0
    17
    0
    19
    0
    14A
    Richard Kula
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    16
    0
    10
    0
    20
    0
    14B
    Josef Podnecký
    LO TJ Start Brno
    CZE
    2
    25
    2
    15
    2
    22
    6
    15A
    Karel Pejčoch
    Patriot Brno
    CZE
    2
    22
    2
    22
    2
    23
    6
    15B
    Petr Prašivka
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    19
    0
    19
    0
    22
    0
    16B
    Martin Hámor
    LK ESKA Cheb
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    17A
    Jaromír Termer
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    18A
    Marcel Slavík
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    25
    1
    22
    0
    24
    2
    26
    7
    18B
    Patrik Dimov
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    22
    0
    19
    1
    22
    2
    27
    0
    21
    3
    19A
    František Hajduk
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    26
    0
    25
    2
    24
    2
    26
    6
    19B
    Pavel Smažík ml.
    LK ESKA Cheb
    CZE
    0
    13
    2
    29
    0
    14
    0
    22
    2
    20A
    Roman Vítek
    LO TJ Opava
    CZE
    2
    25
    0
    18
    0
    23
    0
    7
    2
    20B
    Jan Vožech
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    24
    2
    25
    2
    28
    2
    24
    6
    21A
    Martin Chaloupský
    SK Nové Město nad Metují
    CZE
    2
    26
    2
    26
    2
    26
    6
    21B
    Jakub Grepl
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    0
    15
    0
    15
    0
    13
    0
    22A
    Vojtěch Škořepa
    SK Start Praha
    CZE
    1
    24
    0
    16
    0
    25
    0
    18
    1
    22B
    Jiří Buňata
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    1
    24
    2
    24
    2
    27
    2
    23
    7
    23A
    Jakub Bešta
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    22
    2
    23
    1
    25
    2
    24
    0
    25
    6
    (9)
    23B
    Tomáš Belinger
    LK Litvínov
    CZE
    2
    23
    0
    14
    1
    25
    0
    23
    2
    26
    5
    (5)
    24B
    Karel Neuwirth
    LK Znojmo
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    25A
    Gergo Deak
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    26A
    Martin Kronďák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    1
    23
    0
    15
    0
    20
    0
    22
    1
    26B
    Jakub Laciga
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    1
    23
    2
    22
    2
    24
    2
    23
    7
    27A
    Marek Janout
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    21
    2
    25
    1
    24
    0
    21
    2
    22
    6
    (9)
    27B
    Filip Hoška
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    24
    0
    14
    1
    24
    2
    25
    0
    21
    5
    (5)
    28A
    Tomáš Prašivka
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    21
    0
    22
    0
    17
    0
    28B
    Tadeáš Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    24
    2
    28
    2
    27
    6
    29A
    Ondřej Kníže
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    23
    2
    28
    6
    29B
    David Bárta
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    22
    0
    21
    0
    26
    0
    30A
    Petr Zdráhal
    SK Start Praha
    CZE
    0
    23
    0
    20
    2
    28
    2
    25
    0
    25
    4
    30B
    Pavel Stejskal
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    27
    2
    27
    0
    23
    0
    23
    2
    28
    6
    31A
    Jakub Ingr
    TJ Sokol Vlkoš
    CZE
    0
    21
    2
    22
    0
    19
    0
    21
    2
    31B
    Martin Kotík
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    24
    0
    18
    2
    21
    2
    24
    6
    32B
    Michal Hlahůlek
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    1A
    Erik Ebermann
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    25
    2
    28
    2
    28
    6
    1B
    Milan Šustr
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    22
    0
    15
    0
    24
    0
    2A
    Adam Východský
    LK Rokycany
    CZE
    2
    22
    0
    21
    0
    25
    2
    28
    0
    25
    4
    2B
    Kamil Kovář
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    21
    2
    26
    2
    27
    0
    26
    2
    26
    6
    3A
    Jiří Herák
    LO TJ Opava
    CZE
    0
    22
    0
    25
    2
    27
    2
    28
    0
    24
    4
    3B
    Martin Novák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    25
    2
    26
    0
    20
    0
    21
    2
    26
    6
    4A
    Michael Pohl
    Patriot Brno
    CZE
    0
    22
    0
    23
    2
    25
    1
    26
    2
    27
    6
    (9)
    4B
    Vít Vejražka
    LK ESKA Cheb
    CZE
    2
    24
    2
    24
    0
    23
    1
    26
    0
    25
    5
    (6)
    5A
    Radek Beránek
    SK Start Praha
    CZE
    1
    24
    2
    25
    2
    29
    2
    28
    7
    5B
    Nikola Tadial
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    1
    24
    0
    23
    0
    26
    0
    26
    1
    6A
    Martin Daňo
    MKM Odolena Voda, z.s.
    CZE
    2
    25
    2
    24
    2
    28
    6
    6B
    Tomáš Beneš
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    0
    22
    0
    21
    0
    23
    0
    7A
    Martin Ondra
    LO TJ Start Brno
    CZE
    2
    25
    2
    27
    2
    26
    6
    7B
    Josef Podnecký
    LO TJ Start Brno
    CZE
    0
    24
    0
    23
    0
    23
    0
    8A
    Karel Pejčoch
    Patriot Brno
    CZE
    1
    25
    0
    25
    1
    26
    2
    23
    0
    17
    4
    8B
    Martin Hámor
    LK ESKA Cheb
    CZE
    1
    25
    2
    28
    1
    26
    0
    21
    2
    27
    6
    9A
    Jaromír Termer
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    1
    25
    2
    30
    2
    26
    2
    27
    7
    9B
    Marcel Slavík
    Lukostřelba Ostrava Mariánské Hory, z.s.
    CZE
    1
    25
    0
    27
    0
    23
    0
    21
    1
    10A
    František Hajduk
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    27
    1
    24
    0
    26
    2
    29
    2
    25
    6
    (10)
    10B
    Jan Vožech
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    29
    1
    24
    2
    29
    0
    27
    0
    24
    5
    (9)
    11A
    Martin Chaloupský
    SK Nové Město nad Metují
    CZE
    0
    26
    2
    25
    2
    25
    0
    22
    0
    22
    4
    11B
    Jiří Buňata
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    27
    0
    24
    0
    19
    2
    26
    2
    27
    6
    12A
    Jakub Bešta
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    19
    0
    24
    0
    22
    0
    12B
    Karel Neuwirth
    LK Znojmo
    CZE
    2
    27
    2
    26
    2
    27
    6
    13A
    Gergo Deak
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    2
    28
    2
    26
    2
    26
    6
    13B
    Jakub Laciga
    SK SLAVIA PRAHA LUKOSTŘELBA, z.s.
    CZE
    0
    27
    0
    24
    0
    16
    0
    14A
    Marek Janout
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    22
    0
    21
    2
    27
    2
    26
    0
    22
    4
    14B
    Tadeáš Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    26
    2
    24
    0
    24
    0
    20
    2
    24
    6
    15A
    Ondřej Kníže
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    1
    25
    0
    20
    2
    22
    2
    26
    2
    26
    7
    15B
    Pavel Stejskal
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    1
    25
    2
    24
    0
    20
    0
    22
    0
    23
    3
    16A
    Martin Kotík
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    22
    0
    23
    2
    27
    0
    23
    2
    16B
    Michal Hlahůlek
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    26
    2
    27
    0
    26
    2
    27
    6
    1A
    Erik Ebermann
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    1
    28
    2
    27
    1
    28
    1
    27
    2
    27
    7
    1B
    Kamil Kovář
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    1
    28
    0
    20
    1
    28
    1
    27
    0
    24
    3
    2A
    Martin Novák
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    24
    0
    20
    2
    25
    0
    23
    2
    2B
    Michael Pohl
    Patriot Brno
    CZE
    2
    25
    2
    27
    0
    22
    2
    24
    6
    3A
    Radek Beránek
    SK Start Praha
    CZE
    2
    27
    1
    28
    2
    28
    2
    28
    7
    3B
    Martin Daňo
    MKM Odolena Voda, z.s.
    CZE
    0
    22
    1
    28
    0
    18
    0
    23
    1
    4A
    Martin Ondra
    LO TJ Start Brno
    CZE
    2
    26
    2
    26
    0
    24
    2
    27
    6
    4B
    Martin Hámor
    LK ESKA Cheb
    CZE
    0
    24
    0
    23
    2
    28
    0
    25
    2
    5A
    Jaromír Termer
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    27
    1
    25
    2
    27
    0
    24
    2
    28
    7
    5B
    František Hajduk
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    26
    1
    25
    0
    24
    2
    28
    0
    23
    3
    6A
    Jiří Buňata
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    25
    0
    26
    2
    25
    1
    28
    0
    22
    3
    6B
    Karel Neuwirth
    LK Znojmo
    CZE
    2
    29
    2
    28
    0
    24
    1
    28
    2
    23
    7
    7A
    Gergo Deak
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    1
    25
    0
    22
    0
    25
    0
    24
    1
    7B
    Tadeáš Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    1
    25
    2
    23
    2
    27
    2
    28
    7
    8A
    Ondřej Kníže
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    27
    0
    25
    1
    23
    0
    26
    1
    8B
    Michal Hlahůlek
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    2
    28
    2
    27
    1
    23
    2
    29
    7
    1A
    Erik Ebermann
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    25
    2
    29
    2
    27
    6
    1B
    Michael Pohl
    Patriot Brno
    CZE
    0
    16
    0
    26
    0
    22
    0
    2A
    Radek Beránek
    SK Start Praha
    CZE
    2
    27
    0
    24
    1
    25
    2
    28
    2
    27
    7
    2B
    Martin Ondra
    LO TJ Start Brno
    CZE
    0
    26
    2
    27
    1
    25
    0
    26
    0
    26
    3
    3A
    Jaromír Termer
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    1
    26
    2
    28
    0
    25
    1
    26
    2
    28
    6
    3B
    Karel Neuwirth
    LK Znojmo
    CZE
    1
    26
    0
    25
    2
    27
    1
    26
    0
    26
    4
    4A
    Tadeáš Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    26
    2
    27
    0
    25
    2
    27
    6
    4B
    Michal Hlahůlek
    Lukostřelba Prostějov, z.s
    CZE
    0
    25
    0
    26
    2
    26
    0
    24
    2
    1A
    Erik Ebermann
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    29
    0
    26
    2
    28
    2
    27
    6
    2A
    Radek Beránek
    SK Start Praha
    CZE
    0
    26
    2
    27
    0
    27
    0
    26
    2
    3A
    Jaromír Termer
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    25
    0
    18
    2
    26
    2
    26
    6
    4A
    Tadeáš Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    24
    2
    25
    0
    19
    0
    22
    2
    1A
    Erik Ebermann
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    24
    1
    26
    2
    28
    2
    28
    2
    29
    7
    1B
    Jaromír Termer
    TJ Sokol Praha Vršovice
    CZE
    2
    25
    1
    26
    0
    26
    0
    27
    0
    26
    3
    2A
    Radek Beránek
    SK Start Praha
    CZE
    2
    28
    0
    19
    0
    22
    0
    25
    2
    2B
    Tadeáš Kalvas
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    24
    2
    25
    2
    23
    2
    28
    6
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Reflexní luk Ženy
    9A
    Marie Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    30
    2
    24
    2
    26
    6
    9B
    Silvie Bouřilová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    25
    0
    17
    0
    19
    0
    10A
    Michaela Eisenreichová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    19
    2
    23
    1
    19
    0
    21
    0
    22
    3
    10B
    Monika Březinová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    23
    0
    18
    1
    19
    2
    26
    2
    27
    7
    11A
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    20
    0
    25
    2
    25
    2
    19
    2
    25
    6
    11B
    Tereza Brandová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    28
    2
    27
    0
    3
    0
    18
    0
    18
    4
    12A
    Aneta Bolehovská
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    20
    0
    18
    0
    23
    0
    23
    2
    12B
    Klára Nechutná
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    16
    2
    24
    2
    25
    2
    26
    6
    13A
    Eva Aisbrychová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    24
    2
    23
    2
    25
    1
    25
    2
    18
    7
    13B
    Lucie Kronďáková
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    25
    0
    17
    0
    21
    1
    25
    0
    17
    3
    14A
    Eliška Honzíková
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    24
    1
    18
    1
    21
    0
    14
    2
    21
    6
    14B
    Jana Cimická
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    21
    1
    18
    1
    21
    2
    22
    0
    18
    4
    15A
    Markéta Sidková
    CZE
    2
    25
    2
    20
    0
    25
    2
    22
    6
    15B
    Eliška Beránková
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    11
    0
    18
    2
    27
    0
    21
    2
    16A
    Kateřina Vrchovecká
    Patriot Brno
    CZE
    0
    23
    0
    21
    0
    18
    0
    16B
    Jindřiška Vaněčková
    SK Start Praha
    CZE
    2
    25
    2
    25
    2
    25
    6
    9A
    Marie Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    26
    2
    27
    0
    17
    2
    28
    6
    9B
    Monika Březinová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    24
    0
    22
    2
    24
    0
    20
    2
    10A
    Johana Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    0
    22
    2
    15
    0
    14
    0
    20
    2
    10B
    Klára Nechutná
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    23
    0
    12
    2
    26
    2
    24
    6
    11A
    Eva Aisbrychová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    24
    0
    17
    2
    26
    2
    23
    2
    21
    6
    11B
    Eliška Honzíková
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    2
    25
    2
    24
    0
    22
    0
    11
    0
    20
    4
    12A
    Markéta Sidková
    CZE
    1
    24
    0
    20
    0
    24
    2
    27
    0
    22
    3
    12B
    Jindřiška Vaněčková
    SK Start Praha
    CZE
    1
    24
    2
    25
    2
    27
    0
    23
    2
    28
    7
    9A
    Marie Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    2
    27
    2
    29
    2
    26
    6
    10A
    Klára Nechutná
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    24
    0
    22
    0
    23
    0
    11A
    Eva Aisbrychová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    0
    23
    0
    22
    0
    23
    0
    12A
    Jindřiška Vaněčková
    SK Start Praha
    CZE
    2
    27
    2
    23
    2
    28
    6
    1A
    Marie Horáčková
    LK ARCUS Plzeň, z.s.
    CZE
    1
    24
    2
    28
    0
    25
    2
    28
    0
    26
    6
    (9)
    1B
    Jindřiška Vaněčková
    SK Start Praha
    CZE
    1
    24
    0
    24
    2
    26
    0
    21
    2
    27
    5
    (7)
    2A
    Klára Nechutná
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    0
    22
    2
    28
    2
    24
    0
    19
    0
    16
    4
    2B
    Eva Aisbrychová
    LK Votice, z.s.
    CZE
    2
    27
    0
    25
    0
    21
    2
    27
    2
    22
    6
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Kladkový luk Senioři
    29A
    Osvald Celman
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    53
    30A
    Svatopluk Tšpon
    Patriot Brno
    CZE
    22
    23
    26
    26
    25
    122
    30B
    Jiří Sedláček
    SK Nové Město nad Metují
    CZE
    26
    21
    26
    30
    27
    130
    31A
    Ladislav Krumpolec
    SK Start Praha
    CZE
    26
    28
    26
    27
    25
    132
    31B
    Pavel Pícha
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    23
    26
    29
    27
    24
    129
    32A
    Vladimír Veselý
    SK RAPID Praha
    CZE
    26
    27
    24
    26
    28
    131
    32B
    Miroslav Dušek
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    28
    26
    27
    27
    25
    133
    29A
    Osvald Celman
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    29
    24
    28
    27
    28
    136
    30A
    Jiří Sedláček
    SK Nové Město nad Metují
    CZE
    28
    24
    24
    26
    29
    131
    31A
    Ladislav Krumpolec
    SK Start Praha
    CZE
    24
    29
    29
    24
    25
    131
    32A
    Miroslav Dušek
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    28
    17
    29
    8
    25
    107
    1A
    Osvald Celman
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    25
    29
    26
    25
    28
    133
    1B
    Ladislav Krumpolec
    SK Start Praha
    CZE
    26
    15
    27
    27
    26
    121
    2A
    Jiří Sedláček
    SK Nové Město nad Metují
    CZE
    23
    27
    22
    25
    28
    125
    (8)
    2B
    Miroslav Dušek
    JIM Archery club Kyšice
    CZE
    24
    26
    25
    24
    26
    125
    (9)
    1 / 8
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Kladkový luk Muži
    33A
    Vladimír Brada
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    27
    34A
    Pavel Pěnčík
    TJ Sokol Vlkoš
    CZE
    30
    28
    28
    30
    28
    144
    34B
    Oskar Kišš
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    26
    27
    28
    26
    25
    132
    35A
    Michal Sivák
    Patriot Brno
    CZE
    28
    29
    27
    28
    28
    140
    35B
    Tomáš Vrzal
    SK Nové Město nad Metují
    CZE
    26
    28
    27
    26
    25
    132
    36A
    Karel Davídek
    TJ Halma Plzeň
    CZE
    23
    26
    25
    29
    25
    128
    36B
    Pavel Zaoral
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    27
    27
    29
    29
    30
    142
    37A
    Filip Reitmeier
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    28
    30
    29
    28
    27
    142
    37B
    Pavel Souček
    Patriot Brno
    CZE
    22
    23
    23
    23
    25
    116
    38A
    Martin Dufek
    Lukostřelba Klecany, z.s.
    CZE
    28
    24
    28
    26
    26
    132
    38B
    Zdeněk Mejzlík
    Patriot Brno
    CZE
    29
    29
    29
    25
    29
    141
    39A
    Jakub Ečer
    Lukostřelba Klecany, z.s.
    CZE
    19
    26
    27
    28
    29
    129
    39B
    Ondřej Peroutka
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    28
    28
    29
    26
    29
    140
    40B
    Martin Vaněk
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    Výsledky nejsou k dispozici
    0
    33A
    Vladimír Brada
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    27
    28
    28
    28
    29
    140
    33B
    Pavel Pěnčík
    TJ Sokol Vlkoš
    CZE
    30
    28
    30
    28
    28
    144
    34A
    Michal Sivák
    Patriot Brno
    CZE
    27
    28
    24
    27
    29
    135
    34B
    Pavel Zaoral
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    27
    27
    27
    28
    30
    139
    35A
    Filip Reitmeier
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    28
    28
    29
    29
    27
    141
    35B
    Zdeněk Mejzlík
    Patriot Brno
    CZE
    28
    27
    26
    28
    28
    137
    36A
    Ondřej Peroutka
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    28
    29
    27
    29
    28
    141
    36B
    Martin Vaněk
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    27
    29
    28
    27
    29
    140
    33A
    Pavel Pěnčík
    TJ Sokol Vlkoš
    CZE
    28
    27
    28
    26
    24
    133
    34A
    Pavel Zaoral
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    27
    29
    28
    27
    29
    140
    35A
    Filip Reitmeier
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    27
    28
    29
    27
    29
    140
    36A
    Ondřej Peroutka
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    26
    26
    27
    28
    29
    136
    1A
    Pavel Zaoral
    Bows club "Chimera" Hradec Králové
    CZE
    30
    27
    27
    25
    28
    137
    1B
    Filip Reitmeier
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    27
    27
    28
    29
    28
    139
    2A
    Pavel Pěnčík
    TJ Sokol Vlkoš
    CZE
    25
    27
    29
    29
    28
    138
    2B
    Ondřej Peroutka
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    27
    28
    25
    28
    27
    135
    1 / 4
    1 / 2
    FINAL
    Kladkový luk Ženy
    25A
    Jana Peroutková
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    25
    29
    27
    26
    29
    136
    25B
    Hana Veselá
    SK RAPID Praha
    CZE
    19
    27
    24
    23
    22
    115
    26A
    Veronika Kalvasová
    1. LK Plzeň 1935
    CZE
    21
    26
    29
    23
    27
    126
    26B
    Šárka Musilová
    CZE
    25
    28
    29
    26
    26
    134
    27A
    Alexandra Oplíštilová
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    27
    28
    27
    26
    28
    136
    27B
    Marcela Blailová
    Lukostřelba Klecany, z.s.
    CZE
    27
    27
    24
    25
    16
    119
    28A
    Lenka Kuncová
    SK Nové Město nad Metují
    CZE
    28
    25
    23
    24
    24
    124
    28B
    Andrea Celmanová
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    16
    25
    24
    27
    26
    118
    25A
    Jana Peroutková
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    24
    27
    29
    27
    25
    132
    26A
    Šárka Musilová
    CZE
    25
    22
    22
    21
    25
    115
    27A
    Alexandra Oplíštilová
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    24
    25
    29
    25
    27
    130
    28A
    Lenka Kuncová
    SK Nové Město nad Metují
    CZE
    29
    27
    24
    24
    23
    127
    1A
    Jana Peroutková
    REXBOW s.r.o.
    CZE
    27
    28
    29
    27
    27
    138
    1B
    Alexandra Oplíštilová
    I. Královský lukostřelecký klub z.s.
    CZE
    26
    27
    29
    24
    24
    130
    2A
    Šárka Musilová
    CZE
    21
    23
    26
    29
    27
    126
    2B
    Lenka Kuncová
    SK Nové Město nad Metují
    CZE
    27
    25
    24
    16
    14
    106