Finále Terčové ligy 2021 - Pohárový závod ČLS 15.8.2021

Střelnice
Czech Republic
sportovní areál SK NMnM, Nové Město nad Metují, Kralovehradecky, Czech Republic
Počet střelců
81

Základní informace

Úroveň
Local Competitions
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 5, 2021

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 70m round
1
Erik Ebermann (29A) Finále terčové ligy
8.96 after 72 327318613 645 645 0
2
8.92 after 72 323319415 642 642 0
3
Daniel Kraváček (30D) Finále terčové ligy
8.81 after 72 318316418 634 634 0
4
Jan Vožech (30B) Finále terčové ligy
8.76 after 72 313318612 631 631 0
5
8.72 after 72 307321412 628 628 0
6
8.71 after 72 316311912 627 627 0
7
8.6 after 72 314305217 619 619 0
8
8.6 after 72 313306313 619 619 0
9
Martin Hámor (34C) Finále terčové ligy
8.6 after 72 30831166 619 619 0
10
Petr Heinrich (32C) Finále terčové ligy
8.57 after 72 31130659 617 617 0
11
Tadeáš Kalvas (28A) Finále terčové ligy
8.56 after 72 314302311 616 616 0
12
Vít Vejražka (33C) Finále terčové ligy
8.44 after 72 308300210 608 608 0
13
Matěj Jech (27A) Finále terčové ligy
8.33 after 72 30329739 600 600 0
14
Karel Sedláček (29D) Finále terčové ligy
8.31 after 72 31328576 598 598 0
15
Martin Ondra (31A) Finále terčové ligy
8.25 after 72 305289711 594 594 0
16
Martin Zahradník (27D) Finále terčové ligy
8.22 after 72 30428867 592 592 0
17
Karel Souček (32A) Finále terčové ligy
8.06 after 72 29328717 580 580 0
18
Michael Pohl (28D) Finále terčové ligy
8.01 after 72 28928805 577 577 0
19
7.96 after 72 28928436 573 573 0
20
Martin Chaloupský (34B) Finále terčové ligy
7.93 after 72 288283210 571 571 0
21
7.9 after 72 28328642 569 569 0
22
Michal Prosba (31C) Finále terčové ligy
7.71 after 72 27528016 555 555 0
23
František Hadaš ml. RL (32B) Finále terčové ligy
7.69 after 72 27228226 554 554 0
24
Pavel Habásko (31D) Finále terčové ligy
7.53 after 72 26927324 542 542 0
25
Daniel Vališ (33B) Finále terčové ligy
7.29 after 72 26825713 525 525 0
26
Josef Podnecký (34A) Finále terčové ligy
7.03 after 72 25525103 506 506 0
27
Michal Dufek (33A) Finále terčové ligy
6.93 after 72 26123815 499 499 0
28
Pavel Jurák (33D) Finále terčové ligy
6.88 after 72 24724814 495 495 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 70m round
1
9.14 after 72 3263321216 658 658 0
2
Alex Longová (22B) Finále terčové ligy
8.79 after 72 321312312 633 633 0
3
Jindřiška Vaněčková (22C) Finále terčové ligy
8.68 after 72 307318715 625 625 0
4
8.61 after 72 310310615 620 620 0
5
Klára Nechutná (24A) Finále terčové ligy
7.94 after 72 29427816 572 572 0
6
Iveta Zahrádková (21C) Finále terčové ligy
7.53 after 72 27127113 542 542 0
7
7.46 after 72 27326425 537 537 0
8
Jana Cimická (23A) Finále terčové ligy
7.38 after 72 26726445 531 531 0
9
Eliška Beránková (20A) Finále terčové ligy
7.07 after 72 26124841 509 509 0
10
Tereza Boudová (22A) Finále terčové ligy
6.99 after 72 26523825 503 503 0
11
6.46 after 72 22224300 465 465 0
12
Helena Jeřábková (20C) Finále terčové ligy
5.83 after 72 21120923 420 420 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Junioři - Muži - 70m round
1
8.46 after 72 31029964 609 609 0
2
Jaroslav Slovák (26A) Finále terčové ligy
7.97 after 72 29228263 574 574 0
3
7.51 after 72 27127014 541 541 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Junioři - Ženy - 70m round
1
7.96 after 72 28428919 573 573 0
2
7.94 after 72 29827409 572 572 0
3
7.88 after 72 27129608 567 567 0
4
7.82 after 72 28328044 563 563 0
5
7.82 after 72 28028315 563 563 0
6
Karolína Konečná (21D) Finále terčové ligy
7.72 after 72 28127516 556 556 0
7
Petra Zikmundová RL (24C) Finále terčové ligy
7.61 after 72 28626252 548 548 0
8
7.36 after 72 27125925 530 530 0
9
6.64 after 72 23724102 478 478 0
10
Tereza Mundlová (23C) Finále terčové ligy
5.83 after 72 18123901 420 420 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Kadeti - Muži - 60m round
1
Martin Hámor ml. (16A) Finále terčové ligy
8.75 after 72 31531579 630 630 0
2
Jakub Kopřiva (17D) Finále terčové ligy
8.74 after 72 313316610 629 629 0
3
Šimon Bárta (17C) Finále terčové ligy
8.32 after 72 31228756 599 599 0
4
7.39 after 72 27525713 532 532 0
5
Zdeněk Kužel ml. (16C) Finále terčové ligy
6.82 after 72 25523627 491 491 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 60m round
1
Barbora Brettlová (17A) Finále terčové ligy
8.32 after 72 304295412 599 599 0
2
7.99 after 72 29627906 575 575 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Senioři - Muži - 50m round
1
9.24 after 72 3293361219 665 665 0
2
9.21 after 72 331332824 663 663 0
3
Miroslav Miča (7C) Finále terčové ligy
8.51 after 72 306307413 613 613 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Senioři - Ženy - 50m round
1
8.57 after 72 301316313 617 617 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 50m round
1
Pavel Zaoral (8A) Finále terčové ligy
9.67 after 72 3473491930 696 696 0
2
Martin Vaněk (8B) Finále terčové ligy
9.64 after 72 3503441633 694 694 0
3
9.64 after 72 3483462126 694 694 0
4
Leoš Bartoš (9C) Finále terčové ligy
9.35 after 72 3363371918 673 673 0
5
Zdeněk Mejzlík (6D) Finále terčové ligy
9.35 after 72 3393341221 673 673 0
6
9.31 after 72 3363341024 670 670 0
7
9.29 after 72 3363331620 669 669 0
8
Martin Dufek (12B) Finále terčové ligy
9.14 after 72 3303281219 658 658 0
9
Jakub Ečer (11A) Finále terčové ligy
9.04 after 72 330321614 651 651 0
10
Miroslav Stuchlý (9B) Finále terčové ligy
8.51 after 72 306307610 613 613 0
11
Jaroslav Humpál (10B) Finále terčové ligy
8.36 after 72 29630668 602 602 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Dospělí - Ženy - 50m round
1
9.18 after 72 3353261015 661 661 0
2
8.92 after 72 322320319 642 642 0
3
Šárka Musilová (13C) Finále terčové ligy
8.53 after 72 311303310 614 614 0
4
8.49 after 72 3053061012 611 611 0
5
Lenka Kadetová (10C) Finále terčové ligy
8.36 after 72 289313117 602 602 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Junioři - Ženy - 50m round
1
8.96 after 72 322323512 645 645 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Muži - 70m round
1
1.LK Plzeň 1935 (RM)
1892 / 2160
Erik Ebermann 327318 645/720
Jan Vožech 313318 631/720
Tadeáš Kalvas 314302 616/720
2
Lukostřelba Prostějov (RM)
1870 / 2160
Michal Hlahůlek 323319 642/720
Josef Křesala 313306 619/720
Michael Roba 310299 609/720
3
LK ESKA Cheb (RM)
1844 / 2160
Martin Hámor 308311 619/720
Petr Heinrich 311306 617/720
Vít Vejražka 308300 608/720
4
Lukostřelba Ostrava (RM)
1820 / 2160
Adam Li 307321 628/720
David Jaroch 314305 619/720
Marcel Slavík 289284 573/720
5
Patriot Brno (RM)
1809 / 2160
Daniel Kraváček 318316 634/720
Karel Sedláček 313285 598/720
Michael Pohl 289288 577/720
6
LO TJ Start Brno (RM)
1680 / 2160
Martin Ondra 305289 594/720
Karel Souček 293287 580/720
Josef Podnecký 255251 506/720
7
TJ Sokol Praha Vršovice (RM)
1664 / 2160
Jaromír Termer 316311 627/720
Pavel Habásko 269273 542/720
Pavel Jurák 247248 495/720
8
SK Start Praha (RM)
1650 / 2160
Martin Chaloupský 288283 571/720
František Hadaš ml. RL 272282 554/720
Daniel Vališ 268257 525/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 70m round
1
LK ARCUS Plzeň (RW)
1854 / 2160
Marie Horáčková 326332 658/720
Alex Longová 321312 633/720
Johana Horáčková 283280 563/720
2
Lukostřelba Prostějov (RW)
1712 / 2160
Eliška Novotná 284289 573/720
Eva Šebestová 298274 572/720
Eliška Koleňáková 271296 567/720
3
Lukostřelba Ostrava (RW)
1628 / 2160
Klára Grapová 310310 620/720
Aneta Venhudová 271259 530/720
Martina Bartošová 237241 478/720
4
1.LK Plzeň 1935 (RW)
1612 / 2160
Klára Nechutná 294278 572/720
Jana Cimická 267264 531/720
Eliška Beránková 261248 509/720
5
SK Start Praha (RW)
1587 / 2160
Jindřiška Vaněčková 307318 625/720
Iveta Zahrádková 271271 542/720
Helena Jeřábková 211209 420/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Mixed-tým - 50m round
1
I.KLK Praha "A" (CM)
2028 / 2160
Vladimír Brada 348346 694/720
Filip Reitmeier 336333 669/720
Oskar Kišš 329336 665/720
2
TJ ZP Nola Teplice (CM)
1982 / 2160
Pavel Zaoral 347349 696/720
Leoš Bartoš 336337 673/720
Miroslav Miča 306307 613/720
3
Lukostřelba Klecany (CM)
1951 / 2160
Martin Dufek 330328 658/720
Jakub Ečer 330321 651/720
Marcela Blailová 322320 642/720
4
I.KLK Praha "B" (CM)
1925 / 2160
Osvald Celman 331332 663/720
Karolína Celmanová 322323 645/720
Andrea Celmanová 301316 617/720
5
SK Start Praha (CM)
1909 / 2160
Martin Vaněk 350344 694/720
Miroslav Stuchlý 306307 613/720
Jaroslav Humpál 296306 602/720

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL