3.kolo Kladkové ligy

Střelnice
Czech Republic
LK ESKA Cheb, Cheb, Karlovarsky, Czech Republic
Počet střelců
17

Základní informace

Úroveň
Local Competitions
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
July 12, 2021

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Senioři WA720 50m
1
9.46 after 72 3463351425 681 681 0
2
Ivan Králik (3B) 6. MČR Kladkových luků
9.28 after 72 331337725 668 668 0
3
9.26 after 72 3423251122 667 667 0
4
Miroslav Miča (4B) 6. MČR Kladkových luků
8.4 after 72 302303410 605 605 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Muži WA720 50m
1
9.64 after 72 3473471732 694 694 0
2
Martin Vaněk (7B) 6. MČR Kladkových luků
9.63 after 72 3483451729 693 693 0
3
9.58 after 72 3493411926 690 690 0
4
Pavel Zaoral (7A) 6. MČR Kladkových luků
9.54 after 72 3423451328 687 687 0
5
Martin Dufek (11A) 6. MČR Kladkových luků
9.42 after 72 3393391226 678 678 0
6
Leoš Bartoš (12B) 6. MČR Kladkových luků
9.42 after 72 3423361818 678 678 0
7
Jakub Ečer (12A) 6. MČR Kladkových luků
8.88 after 72 308331915 639 639 0
8
Jaroslav Humpál (9B) 6. MČR Kladkových luků
8.85 after 72 320317614 637 637 0
9
Lukáš Immer (11B) 6. MČR Kladkových luků
8.35 after 72 30329827 601 601 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Ženy WA720 50m
1
9.01 after 72 325324719 649 649 0
2
Jindřiška Vaněčková (16B) 6. MČR Kladkových luků
9 after 72 3233251114 648 648 0
3
8.81 after 72 319315612 634 634 0
4
8.6 after 72 319300613 619 619 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Muži - 50m round
1
I.KLK Praha "A"
2065 / 2160
Filip Reitmeier 347347 694/720
Vladimír Brada 349341 690/720
Oskar Kišš 346335 681/720
2
TJ ZP Nola Teplice
2033 / 2160
Pavel Zaoral 342345 687/720
Leoš Bartoš 342336 678/720
Ivan Králik 331337 668/720
3
SK Start Praha
1978 / 2160
Martin Vaněk 348345 693/720
Jindřiška Vaněčková 323325 648/720
Jaroslav Humpál 320317 637/720
4
I.KLK Praha "B"
1950 / 2160
Osvald Celman 342325 667/720
Karolína Celmanová 325324 649/720
Andrea Celmanová 319315 634/720
5
Lukostřelba Klecany
1936 / 2160
Martin Dufek 339339 678/720
Jakub Ečer 308331 639/720
Marcela Blailová 319300 619/720

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL