30. mistrovství České republiky dorostu v terčové lukostřelbě 2021 - reflexní luk

Střelnice
Czech Republic
Loucký klášter Znojmo, Znojmo, Jihomoravsky, Czech Republic
Počet střelců
80

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 9, 2021

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Junioři WA720 70m
1
8.75 after 72 31131979 630 630 0
2
8.67 after 72 31331189 624 624 0
3
8.65 after 72 309314511 623 623 0
4
8.49 after 72 301310510 611 611 0
5
8.36 after 72 305297313 602 602 0
6
Martin Pekárek (8A) 30. MČR dorostu
8.35 after 72 307294612 601 601 0
7
8.28 after 72 31028667 596 596 0
8
8.26 after 72 296299212 595 595 0
9
Daniel Amler (7B) 30. MČR dorostu
8.07 after 72 28629537 581 581 0
10
7.86 after 72 28927717 566 566 0
11
Viktor Jackiv (5D) 30. MČR dorostu
7.74 after 72 27927815 557 557 0
12
7.35 after 72 26126854 529 529 0
13
7.24 after 72 27924212 521 521 0
14
Patrik Bilka (7A) 30. MČR dorostu
6.82 after 72 23625525 491 491 0
15
Jakub Hradil (8D) 30. MČR dorostu
6.39 after 72 22723321 460 460 0
16
5.81 after 72 19422401 418 418 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Juniorky WA720 70m
1
Eva Šebestová (1C) 30. MČR dorostu
8.47 after 72 295315610 610 610 0
2
Nikola Lettlová (2C) 30. MČR dorostu
8.38 after 72 29430915 603 603 0
3
8.21 after 72 29429747 591 591 0
4
8.19 after 72 304286410 590 590 0
5
7.89 after 72 29627265 568 568 0
6
7.65 after 72 26428707 551 551 0
7
7.22 after 72 26925123 520 520 0
8
7.11 after 72 28023214 512 512 0
9
6.83 after 72 24624621 492 492 0
10
6.64 after 72 25022802 478 478 0
11
6.56 after 72 24123125 472 472 0
12
5.18 after 72 18718605 373 373 0
13
4.07 after 72 13915401 293 293 0
QUALIFICATION
1 / 16
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Kadeti WA720 60m
1
9.24 after 72 3353301418 665 665 0
2
Martin Hámor ml. (16A) 30. MČR dorostu
9.19 after 72 3353271317 662 662 0
3
9.1 after 72 3243311414 655 655 0
4
8.96 after 72 3273181011 645 645 0
5
8.6 after 72 320299613 619 619 0
6
Šimon Bárta (19B) 30. MČR dorostu
8.56 after 72 305311117 616 616 0
7
8.4 after 72 297308210 605 605 0
8
8.38 after 72 30629784 603 603 0
9
8.19 after 72 28530536 590 590 0
10
8.14 after 72 30128565 586 586 0
11
Jakub Štětka (20A) 30. MČR dorostu
7.93 after 72 29327808 571 571 0
12
7.9 after 72 28328639 569 569 0
13
7.89 after 72 285283410 568 568 0
14
Vít Kučera (22B) 30. MČR dorostu
7.85 after 72 29127427 565 565 0
15
7.64 after 72 29026047 550 550 0
16
7.6 after 72 26228519 547 547 0
17
Matyáš Mlíka (20D) 30. MČR dorostu
7.6 after 72 27227543 547 547 0
18
7.49 after 72 26927014 539 539 0
19
7.33 after 72 26226625 528 528 0
20
Jan Stiegler (15D) 30. MČR dorostu
7.29 after 72 25826723 525 525 0
21
7.28 after 72 26326114 524 524 0
22
7.25 after 72 26825417 522 522 0
23
7.25 after 72 28323914 522 522 0
24
7.22 after 72 26026006 520 520 0
25
7.1 after 72 25225901 511 511 0
26
Filip Schulz (15A) 30. MČR dorostu
7.06 after 72 27523312 508 508 0
27
6.81 after 72 24624425 490 490 0
28
Tomáš Prokop (19A) 30. MČR dorostu
6.29 after 72 22922418 453 453 0
29
Tomáš Chaloupek (19D) 30. MČR dorostu
4.88 after 72 14920212 351 351 0
30
4.54 after 72 19812910 327 327 0
31
Jan Sháněl (18A) 30. MČR dorostu
4.31 after 72 14416602 310 310 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Kadetky WA720 60m
1
8.86 after 72 314324714 638 638 0
2
8.74 after 72 31531478 629 629 0
3
8.6 after 72 313306411 619 619 0
4
8.58 after 72 318300515 618 618 0
5
8.44 after 72 31629257 608 608 0
6
8.28 after 72 30629039 596 596 0
7
8.22 after 72 30328946 592 592 0
8
8.19 after 72 29729359 590 590 0
9
8.17 after 72 298290412 588 588 0
10
Aneta Tomanová (9D) 30. MČR dorostu
8.15 after 72 29329445 587 587 0
11
8.14 after 72 28630026 586 586 0
12
8.11 after 72 301283214 584 584 0
13
Sandra Prokopová (9C) 30. MČR dorostu
7.99 after 72 29228344 575 575 0
14
7.96 after 72 29028339 573 573 0
15
Denisa Tomanová (10D) 30. MČR dorostu
7.92 after 72 287283511 570 570 0
16
7.78 after 72 28028036 560 560 0
17
7.44 after 72 26627032 536 536 0
18
7.36 after 72 26826202 530 530 0
19
7.33 after 72 27325522 528 528 0
20
6.72 after 72 23924533 484 484 0
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Muži - 60m round
1
SK Start Praha (RCM)
1891 / 2160
František Heřmánek 335330 665/720
Richard Krejčí 324331 655/720
Jakub Štětka 293278 571/720
2
LK Votice "A" (RCM)
1813 / 2160
Nikola Svobodná 315314 629/720
Šimon Bárta 305311 616/720
Zdeněk Kužel ml. 285283 568/720
3
LK ESKA Cheb (RCM)
1808 / 2160
Martin Hámor ml. 335327 662/720
Barbora Brettlová 314324 638/720
Filip Schulz 275233 508/720
4
Lukostřelba Prostějov (RCM)
1793 / 2160
Václav Vybíral 320299 619/720
Jan Čalkovský 297308 605/720
Ondřej Martinek 283286 569/720
5
TJ Sokol Praha Vršovice (RCM)
1709 / 2160
Jakub Kopřiva 306297 603/720
Lucie Nevolová 286300 586/720
Jakub Sedláček 260260 520/720
6
LK Votice "B" (RCM)
1703 / 2160
Rozálie Vlachová 298290 588/720
Vít Kučera 291274 565/720
Samuel Zivčák 290260 550/720
7
1.LK Plzeň 1935 (RCM)
1692 / 2160
Lukáš Fritsch 327318 645/720
Jan Stiegler 258267 525/720
Simon Gabriel 283239 522/720
8
Lukostřelba Ostrava (RCM)
1653 / 2160
Jan Ohnoutek 285305 590/720
Miroslav Přeček 269270 539/720
Radim Kokeš 263261 524/720
9
LK CERE (RCM)
1473 / 2160
Sandra Prokopová 292283 575/720
Matyáš Mlíka 272275 547/720
Tomáš Chaloupek 149202 351/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Ženy - 60m round
1
1.LK Plzeň 1935 (RCW)
1807 / 2160
Monika Továrnická 313306 619/720
Kristýna Řezáčová 306290 596/720
Andrea Louvarová 303289 592/720
2
SK Start Praha (RCW)
1699 / 2160
Alice Nádherná 297293 590/720
Meda Čapková 290283 573/720
Tereza Veverková 266270 536/720
3
Lukostřelba Ostrava (RCW)
1672 / 2160
Karolína Miženková 301283 584/720
Josefa Nerudová 280280 560/720
Adéla Karásková 273255 528/720
QUALIFICATION
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Mixed-tým - Team Mix S
1
LK ESKA Cheb (RCX)
1300 / 1440
Martin Hámor ml. 0335
327
662/720
Barbora Brettlová 0314
324
638/720
2
1. LK Plzeň 1935 (RCX)
1264 / 1440
Lukáš Fritsch 0327
318
645/720
Monika Továrnická 0313
306
619/720
3
SK Start Praha (RCX)
1255 / 1440
František Heřmánek 0335
330
665/720
Alice Nádherná 0297
293
590/720
4
LK Votice (RCX)
1245 / 1440
Šimon Bárta 0305
311
616/720
Nikola Svobodná 0315
314
629/720
5
Lukostřelba Prostějov (RCX)
1237 / 1440
Václav Vybíral 0320
299
619/720
Eliška Koleňáková 0318
300
618/720
6
TJ Sokol Praha Vršovice (RCX)
1189 / 1440
Jakub Kopřiva 0306
297
603/720
Lucie Nevolová 0286
300
586/720
7
Lukostřelba Ostrava (RCX)
1174 / 1440
Jan Ohnoutek 0285
305
590/720
Karolína Miženková 0301
283
584/720
8
LK CERE (RCX)
1122 / 1440
Matyáš Mlíka 0272
275
547/720
Sandra Prokopová 0292
283
575/720
9
TJ Spartak Chrást (RCX)
1116 / 1440
Pavel Stupka 0301
285
586/720
Nikola Perlíková 0268
262
530/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Junioři - Muži - 70m round
1
Lukostřelba Prostějov "A" (RJM)
1820 / 2160
Michael Roba 309314 623/720
Filip Jahn 305297 602/720
Lukáš Preclík 296299 595/720
2
LK Znojmo (RJM)
1814 / 2160
Eva Šebestová 295315 610/720
Nikola Lettlová 294309 603/720
Martin Pekárek 307294 601/720
3
Lukostřelba Prostějov "B" (RJM)
1692 / 2160
Jiří Herák 311319 630/720
Eliška Novotná 304286 590/720
Terezie Moudrá 241231 472/720
4
SK Start Praha (RJM)
1673 / 2160
Jonáš Čábelka 313311 624/720
Viktor Jackiv 279278 557/720
Tereza Mundlová 246246 492/720
5
Lukostřelba Ostrava (RJM)
1609 / 2160
Aneta Venhudová 296272 568/720
Vojtěch Chyla 261268 529/720
Zuzana Cholevová 280232 512/720
6
1.LK Plzeň 1935 (RJM)
1607 / 2160
Jaroslav Slovák 289277 566/720
Daniel Cajthaml 279242 521/720
Eliška Honzíková 269251 520/720
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Junioři - Mixed-tým - Team Mix S
1
Lukostřelba Prostějov (RJX)
1220 / 1440
Jiří Herák 311319 630/720
Eliška Novotná 304286 590/720
2
LK Znojmo (RJX)
1211 / 1440
Martin Pekárek 307294 601/720
Eva Šebestová 295315 610/720
3
LK ARCUS Plzeň (RJX)
1147 / 1440
Jakub Bešta 310286 596/720
Johana Horáčková 264287 551/720
4
SK Start Praha (RJX)
1116 / 1440
Jonáš Čábelka 313311 624/720
Tereza Mundlová 246246 492/720
5
Lukostřelba Ostrava (RJX)
1097 / 1440
Vojtěch Chyla 261268 529/720
Aneta Venhudová 296272 568/720
6
1. LK Plzeň 1935 (RJX)
1086 / 1440
Jaroslav Slovák 289277 566/720
Eliška Honzíková 269251 520/720

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL