20. mistrovství ČR žactva v terénní lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
Default Shooting Place, Praha, Czech Republic
Počet střelců
47

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
September 16, 2019

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Starší žáci
1
4.72 after 72 1691711823 340 340 0
2
4.69 after 72 1731651428 338 338 0
3
4.33 after 72 1591531817 312 312 0
4
4.32 after 72 1641471119 311 311 0
5
4.24 after 72 166139923 305 305 0
6
4.03 after 72 1371531015 290 290 0
7
3.49 after 72 131120412 251 251 0
8
3.39 after 72 133111213 244 244 0
9
3.38 after 72 13510848 243 243 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Starší žákyně
1
4.79 after 72 1781672124 345 345 0
2
4.24 after 72 1551501410 305 305 0
3
4.1 after 72 1401551315 295 295 0
4
3.93 after 72 1391441113 283 283 0
5
3.49 after 72 137114313 251 251 0
6
3 after 72 1209625 216 216 0
7
2.78 after 72 1109025 200 200 0
8
2.51 after 72 899206 181 181 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Mladší žáci
1
3.81 after 72 140134915 274 274 0
2
2.92 after 72 10910144 210 210 0
3
2.68 after 72 8810535 193 193 0
4
2.4 after 72 848933 173 173 0
5
David Morkes (6D) Kvalifikace
2.28 after 72 838103 164 164 0
6
1.93 after 72 697004 139 139 0
7
1.89 after 72 795715 136 136 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Reflexní luk Mladší žákyně
1
3.35 after 72 112129510 241 241 0
2
3.25 after 72 128106712 234 234 0
3
3.25 after 72 111123710 234 234 0
4
3.25 after 72 12211257 234 234 0
5
3.1 after 72 11510848 223 223 0
6
2.99 after 72 10610928 215 215 0
7
2.75 after 72 1039529 198 198 0
8
2.38 after 72 6310826 171 171 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Holý luk Starší žáci
1
2.58 after 72 1018516 186 186 0
2
2.35 after 72 888135 169 169 0
3
2.26 after 72 838003 163 163 0
4
2.15 after 72 787734 155 155 0
5
2.1 after 72 817025 151 151 0
6
1.74 after 72 745113 125 125 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Holý luk Starší žákyně
1
2.67 after 72 1048846 192 192 0
2
2.1 after 72 737821 151 151 0
3
1.94 after 72 598136 140 140 0
4
0.85 after 72 352611 61 61 0
QUALIFICATION
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp UnmarkedMarked 65 Celkem
Holý luk Mladší žákyně
1
2.83 after 72 10010439 204 204 0
2
2.44 after 72 908635 176 176 0
3
2.36 after 72 908004 170 170 0
4
1.82 after 72 666520 131 131 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
QUALIFICATION
Poř. Družstvo UnmarkedMarked Součet Celkem
Field - Barebow - Starší žáci - Muži - FITA Field - 1 day
1
BSM LK Tachov
547 / 1296
Kristýna Drapáková 100104 204/432
Karolína Strapková 10488 192/432
Ivona Altmanová 7378 151/432
2
BSM Lukostřelci Č.Lesa II
513 / 1296
Karel Tříska 10185 186/432
Anežka Šimková 9086 176/432
Daniel Pirožinský 8170 151/432
3
BSM Lukostřelci Č.Lesa III
464 / 1296
Jan Matouš 8881 169/432
Richard Staněk 7877 155/432
Kristýna Mužíková 5981 140/432
4
BSM Lukostřelci Č.Lesa I
301 / 1296
Markéta Andrlová 9080 170/432
Karolína Benešová 6665 131/432
Květa Dvořáčková 00 0/432
QUALIFICATION
Poř. Družstvo UnmarkedMarked Součet Celkem
Field - Recurve - Starší žáci - Muži - FITA Field - 1 day
1
RSM LK Votice
983 / 1296
Šimon Bárta 169171 340/432
Matěj Špinar 173165 338/432
Zdeněk Kužel ml. 166139 305/432
2
RSM SK Start Praha
968 / 1296
Meda Čapková 178167 345/432
Richard Krejčí 159153 312/432
Jakub Štětka 164147 311/432
3
RSM 1. LK Plzeň 1935 A
785 / 1296
Daniel Bouřil 137153 290/432
Lukáš Fritsch 131120 251/432
Ondřej Pašek 133111 244/432
4
RSM 1. LK Plzeň 1935 B
707 / 1296
Monika Továrnická 139144 283/432
Jan Stiegler 135108 243/432
Andrea Louvarová 8992 181/432
QUALIFICATION
Poř. Družstvo UnmarkedMarked Součet Celkem
Field - Recurve - Mladší žáci - Muži - FITA Field - 1 day
1
RMM SK Bystřice
718 / 1296
Dalibor Křivánek 140134 274/432
Johana Filípková 111123 234/432
Matyáš Křivánek 109101 210/432
2
RMM JIM Archery Kyšice
625 / 1296
Běla Kupková 128106 234/432
Anna Dudová 10395 198/432
Maxim Gibiš 88105 193/432
3
RMM LK Votice
614 / 1296
Andrea Kuželová 112129 241/432
Štěpánka Grňová 122112 234/432
Jonáš Nekl 6970 139/432
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL