85. mistrovství ČR dospělých v terčové lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
Plzeň - Lobzy, Plzeň, Czech Republic
Počet střelců
138

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
August 12, 2019

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Senioři - Muži - 60m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
18
0 after 0 0000 0 0 0
19
0 after 0 0000 0 0 0
20
0 after 0 0000 0 0 0
21
0 after 0 0000 0 0 0
22
0 after 0 0000 0 0 0
23
0 after 0 0000 0 0 0
24
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Senioři - Ženy - 60m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 70m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
18
0 after 0 0000 0 0 0
19
0 after 0 0000 0 0 0
20
0 after 0 0000 0 0 0
21
0 after 0 0000 0 0 0
22
0 after 0 0000 0 0 0
23
0 after 0 0000 0 0 0
24
0 after 0 0000 0 0 0
25
0 after 0 0000 0 0 0
26
0 after 0 0000 0 0 0
27
0 after 0 0000 0 0 0
28
0 after 0 0000 0 0 0
29
0 after 0 0000 0 0 0
30
0 after 0 0000 0 0 0
31
0 after 0 0000 0 0 0
32
0 after 0 0000 0 0 0
33
0 after 0 0000 0 0 0
34
0 after 0 0000 0 0 0
35
0 after 0 0000 0 0 0
36
0 after 0 0000 0 0 0
37
0 after 0 0000 0 0 0
38
0 after 0 0000 0 0 0
39
0 after 0 0000 0 0 0
40
0 after 0 0000 0 0 0
41
0 after 0 0000 0 0 0
42
0 after 0 0000 0 0 0
43
0 after 0 0000 0 0 0
44
0 after 0 0000 0 0 0
45
0 after 0 0000 0 0 0
46
0 after 0 0000 0 0 0
47
0 after 0 0000 0 0 0
48
0 after 0 0000 0 0 0
49
0 after 0 0000 0 0 0
50
0 after 0 0000 0 0 0
51
0 after 0 0000 0 0 0
52
0 after 0 0000 0 0 0
53
0 after 0 0000 0 0 0
54
0 after 0 0000 0 0 0
55
0 after 0 0000 0 0 0
56
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Outdoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 70m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
18
0 after 0 0000 0 0 0
19
0 after 0 0000 0 0 0
20
0 after 0 0000 0 0 0
21
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Senioři - Muži - 50m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 50m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
13
0 after 0 0000 0 0 0
14
0 after 0 0000 0 0 0
15
0 after 0 0000 0 0 0
16
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Outdoor - Kladkový luk - Dospělí - Ženy - 50m round
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Senioři - Muži - 60m round
1
RMM LK ARCUS Plzeň "A"
0 / 2160
Štefan Cehelský 00 0/720
Michal Heřman 00 0/720
Vladislav Ševčák 00 0/720
2
RMM LO TJ Spartak Chrást
0 / 2160
Zdeněk Haber 00 0/720
Robert Reichl st. 00 0/720
Ivan Šembera 00 0/720
3
RMM Lukostřelba Ostrava
0 / 2160
Svatopluk Harok 00 0/720
Pavel Miženko 00 0/720
Olga Macháčová 00 0/720
4
RMM LK Litvínov
0 / 2160
Petr Kašprák 00 0/720
Ivan Králik 00 0/720
Jana Bednářová 00 0/720
5
RMM TJ Sokol Kostelec na Hané
0 / 2160
Vladimír Lízal 00 0/720
Oldřich Malý 00 0/720
Zdeněk Smolka 00 0/720
6
RMM LK ARCUS Plzeň "B"
0 / 2160
Pavel Vlček 00 0/720
Vladimír Vlček 00 0/720
Dana Masárová 00 0/720
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Muži - 70m round
1
RM 1. LK Plzeň "3"
0 / 2160
David Bárta 00 0/720
Jiří Buňata 00 0/720
Martin Kronďák 00 0/720
2
RM SK SLAVIA PRAHA
0 / 2160
Tomáš Beneš 00 0/720
Michal Keicher 00 0/720
Jakub Laciga 00 0/720
3
RM SK Start Praha
0 / 2160
Radek Beránek 00 0/720
Vojtěch Škořepa 00 0/720
Petr Zdráhal 00 0/720
4
RM LK ARCUS Plzeň
0 / 2160
Jakub Bešta 00 0/720
Filip Hoška 00 0/720
Ondřej Kníže 00 0/720
5
RM 1. LK Plzeň "2"
0 / 2160
Patrik Dimov 00 0/720
Marek Janout 00 0/720
Milan Šustr 00 0/720
6
RM 1. LK Plzeň "1"
0 / 2160
Erik Ebermann 00 0/720
Tadeáš Kalvas 00 0/720
Jan Vožech 00 0/720
7
RM LO TJ Opava "A"
0 / 2160
Ladislav Gilík 00 0/720
Jiří Herák 00 0/720
Petr Prašivka 00 0/720
8
RM Lukostřelba Ostrava
0 / 2160
Jakub Grepl 00 0/720
Richard Kula 00 0/720
Marcel Slavík 00 0/720
9
RM TJ Sokol Vršovice
0 / 2160
Pavel Habásko 00 0/720
Pavel Stejskal 00 0/720
Jaromír Termer 00 0/720
10
RM Lukostřelba Prostějov
0 / 2160
František Hajduk 00 0/720
Michal Hlahůlek 00 0/720
Kamil Kovář 00 0/720
11
RM LK ESKA Cheb
0 / 2160
Martin Hámor 00 0/720
Pavel Smažík ml. 00 0/720
Vít Vejražka 00 0/720
12
RM LK Votice
0 / 2160
Martin Kotík 00 0/720
Eva Aisbrychová 00 0/720
Monika Březinová 00 0/720
13
RM LO TJ Opava "B"
0 / 2160
Roman Mandrla 00 0/720
Tomáš Prašivka 00 0/720
Roman Vítek 00 0/720
14
RM LO TJ Start Brno
0 / 2160
Martin Ondra 00 0/720
Josef Podnecký 00 0/720
Karel Souček 00 0/720
15
RM Patriot Brno
0 / 2160
Karel Pejčoch 00 0/720
Michael Pohl 00 0/720
Jiří Salajka 00 0/720
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 70m round
1
RW 1. LK Plzeň "1"
0 / 2160
Eliška Beránková 00 0/720
Jana Cimická 00 0/720
Klára Nechutná 00 0/720
2
RW LK ARCUS Plzeň
0 / 2160
Aneta Bolehovská 00 0/720
Johana Horáčková 00 0/720
Marie Horáčková 00 0/720
3
RW 1. LK Plzeň "3"
0 / 2160
Silvie Bouřilová 00 0/720
Lucie Kronďáková 00 0/720
Veronika Lebowski 00 0/720
4
RW 1. LK Plzeň "2"
0 / 2160
Tereza Brandová 00 0/720
Michaela Eisenreichová 00 0/720
Eliška Honzíková 00 0/720
5
RW LO TJ Spartak Chrást
0 / 2160
Karolína Řezáčová 00 0/720
Kamila Štruncová 00 0/720
Barbora Stušová 00 0/720
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Muži - 50m round
1
CM I.Královský LK "B"
0 / 2160
Osvald Celman 00 0/720
Pavel Pícha 00 0/720
Andrea celmanova 00 0/720
2
CM I.Královský LK "A"
0 / 2160
Vladimír Brada 00 0/720
Oskar Kišš 00 0/720
Filip Reitmeier 00 0/720
3
CM Lukostřelba Klecany
0 / 2160
Martin Dufek 00 0/720
Jakub Ečer 00 0/720
Marcela Blailová 00 0/720
4
CM Patriot Brno
0 / 2160
Zdeněk Mejzlík 00 0/720
Michal Sivák 00 0/720
Pavel Souček 00 0/720
5
CM REXBOW
0 / 2160
Ondřej Peroutka 00 0/720
Martin Vaněk 00 0/720
Jana Peroutková 00 0/720
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Senioři - Mixed-tým - 60m round
1
LK ARCUS Plzeň MIX
0 / 1440
Štefan Cehelský 00 0/720
Dana Masárová 00 0/720
2
Lukostřelba Ostrava MIX
0 / 1440
Svatopluk Harok 00 0/720
Olga Macháčová 00 0/720
3
LK Litvínov MIX
0 / 1440
Petr Kašprák 00 0/720
Jana Bednářová 00 0/720
4
TJ Sokol Praha Vršovice MIX
0 / 1440
Vlastimil Krejčí 00 0/720
Alexandra Lerlová 00 0/720
5
SK SLAVIA PRAHA MIX
0 / 1440
Jan Toul 00 0/720
Alice Korbelová 00 0/720
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Dospělí - Mixed-tým - 70m round
1
1 LK Plzeň 1935 MIX
0 / 1440
David Bárta 00 0/720
Eliška Beránková 00 0/720
2
SK Start Praha MIX
0 / 1440
Radek Beránek 00 0/720
Jindřiška Vaněčková 00 0/720
3
LK ARCUS Plzeň MIX
0 / 1440
Jakub Bešta 00 0/720
Aneta Bolehovská 00 0/720
4
LK Votice MIX
0 / 1440
Martin Kotík 00 0/720
Eva Aisbrychová 00 0/720
5
Patriot Brno MIX
0 / 1440
Karel Pejčoch 00 0/720
Kateřina Vrchovecká 00 0/720
6
LO TJ Spartak Chrást MIX
0 / 1440
Petr Polanský 00 0/720
Karolína Řezáčová 00 0/720
Poř. Družstvo 50m50m Součet Celkem
Outdoor - Compound - Dospělí - Mixed-tým - 50m round
1
I. Královský LK MIX
0 / 1440
Vladimír Brada 00 0/720
Andrea celmanova 00 0/720
2
Lukostřelba Klecany MIX
0 / 1440
Martin Dufek 00 0/720
Marcela Blailová 00 0/720
3
REXBOW MIX
0 / 1440
Ondřej Peroutka 00 0/720
Jana Peroutková 00 0/720
4
SK Nové Město MIX
0 / 1440
Tomáš Vrzal 00 0/720
Lenka Kuncová 00 0/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL