27. mistrovství České republiky dorostu v terčové lukostřelbě 2018

Střelnice
Czech Republic
Default Shooting Place, , Kraj Praha, Czech Republic
Počet střelců
85

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
September 16, 2018

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Junioři
1
8.43 after 42 3094526 354 354 0
2
8.36 after 42 3074404 351 351 0
3
7.74 after 42 2863945 325 325 0
4
7.62 after 42 2744632 320 320 0
5
7.62 after 42 2794121 320 320 0
6
6.98 after 42 2415212 293 293 0
7
6.76 after 42 2483602 284 284 0
8
6.71 after 42 2493301 282 282 0
9
6.67 after 42 2364411 280 280 0
10
5.9 after 42 2212701 248 248 0
11
5.83 after 42 2113410 245 245 0
12
5.81 after 42 2044010 244 244 0
13
5.64 after 42 2082902 237 237 0
14
5.02 after 42 2011002 211 211 0
15
4.55 after 42 1583300 191 191 0
16
3.88 after 42 1402300 163 163 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 70m70m X10 Celkem
Reflexní luk Juniorky
1
8.43 after 42 5030433 354 354 0
2
7.19 after 42 2544802 302 302 0
3
7 after 42 2643010 294 294 0
4
6.81 after 42 2394702 286 286 0
5
5.98 after 42 2153602 251 251 0
6
5.83 after 42 2182702 245 245 0
7
5.71 after 42 2043600 240 240 0
8
4.86 after 42 1752900 204 204 0
9
3.74 after 42 1391801 157 157 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Kadeti
1
8.17 after 42 2925108 343 343 0
2
8.1 after 42 2954514 340 340 0
3
7.95 after 42 2864822 334 334 0
4
7.93 after 42 2884524 333 333 0
5
7.83 after 42 4728213 329 329 0
6
7.83 after 42 2795003 329 329 0
7
7.81 after 42 2814732 328 328 0
8
7.55 after 42 2655213 317 317 0
9
7.33 after 42 2585014 308 308 0
10
7.31 after 42 2654204 307 307 0
11
7.29 after 42 2644211 306 306 0
12
7.26 after 42 2624315 305 305 0
13
7.14 after 42 2683201 300 300 0
14
7.02 after 42 2544121 295 295 0
15
6.9 after 42 2533700 290 290 0
16
6.88 after 42 2454402 289 289 0
17
6.86 after 42 2533513 288 288 0
18
6.83 after 42 2612613 287 287 0
19
6.76 after 42 2424201 284 284 0
20
6.74 after 42 2453811 283 283 0
21
6.67 after 42 2572314 280 280 0
22
6.64 after 42 2423712 279 279 0
23
6.52 after 42 2304401 274 274 0
24
6.38 after 42 2244412 268 268 0
25
6.07 after 42 2203502 255 255 0
26
6.02 after 42 2242901 253 253 0
27
5.43 after 42 2062202 228 228 0
28
5.31 after 42 1972610 223 223 0
29
5 after 42 1803003 210 210 0
30
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 60m60m X10 Celkem
Reflexní luk Kadetky
1
7.69 after 42 2764705 323 323 0
2
7.57 after 42 2764233 318 318 0
3
7.4 after 42 2634805 311 311 0
4
7.36 after 42 2684102 309 309 0
5
6.95 after 42 2484402 292 292 0
6
6.95 after 42 2464601 292 292 0
7
6.93 after 42 2553603 291 291 0
8
6.88 after 42 2464302 289 289 0
9
6.76 after 42 2444001 284 284 0
10
6.76 after 42 2562801 284 284 0
11
6.71 after 42 2354723 282 282 0
12
6.67 after 42 2374311 280 280 0
13
6.43 after 42 2323800 270 270 0
14
6.38 after 42 2214705 268 268 0
15
6.38 after 42 2363211 268 268 0
16
6.17 after 42 2253402 259 259 0
17
6.12 after 42 2114611 257 257 0
18
6.12 after 42 2302711 257 257 0
19
5.81 after 42 2152902 244 244 0
20
5.64 after 42 2023501 237 237 0
21
5.36 after 42 2081702 225 225 0
22
4.93 after 42 1773003 207 207 0
23
4.1 after 42 1383400 172 172 0
24
5.03 after 30 151001 151 151 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Junioři
1
8.12 after 42 2905114 341 341 0
2
7.45 after 42 2664713 313 313 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 50m50m X10 Celkem
Kladkový luk Juniorky
1
9 after 42 3245459 378 378 0
2
8.21 after 42 2895618 345 345 0
3
8 after 42 2845232 336 336 0
4
7.81 after 42 2824613 328 328 0
Poř. Družstvo 70m70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Junioři - Muži - 70m round
1
RJM 1. LK Plzeň
965 / 2160
Matěj Jech 30744 351/720
Dominik Kalvas 27941 320/720
Barbora Soukupová 26430 294/720
2
RJM LO TJ Ostrava
876 / 2160
Klára Grapová 50304 354/720
Vojtěch Schneider 24933 282/720
Eva Kuhejdová 20436 240/720
3
RJM LK ESKA Cheb
851 / 2160
Tomáš Bouda 27446 320/720
Pavel Smažík ml. 23644 280/720
Michaela Eisenreichová 21536 251/720
4
RJM LK CERE
844 / 2160
David Vítovec 30945 354/720
David Vostřez 21134 245/720
Klára Stýblová 21827 245/720
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Muži - 60m round
1
RCM LK Znojmo
956 / 2160
Martin Pekárek 27950 329/720
Nikola Lettlová 27642 318/720
Eva Šebestová 26841 309/720
2
RCM LO TJ Opava
919 / 2160
Jiří Herák 29545 340/720
Jakub Hradil 26832 300/720
Adam Beinhauer 24237 279/720
3
RCM LO TJ Ostrava
913 / 2160
Boris Vojnar 28147 328/720
Dominik Petr Orel 26552 317/720
Jan Ohnoutek 22444 268/720
4
RCM Lukostřelba Prostějov
909 / 2160
Michael Roba 25850 308/720
Filip Jahn 26442 306/720
Lukáš Preclík 25441 295/720
5
RCM SK Start Praha
907 / 2160
Jonáš Čábelka 28648 334/720
František Heřmánek 24544 289/720
Šimon Bárta 24242 284/720
6
RCM LK CERE "A"
903 / 2160
David Palyza 28845 333/720
Jan Kršek 25337 290/720
Daniel Amler 25723 280/720
7
RCM LK ARCUS Plzeň
900 / 2160
Jakub Bešta 29251 343/720
Samuel Švinger 26126 287/720
Radka Štádlerová 23238 270/720
8
RCM 1. LK Plzeň
884 / 2160
Patrik Dimov 26542 307/720
Martina Vojtová 24643 289/720
Marek Šimurda 25335 288/720
9
RCM TJ Sokol Vršovice
840 / 2160
Petr Černý 47282 329/720
Tobiáš Tiele 24538 283/720
Filip Choděra 20622 228/720
10
RCM LK CERE "B"
778 / 2160
Lenka Novysedláková 26348 311/720
Rozálie Vlachová 23027 257/720
Adam Misar 18030 210/720
Poř. Družstvo 60m60m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Ženy - 60m round
1
RCW Lukostřelba Prostějov
899 / 2160
Eliška Novotná 27647 323/720
Terezie Moudrá 24646 292/720
Eliška Koleňáková 24440 284/720
2
RCW LO TJ Ostrava "A"
865 / 2160
Kateřina Juřicová 24844 292/720
Aneta Venhudová 25536 291/720
Hana Baková 23547 282/720
3
RCW LO TJ Ostrava "B"
789 / 2160
Natálie Kuczová 25628 284/720
Aneta Wágnerová 23632 268/720
Zuzana Cholevová 20235 237/720
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Junioři - Mixed-tým - Team Mix S
1
1. LK Plzeň 1935 (RXO)
645 / 1440
Matěj Jech 30744 351/720
Barbora Soukupová 26430 294/720
2
LO TJ Ostrava (RXO)
636 / 1440
Vojtěch Schneider 24933 282/720
Klára Grapová 50304 354/720
3
Lukostřelba Prostějov (RXO)
627 / 1440
Josef Křesala 28639 325/720
Zuzana Škarková 25448 302/720
4
LK CERE (RXO)
599 / 1440
David Vítovec 30945 354/720
Klára Stýblová 21827 245/720
5
LK ESKA Cheb (RXO)
571 / 1440
Tomáš Bouda 27446 320/720
Michaela Eisenreichová 21536 251/720
Poř. Družstvo 70m Součet Celkem
Outdoor - Recurve - Kadeti - Mixed-tým - Team Mix S
1
LK Znojmo (RXO)
647 / 1440
Martin Pekárek 0279
50
329/720
Nikola Lettlová 0276
42
318/720
2
LK CERE (RXO)
644 / 1440
David Palyza 0288
45
333/720
Lenka Novysedláková 0263
48
311/720
3
Lukostřelba Prostějov (RXO)
631 / 1440
Michael Roba 0258
50
308/720
Eliška Novotná 0276
47
323/720
4
LO TJ Ostrava (RXO)
620 / 1440
Boris Vojnar 0281
47
328/720
Kateřina Juřicová 0248
44
292/720
5
LK ARCUS Plzeň (RXO)
613 / 1440
Jakub Bešta 0292
51
343/720
Radka Štádlerová 0232
38
270/720
6
1. LK Plzeň 1935 (RXO)
596 / 1440
Patrik Dimov 0265
42
307/720
Martina Vojtová 0246
43
289/720
7
TJ Sokol Praha Vršovice (RXO)
573 / 1440
Petr Černý 047
282
329/720
Anna Krejčová 0215
29
244/720
8
SK Start Praha (RXO)
559 / 1440
Jonáš Čábelka 0286
48
334/720
Adéla Čížková 0208
17
225/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL