Level: National Tournaments
Discipline: Indoor
Usporiadateľ: Lukostrelec BB
Dátum: 20.1.2018 (sobota)
Miesto konania: Telocvičňa ZŠ Radvanská, Radvanská 1, Banská Bystrica (vchod zozadu, viď prílohu č.1)
Funkcionári:
1.) riaditeľ – Igor Kliment
2.) tajomník – Jana Buková
3.) hlavný rozhodca – Ľubomír Styk, Marián Moravčík
4.) pomocní rozhodcovia – Jana Buková, Jozef Ambtóz, Miroslav Pobijak, Róbert Dobiš
Prihlášky: do 15.1.2018 cez www.rcherz.com alebo e-mailom: lukostrelecbb@gmail.com
Rozlosovanie: vykoná usporiadateľ za prítomnosti minimálne 1 rozhodcu 19.1.2018
Stravovanie: v areáli bude bufet s občerstvením ( keksíky, čaj, káva, minerálka, džús, kofola, nealko pivo, oriešky ... )
Štartovné: - veteráni, dospelí, kadeti 16,- €, žiaci a chrobáci 8,- €; úhrada štartovného pri prezentácii
Kapacita haly: 1x72 strelcov
Predpis:
1. časť - oficiálna: preteká sa podľa pravidiel WA a Súťažného poriadku SLZ s jeho dodatkom na rok 2017.
Kategórie: chrobáci, mladší žiaci, starší žiaci, staršie žiačky, kadeti, kadetky, juniori, juniorky, muži, ženy, veteráni, veteránky
Divízie: kladkový luk - KL, olympijský luk - OL, holý luk - HL, dlhý luk - DL
Zostava: kvalifikácia H1 na 18m/10m
Oblečenie: podľa smernice SLZ + HALOVÁ ŠPORTOVÁ OBUV
Riziko: usporiadateľ vykoná všetky opatrenia podľa WA pravidiel + po prediskutovaní s hlavným rozhodcom dodatočné opatrenia. Za neovplyvniteľné udalosti organizátor nezodpovedá a súťažiaci berie toto riziko na seba.
Ceny: Medaila pre prvých 3.
Príloha č.1:
- zo smeru Zvolen
https://maps.google.sk/maps?saddr=E77&daddr=48.6300381,19.1189729+to:48.7269206,19.137263+to:48.7389999,19.1333781+to:48.7396768,19.1334591+to:Unknown+road&hl=en&ll=48.738361,19.141874&spn=0.032605,0.077162&sll=48.717243,19.168396&sspn=0.260946,0.617294&geocode=FZ5n5gIdEdMjAQ%3BFRYJ5gIdfLsjASnp-_bMFDkVRzHttvyXvnOidw%3BFYiD5wId7wIkASnNdKmI5T0VRzEqiPKGHjhCwQ%3BFbey5wIdwvMjASlph2FW9D0VRzGvI5f-Ly0F3w%3BFVy15wIdE_QjASln3mlt9T0VRzFbld4qgPJsHw%3BFUVx5wIdxvMjAQ&mra=dpe&mrsp=1&sz=11&via=1,2,3,4&t=m&z=14
- zo smeru Ružomberok alebo Brezno
https://maps.google.sk/maps?saddr=E77&daddr=Unknown+road&hl=en&ll=48.737852,19.162731&spn=0.06521,0.154324&sll=48.666478,19.177322&sspn=0.130605,0.308647&geocode=FcrO5wIdcAYkAQ%3BFUVx5wIdxvMjAQ&mra=mrv&t=m&z=13
Časový harmonogram:
HL + DL 8:15 - 9:00 prezentácia + kontrola náradia
9:00 - 9:10 zahájenie
9:10 - 9:30 tréning - 3 sady
9:30 - 12:00 kvalifikácia HL + DL (po 10 sadách 5 min. prestávka)
12:00 – 12:15 vyhlásenie výsledkov
OL 11:30 - 12:20 prezentácia + kontrola náradia
12:20 - 12:30 zahájenie
12:30 - 12:50 tréning - 3 sady
12:50 - 15:20 kvalifikácia OL (po 10 sadách 5 min. prestávka)
15:20 - 15:35 vyhlásenie výsledkov
KL 15:00 - 15:40 prezentácia + kontrola náradia
15:40 - 15:50 zahájenie
15:50 - 16:10 tréning - 3 sady
16:10 - 18:40 kvalifikácia KL (po 10 sadách 5 min. prestávka)
18:40 - 18:55 vyhlásenie výsledkov
Časový harmonogram sa môže meniť podľa vývoja súťaže.
Skupiny môžu byť s kapacitných dôvodov po uzatvorení prihlášok prerozdelené.
Úhrada štartovného pri prezentácii:
Veteráni, dospelí, juniori, kadeti 16,- €
Žiaci a chrobáci 8,- €