Halový závod Znojmo

Střelnice
Czech Republic
Sportcentrum Šanov, Šanov, Jihomoravsky, Czech Republic
Strelnice LK Znojmo, Znojmo, Czech Republic
Počet střelců
42

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
December 15, 2021

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Senioři
1
8.68 after 60 2622592017 521 521 0
2
7.6 after 60 243213813 456 456 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Muži
1
9.6 after 60 2902864016 576 576 0
2
9.27 after 60 2802762627 556 556 0
3
8.8 after 60 2642641721 528 528 0
4
8.78 after 60 2712561921 527 527 0
5
8.02 after 60 258223526 481 481 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Ženy
1
Zuzana Škarková (25A) Šanovská distanční
8.52 after 60 2422691228 511 511 0
2
7.53 after 60 2472051017 452 452 0
3
6.87 after 60 197215316 412 412 0
4
5.4 after 60 18613827 324 324 0
5
3.75 after 60 11011502 225 225 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Junioři
1
9.15 after 60 2772722523 549 549 0
2
Matěj Fučík (31A) Šanovská distanční
8.23 after 60 235259723 494 494 0
3
8.07 after 60 243241818 484 484 0
4
Vojtěch Reichl (29A) Šanovská distanční
6.55 after 60 204189516 393 393 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Juniorky
1
9.3 after 60 2752832530 558 558 0
2
9.03 after 60 2632792719 542 542 0
3
Adéla Šibalová (16A) Šanovská distanční
6.65 after 60 189210212 399 399 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Kadeti
1
8.47 after 60 2612471423 508 508 0
2
Patrik Weiser (8A) Šanovská distanční
8.15 after 60 2422471121 489 489 0
3
7.02 after 60 204217414 421 421 0
4
Viktor Vašut (21A) Šanovská distanční
5.1 after 60 16214465 306 306 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Kadetky
1
Nikola Fialová (13A) Šanovská distanční
6.3 after 60 196182410 378 378 0
2
Lucie Klepáčková (28A) Šanovská distanční
4.62 after 60 14113615 277 277 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Starší žáci
1
8.82 after 60 2602691624 529 529 0
2
Tomáš Šibal (19A) Šanovská distanční
7.17 after 60 209221510 430 430 0
3
Kamil Klepáček ml. (22A) Šanovská distanční
4.65 after 60 15312623 279 279 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Starší žákyně
1
8.07 after 60 249235524 484 484 0
2
Klára Cedidlová (11A) Šanovská distanční
7.68 after 60 221240220 461 461 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Mladší žáci
1
Petr Škarek ml. (10A) Šanovská distanční
7.3 after 60 20523378 438 438 0
2
6.65 after 60 199200310 399 399 0
3
Sebastian Spišiak (24A) Šanovská distanční
5.22 after 60 17314036 313 313 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Reflexní luk Mladší žákyně
1
Inka Stehlíková (20A) Šanovská distanční
6.8 after 60 20919937 408 408 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 109 Celkem
Reflexní luk Žákyně 9-10 let
1
Michaela Fagulová (18A) Šanovská distanční
8.47 after 60 2522561021 508 508 0
2
Gabriela Škarková (30A) Šanovská distanční
8.08 after 60 251234722 485 485 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 10m10m 109 Celkem
Reflexní luk Žákyně 6-8 let
1
Adéla Fučíková (6A) Šanovská distanční
7.57 after 60 221233912 454 454 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Kladkový luk Muži
1
9.17 after 60 2752751148 550 550 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Senioři
1
7.67 after 60 232228911 460 460 0
2
7.55 after 60 217236318 453 453 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Muži
1
Milan Směták (17A) Šanovská distanční
5.47 after 60 17315533 328 328 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Holý luk Ženy
1
7.98 after 60 244235720 479 479 0
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Ženy - 18m round
1
Liga žen RL
1552 / 1800
Nikola Lettlová 275283 558/600
Eva Šebestová 263279 542/600
Denisa Chaloupková 247205 452/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Muži - 18m round
1
I.liga mužů RL
1611 / 1800
Karel Neuwirth 280276 556/600
Adam Čapoun 264264 528/600
Martin Zahradník 271256 527/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Junioři - Mixed-tým - 18m round
1
Přebor dorostu RL ZNO
1541 / 1800
Martin Pekárek 277272 549/600
Adam Paulenka 261247 508/600
Patrik Bilka 243241 484/600
2
Liga dorostu RL
1376 / 1800
Matěj Fučík 235259 494/600
Patrik Weiser 242247 489/600
Vojtěch Reichl 204189 393/600
3
Přebor dorostu RL SAN
1083 / 1800
Adéla Šibalová 189210 399/600
Nikola Fialová 196182 378/600
Viktor Vašut 162144 306/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Starší žáci - Mixed-tým - 18m round
1
Liga žactva RL ZNO
1412 / 1800
Tadeáš Paleček 260269 529/600
Natali Bulínová 249235 484/600
Pavel Ryant 199200 399/600
2
Liga žactva RL SAN
1307 / 1800
Klára Cedidlová 221240 461/600
Petr Škarek ml. 205233 438/600
Inka Stehlíková 209199 408/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL