2. mistrovství ČR v terčové lukostřelbě holých luků 2020

Střelnice
Czech Republic
Lukostřelba Prostějov, Prostějov, Olomoucky, Czech Republic
Počet střelců
72

Základní informace

Úroveň
National Championships
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
July 27, 2020

Přiložený soubor

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Senioři Holý luk
1
Jiří Altman (18B) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
2
Zbyněk Ambrož (18A) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
Miroslav Háva (19A) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
Miloš Milfait (17B) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
8
Petr Nehasil (19B) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Muži Holý luk
1
Marek Bednář (14D) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
2
Vít Cahlík (12C) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
3
Michal Čech (13A) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
Petr Hartl (14C) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
6
Milan Hladil (14B) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 00000 0 0 0
8
Filip Hoška (13D) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
Jan Klein (12B) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
11
Jiří Kopecký (12D) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
12
Michal Krynický (16A) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
13
Pavel Kučera (14A) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
14
Lukáš Lattenberg (13C) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
15
René Okapal (15C) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
16
Pavel Rajňačok (17A) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
17
0 after 0 0000 0 0 0
18
Roman Sedlák (12A) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
19
Petr Škarek (17C) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
20
0 after 0 0000 0 0 0
21
Tomáš Veverka (13B) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
22
Ondřej Vítek (15A) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
23
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Ženy Holý luk
1
Ludmila Bartošová (10D) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
2
Kateřina Drapáková (9D) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
3
Lenka Fialová (11B) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
4
Lucia Frgelecová (9A) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
10
0 after 0 0000 0 0 0
11
0 after 0 0000 0 0 0
12
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Juniorky Holý luk
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
Nikol Ježková (6B) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
7
0 after 0 0000 0 0 0
8
0 after 0 0000 0 0 0
9
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Kadeti Holý luk
1
Jan Dobrý (5D) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
Tomáš Klimsza (5B) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Starší žáci Holý luk
1
Daniel Lakva (4D) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 30m30m X10 Celkem
Starší žákyně Holý luk
1
Ivona Altmanová (4A) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
2
Kristýna Drapáková (3A) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 20m20m X10 Celkem
Mladší žákyně Holý luk
1
0 after 0 0000 0 0 0
2
0 after 0 0000 0 0 0
3
Eva Kalinová (1C) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
4
0 after 0 0000 0 0 0
5
Kamila Krynická (1B) 2. MČR Holých luků
0 after 0 0000 0 0 0
6
0 after 0 0000 0 0 0
Poř. Družstvo 30m30m Součet Celkem
Outdoor - Barebow - Dospělí - Muži - 30m round
1
BM TJ Jiskra Humpolec
0 / 2160
Miroslav Háva 00 0/720
Martin Vavřička 00 0/720
Lucie Čechová 00 0/720
2
BM Lukostřelba-Libichov
0 / 2160
Josef Jelínek 00 0/720
Martin Šafr 00 0/720
Věra Majerová 00 0/720
3
BM Lukostřelba Kroměříž
0 / 2160
Zdeněk Vaňhara 00 0/720
Michal Hoffman HL 000 0/720
Bohuslav Kadrnka 00 0/720
4
BM LK ARCUS Plzeň
0 / 2160
Marek Bednář 00 0/720
Filip Hoška 00 0/720
Jiří Kopecký 00 0/720
5
BM TJ Sokol Vlkoš
0 / 2160
Vít Cahlík 00 0/720
Petr Hartl 00 0/720
Lukáš Lattenberg 00 0/720
6
BM Lukostřelba Olomouc
0 / 2160
Michal Čech 00 0/720
Pavel Kučera 00 0/720
Veronika Neufusová 00 0/720
7
BM Bows club Chimera
0 / 2160
Tomáš Ehl 00 0/720
Monika Nymburská 00 0/720
Sandra Hüllerová 00 0/720
8
BM SK Start Praha
0 / 2160
Milan Hladil 00 0/720
Jan Klein 00 0/720
Tomáš Veverka 00 0/720
9
BM LK Brno 05
0 / 2160
Pavel Rajňačok 00 0/720
Lucia Frgelecová 00 0/720
Michaela Wičarová Štroblová 00 0/720
10
BJW Lukostřelci Českého lesa
0 / 2160
Tereza Dischingerová 00 0/720
Denisa Hrušková 00 0/720
Klára Mužíková 00 0/720
11
BJM Lukostřelba-Libichov "A"
0 / 2160
Julie Pořízková 00 0/720
Eliška Šafrová 00 0/720
Jerry Stegenga 00 0/720
Poř. Družstvo 30m30m Součet Celkem
Outdoor - Barebow - Dospělí - Mixed-tým - 30m round
1
TJ Sokol Vlkoš
0 / 1440
Vít Cahlík 00 0/720
Lenka Fialová 00 0/720
2
Lukostřelba Olomouc
0 / 1440
Michal Čech 00 0/720
Jarmila Kučerová 00 0/720
3
Bows Club Chimera
0 / 1440
Tomáš Ehl 00 0/720
Monika Nymburská 00 0/720
4
LK Tachov
0 / 1440
Michal Krynický 00 0/720
Kateřina Drapáková 00 0/720
5
LK Brno 05
0 / 1440
Pavel Rajňačok 00 0/720
Lucia Frgelecová 00 0/720
6
SK Lukostřelba-Libichov
0 / 1440
Martin Šafr 00 0/720
Věra Majerová 00 0/720
7
LO TJ Sokol Šanov
0 / 1440
Petr Škarek 00 0/720
Jindřiška Stehlíková 00 0/720
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL