9. Akademické mistrovství České republiky v halové lukostřelbě

Střelnice
Czech Republic
Lukostřelba Prostějov, Prostějov, Czech Republic
Počet střelců
34

Základní informace

Úroveň
Local Competitions
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Předběžné přihlášky
January 13, 2020
Konečné přihlášky
February 11, 2020

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
QUALIFICATION
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
7.15 after 60 210219222 429 429 0
2
Jaroslav Dragoun (1C) kvalifikace
4.73 after 60 12615815 284 284 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Michal Hlahůlek (2D) kvalifikace
9.4 after 60 2852793221 564 564 0
2
Vít Vejražka (3C) kvalifikace
9.37 after 60 2772852728 562 562 0
3
Karel Neuwirth (5C) kvalifikace
9.18 after 60 2762752327 551 551 0
4
Matěj Jech (4A) kvalifikace
9.08 after 60 2712741732 545 545 0
5
Martin Novák (4B) kvalifikace
8.78 after 60 2622651528 527 527 0
6
Jan Vlachovský (4C) kvalifikace
8.6 after 60 2682481525 516 516 0
7
Adam Li (3D) kvalifikace
8.58 after 60 2552601618 515 515 0
8
8.5 after 60 2482621519 510 510 0
9
Marek Holub (3A) kvalifikace
8.45 after 60 2462611319 507 507 0
10
Jiří Buňata (3B) kvalifikace
8.38 after 60 246257821 503 503 0
11
David Bárta (4D) kvalifikace
8.22 after 60 2502431314 493 493 0
12
Petr Noháč (5B) kvalifikace
7.42 after 60 207238716 445 445 0
13
Adam Bárta (2B) kvalifikace
7.18 after 60 257174139 431 431 0
14
David Hovorka (2C) kvalifikace
3.33 after 60 1287205 200 200 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
9.38 after 60 2832802926 563 563 0
2
Jana Cimická (8C) kvalifikace
9.12 after 60 2702772223 547 547 0
3
8.7 after 60 2602621127 522 522 0
4
Tereza Boudová (8A) kvalifikace
8.43 after 60 2602461918 506 506 0
5
8.23 after 60 2412531414 494 494 0
6
8.02 after 60 2382431316 481 481 0
7
8.02 after 60 2482331018 481 481 0
8
Jana Holásková (10B) kvalifikace
7.98 after 60 231248915 479 479 0
9
Alena Siváková (7D) kvalifikace
7.77 after 60 2402261521 466 466 0
10
7.23 after 60 212222916 434 434 0
11
Jana Schořová (9D) kvalifikace
7.15 after 60 220209915 429 429 0
12
6.97 after 60 223195413 418 418 0
13
6.93 after 60 208208148 416 416 0
14
Anastázie Vlková (7B) kvalifikace
6.83 after 60 188222717 410 410 0
15
5.82 after 60 199150611 349 349 0
16
Adéla Mlčáková (8D) kvalifikace
5.8 after 60 168180610 348 348 0
17
4.08 after 60 12112426 245 245 0
18
Nikola Polcarová (10A) kvalifikace
1.75 after 12 21001 21 21 0
QUALIFICATION
1 / 8
1 / 4
1 / 2
FINAL
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Dospělí - Mixed-tým - 18m round
1
UP "A"
1079 / 1200
Michal Hlahůlek 285279 564/600
Adam Li 255260 515/600
2
ZČU "A"
1073 / 1200
Marie Horáčková 283280 563/600
Valentin Papazian 248262 510/600
3
ČVUT "A"
1052 / 1200
Matěj Jech 271274 545/600
Marek Holub 246261 507/600
4
ZČU "B"
1033 / 1200
Martin Novák 262265 527/600
Tereza Boudová 260246 506/600
5
ČZU
1016 / 1200
Aneta Bolehovská 260262 522/600
Monika Březinová 241253 494/600
6
ZČU "D"
1009 / 1200
Jan Vlachovský 268248 516/600
David Bárta 250243 493/600
7
ZČU "C"
984 / 1200
Jiří Buňata 246257 503/600
Eliška Beránková 248233 481/600
8
UK "A"
913 / 1200
Jana Holásková 231248 479/600
Kateřina Šabatová 212222 434/600
9
ZČU "E"
876 / 1200
Petr Noháč 207238 445/600
Adam Bárta 257174 431/600
10
ZČU "F"
830 / 1200
Karolína Řezáčová 238243 481/600
Kamila Štruncová 199150 349/600
11
UP "B"
828 / 1200
Michaela Hrabalová 223195 418/600
Anastázie Vlková 188222 410/600
12
MU
814 / 1200
Alena Siváková 240226 466/600
Adéla Mlčáková 168180 348/600
13
ČVUT "B"
616 / 1200
Veronika Kozáková 208208 416/600
David Hovorka 12872 200/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL