Brněnské halové závody - 5. kolo - finále

Střelnice
Czech Republic
Loosova 1b, Brno, Jihomoravsky, Czech Republic
Počet střelců
53

Základní informace

Úroveň
Other Events
Svaz
WA - World Archery Federation
Omezení
Open

Důležíté datumy

Datum začátku
Závěrečný den
Konečné přihlášky
February 28, 2020

Kontaktní informace

Výsledky

Order qualification by : position asc | first name desc | last name desc | target number desc | average arrow desc
Filter by club:
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Senioři - Muži - 18m round
1
9.2 after 60 2712812722 552 552 0
2
Jiří Salajka (16A) Redukovaný terč
8.52 after 60 2522591221 511 511 0
3
Vít Zenkl (12D) Redukovaný terč
8.4 after 60 2462581523 504 504 0
4
8.38 after 60 253250722 503 503 0
5
8.33 after 60 2542461118 500 500 0
6
8.32 after 60 251248717 499 499 0
7
7.73 after 60 2232411013 464 464 0
8
7.52 after 60 221230817 451 451 0
9
7.3 after 60 211227515 438 438 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Martin Ondra (15B) Redukovaný terč
9.32 after 60 2782812825 559 559 0
2
Michal Sivák (14A) Redukovaný terč
9.28 after 60 2742832724 557 557 0
3
Karel Souček (11B) Redukovaný terč
9.15 after 60 2742752326 549 549 0
4
8.62 after 60 2642531518 517 517 0
5
Jakub Ingr (14C) Redukovaný terč
8.6 after 60 2652511625 516 516 0
6
Marek Křižka (16C) Redukovaný terč
8.55 after 60 2532602018 513 513 0
7
Ondřej Kalman (12A) Redukovaný terč
8 after 60 2482321210 480 480 0
8
Jan Kohoutek (13B) Redukovaný terč
7.95 after 60 232245724 477 477 0
9
Tomáš Raška (13A) Redukovaný terč
7.83 after 60 225245724 470 470 0
10
Marek Herzán (15C) Redukovaný terč
7.68 after 60 2192421014 461 461 0
11
7.67 after 60 229231515 460 460 0
12
7.57 after 60 228226615 454 454 0
13
7.53 after 60 2392131014 452 452 0
14
6.62 after 60 19520274 397 397 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
8.78 after 60 2632641425 527 527 0
2
8.68 after 60 2612601724 521 521 0
3
7.68 after 60 2262351010 461 461 0
4
7.23 after 60 217217513 434 434 0
5
5.92 after 60 180175210 355 355 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Junioři - Muži - 18m round
1
6.33 after 60 19618428 380 380 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Kadeti - Ženy - 18m round
1
9.05 after 60 2702732619 543 543 0
2
7.97 after 60 239239918 478 478 0
3
6.2 after 60 17919327 372 372 0
4
5.5 after 60 20812254 330 330 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Reflexní luk - Starší žáci - Ženy - 18m round
1
0 after 0 21322379 436 436 0
2
0 after 0 218209210 427 427 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Senioři - Muži - 18m round
1
Pavel Kučera (15D) Redukovaný terč
9.4 after 60 2812832632 564 564 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Kladkový luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
Zdeněk Mejzlík (13D) Redukovaný terč
9.4 after 60 2832812436 564 564 0
2
Robert Ryvola (14B) Redukovaný terč
9.27 after 60 2782781939 556 556 0
3
Zdeněk Gamba (16B) Redukovaný terč
9.15 after 60 2692801735 549 549 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Muži - 18m round
1
8.78 after 60 2672602019 527 527 0
2
8.63 after 60 2602581126 518 518 0
3
8.37 after 60 252250821 502 502 0
4
7.78 after 60 241226912 467 467 0
5
7.63 after 60 213245816 458 458 0
6
7.45 after 60 215232813 447 447 0
7
6.58 after 60 20219326 395 395 0
8
5.45 after 60 16716027 327 327 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Dospělí - Ženy - 18m round
1
7.8 after 60 228240810 468 468 0
2
7.55 after 60 216237916 453 453 0
3
7.27 after 60 217219310 436 436 0
4
7.23 after 60 220214018 434 434 0
Poř. Atlet Pr. na šíp 18m18m 109 Celkem
Indoor - Holý luk - Junioři - Ženy - 18m round
1
7.4 after 60 222222513 444 444 0
2
6.03 after 60 18917348 362 362 0
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Všechny věkové kategorie - Ženy - 18m round
1
Přebor Ž Start
1482 / 1800
Alena Siváková 263264 527/600
Dana Hubáčková 261260 521/600
Alena Dostálová 217217 434/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Všechny věkové kategorie - Muži - 18m round
1
Přebor RL Patriot
1482 / 1800
Svatopluk Tšpon 253250 503/600
Augustin Kůra 251248 499/600
Ondřej Kalman 248232 480/600
2
Přebor M Start
1435 / 1800
Tomáš Pikula 264253 517/600
Jiří Šusta 223241 464/600
Jindřich Vondruška 228226 454/600
3
Přebor M B05
1416 / 1800
Vít Zenkl 246258 504/600
Lukáš Kočí 229231 460/600
Luboš Vachl 239213 452/600
Poř. Družstvo 18m18m Součet Celkem
Indoor - Recurve - Všechny věkové kategorie - Mixed-tým - 18m round
1
Přebor dorost Start
1188 / 1800
Barbora Solnická 239239 478/600
Jan Kalenda 196184 380/600
Radka Sedláčková 208122 330/600
Už zde nejsou zádné další statusy

  Správce závodu

  Úkony

Inzerovat na Rcherz.com
Prosím vyberte disciplínu
Prosím vyberte formát
Zvol prosím kategorii
Zvol prosím pohlaví
Zvol prosím divizi



Display mode:

Live Results for:

Advanced settings

Category:

Sessions:

Shooting Places:

Refresh interval:

Scroll speed:

Photo stream:


Categories:

Live results URL

Shoot Out live results URL

Round Robin live results URL